Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТІОТРИАЗОЛІН
Назва: ТІОТРИАЗОЛІН | Шукати ТІОТРИАЗОЛІН в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Thiotriazolin
Виробник: АТ "Галичфарм", м. Львів/ВАТ "Київмедпрепарат", м. Київ, Україна/Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 0,1 г № 10х3, № 10х5 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить тіотриазоліну - 0.1 г
Допоміжні речовини: Целюлоза -102 мікрокристалічна, полівінілпіролідон, цукор-пудра, крохмаль картопляний, кальцію стеарат
Фармакотерапевтична група: Гепатопротекторні засоби
Показання: У комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця: стенокардії, інфаркту міокарда, постінфарктному кардіосклерозі; серцевих аритмій. У комплексному лікуванні хронічного гепатиту, алкогольного гепатиту, фіброзу та цирозу печінки.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2931/02/01
Термін дії посвідчення: з 23.05.2006 по 23.05.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТІОТРИАЗОЛІН
АТ код: A05BA50
Наказ МОЗ: 75 від 15.02.2008


Інструкція для застосування ТІОТРИАЗОЛІН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТІОТРИАЗОЛІН

(ТHIOTRIAZOLIN)


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, круглої форми, з плоскою поверхнею, з фаскою;

cклад: 1 таблетка містить тіотриазоліну  0,1 г;

допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний, цукор-пудра, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.


Форма випуску. Таблетки.


Фармакотерапевтична група. Інші кардіологічні препарати. Код АТС С 01Е В.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Фармакологічний ефект тіотриазоліну обумовлений проти ішемічною, мембраностабілізуючою, антиоксидантною та імуномоделюючою дією.

Вплив препарату реалізується за рахунок посилення компенсаторної активації анаеробного гліколізу та активації процесів окислення в циклі Кребса зі збереженням внутрішньоклітинного фонду АТФ. Наявність в структурі молекули тіотриазоліну тіолу сірки, для якої характерні окисно-відновні властивості, та третинного азоту, який зв’язує надлишок іонів водню, зумовлює активацію антиоксидантної системи. Сильні відновлювальні властивості тіольної групи спричиняють реакцію з активними формами кисню та ліпідними радикалами. Ре активація анти радикальних ферментів – су пероксиддисмутази, каталази і глутатіонпер оксидази – запобігає ініціюванню активних форм кисню.

Вплив тіотриазоліна приводить до гальмування процесів окислення ліпідів в ішемізованих ділянках міокарда, зменшенню чутливості міокарда до катехоламінів, запобіганню прогресивного пригнічення скорочувальної функції серця, стабілізації і зменшенню відповідно зони некрозу та ішемії міокарда. Покращення реологічних властивостей крові здійснюється за рахунок активації фібринолітичної системи. Поліпшення процесів метаболізму міокарда, підвищення його скоротливої здатності, сприяння нормалізації серцевого ритму дозволяє рекомендувати тіотриазолін для лікування хворих з різними формами ІХС.

Паралельно з застосуванням препарату в кардіології, тіотріазолін застосовують при лікуванні захворювань печінки і інших внутрішніх органів, враховуючи його високі гепатопротекторні властивості. Препарат запобігає руйнуванню гепатоцитів, знижує ступінь жирової інфільтрації та поширення центролобулярних некрозів печінки, сприяє процесам репаративної регенерації гепатоцитів, нормалізує в них білковий, вуглеводний, ліпідний та пігментний обміни. Збільшує швидкість синтезу та виділення жовчі, нормалізує її хімічний склад.

Фармакокінетика. Відносна біологічна доступність препарату – 64,5 %, період напіввсмоктування – 0,28 год, напів виведення – 1,3 год, максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1,18 год, зв’язування з білками крові не перевищує 10 %. У значних концентраціях препарат накопи чується в тканинах серця, печінки, селезінки, прямої кишки та нирок, в незначній кількості – в легенях і тонкій кишці. Тіотриазолін не впливає на кислотність шлунка і виділяється, головним чином, нирками.


Показання для застосування.

У комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця: стенокардії, інфаркту міокарда, постінфарктному кардіосклерозі; серцевих аритмій.

У комплексному лікуванні хронічного гепатиту, алкогольного гепатиту, фіброзу та цирозу печінки.


Спосіб застосування та дози. При стенокардії напруження та спокою, інфаркті міокарда, постінфарктному кардіосклерозі – по 1-2 таблетки 3-4 рази на добу протягом 20-30 днів.

При порушеннях серцевого ритму – по 1-2 таблетки перорально або під язик 3 рази на добу.

При захворюваннях печінки зазвичай дорослим призначають по 1-2 таблетки 3-4 рази на добу протягом 20-30 днів.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально, залежно від тяжкості та перебігу захворювання.


Побічна дія.

Препарат зазвичай добре переноситься. У хворих із підвищеною чутливістю рідко можуть виникати алергічні реакції: свербіж, гіперемія шкіри, гарячка, шкірний висип (уртикарний, папульозний, дрібно точковий, плямистий); на фоні прийому інших препаратів описані окремі випадки кропив’янки та ангіо невротичного набряку, один випадок анафілактичного шоку. У окремих пацієнтів, переважно літнього віку, зокрема на фоні прийому інших препаратів описані надзвичайно рідкі випадки:

з боку центральної та периферичної нервової системи: загальна слабкість, запаморочення, шум у вухах;

з боку серцево-судинної системи: тахікардія, один випадок артеріальної гіпертензії;

з боку травного тракту: прояви диспепсичних явищ - сухість у роті, нудота, здуття живота, блювання;

з боку органів дихання: по одному випадку задишки та ядухи.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до тіотриазоліну та інших компонентів препарату;

ниркова недостатність;

дитячий вік до 5 років;

період вагітності або годування груддю.


Передозування.

При передозуванні в сечі підвищується концентрація натрію та калію. В таких випадках препарат необхідно відмінити. Лікування симптоматичне.


Особливості застосування.

Застосування препарату в період вагітності або годування груддю не вивчалось.

Не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами та працювати з іншими складними механізмами.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Тіотриазолін як кардіопротекторний препарат можна застосовувати у комбінації з базисними засобами терапії ішемічної хвороби серця. Як гепатопротекторний засіб може поєднуватися з призначенням традиційних методів лікування гепатитів відповідної етіології.


Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 3 роки.


Умови відпуску. За рецептом.


Упаковка. Таблетки по 0,1 г №10 у контурній чарунковій упаковці, 3 або 5 контурних чарункових упаковок у пачці.


Виробник. АТ «Галичфарм», м. Львів; ВАТ « Київ медпрепарат», м. Київ

За участі НВО “Фарматрон”, м. Запоріжжя.


Адреса. АТ «Галичфарм», Україна,79024, м. Львів. вул. Опришківська, 6/8. Источник

              ВАТ « Київ медпрепарат», Україна.01032. м. Київ. вул. Саксаганського,139


Смотрите также: Цены на Тиотриазолин в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Гастрофарм, Вітрум інструкція, Еуфілін застосування, Ламотрин побічні дії, Хомвіотензин протипоказання