Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ФЕНІСТИЛ ГЕЛЬ
Назва: ФЕНІСТИЛ ГЕЛЬ | Шукати ФЕНІСТИЛ ГЕЛЬ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Dimetindene
Виробник: "Novartis Consumer Health S.A.", Швейцарія
Лікарська форма: Гель
Форма випуску: Гель 0,1% по 30 г у тубах
Діючі речовини: 100 г гелю містять диментиндену - 0.1 г
Фармакотерапевтична група: Блокатори Н1-рецепторів
Показання: Кропив'янка; алергійні реакції на лікарські препарати, харчові продукти та ін.; шкірний свербіж при екземі, дерматозі, кору, краснусі, вітряній віспі, укусах комах, сонячних та термічних опіках легкого ступеня.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0894/01/01
Термін дії посвідчення: з 17.05.2004 до 17.05.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ФЕНІСТИЛ ГЕЛЬ
АТ код: D04AA13
Наказ МОЗ: 247 від 17.05.2004


Інструкція для застосування ФЕНІСТИЛ ГЕЛЬ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФЕНІСТИЛ гель

(Fenistil® Gel)

Загальна характеристика

міжнародна назва: dimetindene;N,N-диметил-3-1-(2-піридиніл) етил-1Н-інден-2-етанамін (у вигляді малеату);

основні фізико-хімічні властивості: гомогенний, безбарвний, зі слабким специфічним запахом гель;

склад: 1 г гелю міститьдиметиндену малеату 1 мг;

допоміжні речовини: бензалконіюхлорид, натрію едетеат; карбомер 974Р, натрію гідроксид, пропіленгліколь, вода очищена.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Протисвербіжні препарати (включаючи антигістамінні, місцево анестезуючі засоби). Код АТС D04А А 13.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Диметиндену малеат- похідне феніндену. Є антагоністом гістаміну на рівні Н1-рецепторів. Має проти алергічну і протисвербіжну дію. При нанесенні на шкіру Феністил гель зменшує свербіж і подразнення, які супроводжують шкірні алергічні реакції. Препарат має також місцево анестезуючі властивості.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні гелю активна речовина швидко проникає в шкіру. Системнабіодоступність активної речовини становить 10%.

Показання для застосування.Шкірний свербіж різного походження (крім пов’язаного з холестазом), наприклад при різних шкірних висипах, кропив’янці, укусах комах, сонячній еритемі і поверхневих опіках.

Спосіб застосування тадози. Гельслід наносити на уражені ділянки шкіри, 2 - 4 рази на добу. У разі дуже сильного свербежу або розповсюджених уражень шкіри рекомендується разом з місцевими аплікаціями гелю застосовувати пероральні форми препарату.

Побічна дія. Іноді можливо легке тимчасове відчуття сухості або печіння шкіри. В поодиноких випадках - шкірний висипі свербіж.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого компонента препарату. У немовлят і дітей молодшого віку не слід застосовувати Феністил гель на великих ділянках шкіри, особливо якщо вони запалені або кровоточать.

Передозування. Про передозування Феністилугелю повідомлень немає.

Особливості застосування. При вираженому свербежі абопри ураженні великих ділянок шкіри Феністил гель можна застосовувати тільки після консультації з лікарем.

Вагітність і лактація.

Застосування препарату в перші тримісяці вагітності можливо тільки після консультації з лікарем. У II та ІІІтриместрах вагітності, а також у період лактації Феністил гель не слід застосовувати на великих ділянках шкіри, особливо за наявності явищ запалення або кровоточивості.

Матерям-годувальницям не слід наносити гель на соски молочних залоз. При застосуванні Феністил гелю навеликих ділянках шкіри слід запобігати впливу сонячних променів.

Якщо в період лікування Феністилгелем вираженість симптомів захворювання не зменшуються або, навпаки, посилюється, необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не застосовувати гель з іншими протисвербіжними засобами. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному длядітей, сухому місці при температурі нижче 25°С. Термін придатності - 3 роки.

Смотрите также: Цены на Фенистил в аптеках


Загрузка...На сайті також шукають: Декатилен, Бол-ран інструкція, Застосування препарату Нейро-норм, Інструкція з використання Узала, Показання для застосування Тирозур, Гепа-мерц побічні дії, Кеторол протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Цефтриаксон