Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

БАРБОВАЛ®
Назва: БАРБОВАЛ® | Шукати БАРБОВАЛ® в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ВАТ "Фармак", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Краплі для внутрішнього застосування
Форма випуску: Краплі для перорального застосування по 25 мл або 30 мл у флаконах
Діючі речовини: 100 мл препарату містять: етилового ефіру альфа-бромізовалеріанової кислоти - 1.8 г, валідолу - 8.0 г, фенобарбіталу - 1.7 г
Допоміжні речовини: Натрію ацетат 3-водний, спирт етиловий ректифікований, вода очищена
Фармакотерапевтична група: Седативні засоби
Показання: Неврози, що супроводжуються підвищеною збудливістю, безсонням; істерії; комплексне лікування легких нападів стенокардії, гіпертонічної хвороби, тахікардії функціонального генезу; спазми шлунка та кишечнику, метеоризм.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1196/01/01
Термін дії посвідчення: з 27.05.2004 до 27.05.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату БАРБОВАЛ®
АТ код: N05CB02
Наказ МОЗ: 268 від 27.05.2004


Інструкція для застосування БАРБОВАЛ®

ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

БАРБОВАЛ®

(BARBOVAL®)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина, із специфічним ароматним запахом;

склад: 1 мл препарату містить етилового ефіру α-бромізовалеріановоїкислоти 18,0 мг, валідолу 80,0 мг, фенобарбіталу 17,0 мг;

допоміжні речовини: натрію ацетат 3-водний, спирт етиловий ректифікований, вода очищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати. Комбіновані препарати барбітуратів. Код АТС N05C B02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Барбовал (R) -комбінований лікарський засіб, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічними властивостями компонентів, що входять до його складу. Етиловий ефір α-бромізовалеріанової кислоти справляє седативну та спазмолітичнудію. Фенобарбітал у звичайних дозах виявляє легку седативну та судинорозширювальну дію. Валідол заспокійливо впливає на центральну нервову систему, уповільнює перистальтику шлунка та кишечнику, зменшує метеоризм, маєтакож помірну рефлекторну судинорозширювальну та спазмолітичну дію.

Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Барбовал (R) застосовують при неврозах, що супроводжуються підвищеною збудливістю, безсонням, при істерії; в комплексному лікуванні легких нападів стенокардії, гіпертонічної хвороби, тахікардії функціонального генезу, при спазмах шлунка та кишечнику, метеоризмі.

Спосіб застосування та дози. Барбовал (R) приймають внутрішньо, з невеликою кількістю рідини або на шматочку цукру під язик. Дози та тривалість лікування встановлюють індивідуально. Звичайно дорослі використовують по 10-15крапель 2-3 рази на день протягом 10-15 днів. Приймати препарат краще за 20-30хвилин до їди. Після перерви в 10-15 днів курс лікування можна повторити. Досвіду застосування препарату для лікування дітей немає.

Побічна дія. Звичайно препарат переноситься добре. В окремих випадках може спостерігатися сонливість, нудота, запаморочення, сльозотеча. Ціявища минають при зменшенні дози або відміні препарату. Вкрай рідко можливі алергічні реакції. При тривалому використанні можливо виникненя залежності від препарату та бромізму.

Протипоказання. Препарат не рекомендується дітям, вагітним іжінкам, які годують груддю. Барбовал (R) не можна призначати при підвищеній чутливості до будь-яких компонентів препарату, при печінковій та нирковій недостатності, печінковій порфірії.

Передозування. Передозування препарату характеризується пригніченням реакцій, сонливістю, запамороченням, слабкістю, іноді - нудотою таблюванням. При виражених симптомах отруєння рекомендується ввести стимулятори центральної нервової системи (кофеїн, бемегрид, етимізол та ін.). При інших проявах - симптоматична терапія.

Особливості застосування. Препарат з обережністю призначають особам, робота яких пов’язана з підвищеною увагою: водіям, операторам та ін..

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування з нейролептиками і транквілізаторами потенціює, а зі стимуляторами центральної нервової системи -ослабляє дію кожного компонента препарату. Алкоголь посилює ефекти Барбовалу (R) і може підвищувати його токсичність. Наявність у складі Барбовалу (R) фенобарбіталу може індукувати ферменти печінки, і це робить небажаним його одночасне застосування з медикаментами, що метаболізуються в печінці (з похідними кумарину, гризеофульвіном, глюкокортикоїдами, пероральними протизаплідними засобами), оскільки їх ефективність буде знижуватись у результаті більш високого рівня метаболізму. Препарат підвищує токсичність метотрексату.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Источник

Термін придатності - 2 роки.

Смотрите также: Цены на Барбовал в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Геломиртол, Велвумен інструкція, Застосування препарату Баралгетас, Інструкція з використання Атенолол, Показання для застосування Трентал, Канефрон н побічні дії, Пренеса протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Неогемодез