Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЖОВЧ МЕДИЧНА КОНСЕРВОВАНА
Назва: ЖОВЧ МЕДИЧНА КОНСЕРВОВАНА | Шукати ЖОВЧ МЕДИЧНА КОНСЕРВОВАНА в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Chole medicata
Виробник: Дочірнє підприємство "ЧПК-Фарма" ТОВ "Черкаська продовольча компанія", м.Черкаси, Україна
Лікарська форма: Рідина
Форма випуску: Рідина по 250 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл рідини містять жовчi великої рогатої худоби або свиней - 90.0 мл
Допоміжні речовини: Спирт етиловий ректифікований, формалін, розчин фурациліну в 70% спирті (1:500), віддушки (дозволеної для використання у парфумерній промисловості)
Фармакотерапевтична група: Різні препарати, які мають протизапальну дію
Показання: Зовнішньо - гострі та хронічні артрити, артрози, бурсити, тендовагініти, спондилоартроз, вторинні радікуліти, забиття, розтягнення зв'язок, м'язів, рубцеві зміни шкіри.
Термін придатності: 2,5р
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0990/01/01
Термін дії посвідчення: з 14.05.2004 до 14.05.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЖОВЧ МЕДИЧНА КОНСЕРВОВАНА
АТ код: M02AX10
Наказ МОЗ: 240 від 14.05.2004


Інструкція для застосування ЖОВЧ МЕДИЧНА КОНСЕРВОВАНА

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

жОВЧ МЕДИЧНА КОНСЕРВОВАНА

(Chole medicata conservata)

Загальна характеристика:

основні фізіко-хімічні властивості: рідина від жовто-коричневого дотемно-коричневого кольору з зеленуватим відтінком або від світло-зеленого дотемно-зеленого кольору з коричнева тим відтінком, зі специфічним запахом. Допускається наявність пластівчастого або дрібнозернистого осаду;

склад: жовч великої рогатої худоби ісвиней - 900 мл;

допоміжні речовини: спирт етиловий ректифікований (сорт “Люкс”, “Екстра” або вищого очищення) - 100 мл, формалін –1мл, розчин фурациліну в 70% спирті (1:500) – 10 мл, віддушки (дозволеної длявикористання в парфумерній промисловості) – 2 мл.

Форма випуску. Рідина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болях. КОД АТС М 02А Х 10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має місцеву знеболювальну, емульгуючу, коагулюючу та протизапальну дії, змінює поверхневий натяг тканин. Сприяє розсмоктуванню сольових відкладень у суглобах і хребті.

Показання для застосування. Гострі чи хронічні артрози та артрити. Спондилоартрози і спондилоартрити, вторинні радикуліти, п’яткові шпори, бурсити. Травматичні інфільтрати м’яких тканин (удари, розтягнення зв’язок, підкожні крововиливи) без порушення цілісності кісток і шкіри. Стани після перелому кісток, лікування гіпсовими пов’язками. Тендовагініти. Інфільтрати після операційні. Фантомні болі культі ампутованих кінцівок. У комплексі зіншими методами лікування при деформуючих спондилоартрозах, поліартритах, опікових рубцях, остеомієлітах.

Спосіб застосування і дози. У вигляді компресів протягом 6-30 днів залежно від тяжкості ураження. Марлеву (у 4-6 шарів) серветку рясно просочують препаратом. Серветка накладається на уражену ділянку, покривається вощеною бумагою, тонким шаром вати і фіксується пов’язкою. Компреси з препаратом тримаються протягом доби. При висиханні марлева серветка зволожується водою кімнатної температури ізнову фіксується пов’язкою. Через добу проводиться заміна компресів зобов’язковою новою серветкою. При показаннях до тривалого використання рекомендуються повторні курси з перервою в 1-2 місяці. Препарат перед застосуванням збовтують.

Побічна дія. У поодиноких випадках виникає подразнення шкіряного покриву, яке швидко минає при відміні препарату. В таких випадках наступ незастосування препарату можливе не раніше, як через 15-30 діб.

Протипоказання. Порушення цілісності і запальні явища шкіри і підшкірної клітковини, гнійничкові захворювання, бешиха. Захворювання лімфатичної системи з гострим перебігом – лімфангоїти і лімфаденіти.

Передозування. Немає даних щодо передозування препаратом.

Особливості застосування. У разі подразнення шкіри жовчю тривалість аплікації можна скоротити до 6-10 год/добу. Після зняття компресу уражену ділянку промивають теплою водою і змащують нейтральною маззю. Не можна застосовувати при накладенні компресів клейонку, нейлон та інші синтетичні матеріали.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Немає даних щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. У недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при температурі від 0 до 25оС. Источник

Термін придатності 2,5 роки.

Смотрите также: Цены на Желчь консервированная медицинская в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Норбактин, Калію йодид інструкція, Лораксон застосування, Дексона побічні дії, Фталазол протипоказання