Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ФЛАВАМЕД® ТАБЛЕТКИ ВІД КАШЛЮ
Назва: ФЛАВАМЕД® ТАБЛЕТКИ ВІД КАШЛЮ | Шукати ФЛАВАМЕД® ТАБЛЕТКИ ВІД КАШЛЮ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Ambroxol
Виробник: БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП)/Менаріні-Фон Хейден ГмбХ, Німеччина/Німеччина
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 30 мг № 10, № 10х2, № 10х5
Діючі речовини: 1 таблетка містить: амброксолу гідрохлориду 30 мг
Допоміжні речовини: Лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, целюлози порошок, кроскармелоза натрію, повідон К 30, магнію стеарат
Фармакотерапевтична група: Муколітичні препарати
Показання: Гострі і хронічні захворювання бронхів і легенів, які супроводжуються порушенням утворення і відходження мокротиння.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3591/02/01
Термін дії посвідчення: з 15.02.2008 по 15.02.2013
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ФЛАВАМЕД® ТАБЛЕТКИ ВІД КАШЛЮ
АТ код: R05CB06
Наказ МОЗ: 77 від 15.02.2008


Інструкція для застосування ФЛАВАМЕД® ТАБЛЕТКИ ВІД КАШЛЮ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФЛАВАМЕД® ТАБЛЕТКИ ВІД КАШЛЮ

FLAVAMED® COUGH TABLETSСклад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 таблетка містить амброксолу гідро хлориду 30 мг;

допоміжні речовини:   лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний,   целюлози порошок, кроскармелоза натрію, повідон К 30, магнію стеарат.


Лікарська форма. Таблетки.

Білі, круглі, плоско паралельні таблетки зі скошеними краями і насічкою для поділу з одного боку.


Назва і місцезнаходження виробника.

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП).

Глінікер Вег 125, 12489, Берлін, Німеччина.


Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Код АТС R05C B06.  

Фармакологічні властивості. Амброксол – це активний N-дем етильований метаболіт бромгексину, який чинить секретолітичну і секретомоторну дію. Він зменшує в'язкість бронхіального секрету, стимулює активність миготливого епітелію, що сприяє від ходженню слизу, підвищує синтез і секрецію сурфактанта та проникність судинного бар’єру бронхів. При пероральному застосуванні дія спостерігається через 30 хв і триває 6-12 годин, залежно від об'єму разової дози.


Показання для застосування. Гострі і хронічні захворювання бронхів і легенів, які супроводжуються порушенням утворення і від ходження мокротиння.


Протипоказання. Підвищена чутливість до амброксолу гідро хлориду або до будь-якого компонента препарату. Хворим, із спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази або синдромом малабсорбції глюкози/галактози препарат застосовувати не слід. Дитячий вік до 6 років.


Належні заходи безпеки при застосуванні. При порушеній моториці бронхів і більш значній кількості секрету, наприклад при злоякісному синдромі війок, препарат слід застосовувати дуже обережно у зв’язку із можливим застоєм секрету. При порушеній функції нирок або при тяжкому захворюванні печінки препарат призначають з особливою обережністю: збільшують інтервали між прийомами або зменшують дози. За тяжкої ниркової недостатності треба враховувати можливість кумуляції   метаболітів амброксолу гідро хлориду, що утворюються в печінці.


Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Достатніх відомостей відносно застосування амброксолу гідро хлориду вагітними та у період годування груддю немає, тому застосовувати його, особливо протягом І триместру, можна лише після того, як ретельно зважено співвідношення “ризик/користь”.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Не відомо.


Діти. Дивись розділи “Показання” та “Протипоказання”.


Спосіб застосування та дози. Діти віком від 6 до 12 років: по ½ таблетці (15 мг амброксолу гідро хлориду) 2-3 рази на добу. Дорослі і діти старше 12 років: по 1 таблетці (30 мг амброксолу гідро хлориду) 3 рази на добу протягом перших 2-3 діб, а надалі – по 1 таблетці 2 рази на добу. За необхідності, для підвищення ефективності дії препарату, можна застосовувати по 2 таблетки (60 мг амброксолу гідро хлориду) 2 рази на добу. Таблетки приймають після їди, не розжовують і запивають склянкою води (секретолітична дія амброксолу гідро хлориду підтримується за умови надходження в організм достатньої кількості рідини, тому під час лікування хворий повинен вживати достатню її кількість). Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, але не слід застосовувати препарат довше 4-5 діб без призначення лікаря


Передозування. Явища інтоксикації при передозуванні амброксолу гідро хлориду не спостерігались. Були повідомлення про нетривале занепокоєння і пронос. При передозуванні може виникати збільшення слиновиділення, нудота, блювання, падіння артеріального тиску. Показано промивання шлунка, застосування ентеросорбентів, симптоматична терапія.


Побічні ефекти. При застосуванні препарату спостерігались такі побічні дії: іноді (³ 0,1 % - < 1 %) – нудота, біль у животі, блювання, діарея, реакції підвищеної чутливості (висип на шкірі, набряк обличчя, задишка, свербіж), підвищення температури тіла; дуже рідко (< 0,01 %) – анафілактична реакція, тяжкі прояви з боку шкіри, такі як епідермальний некроліз і синдром Стівенса – Джонсона.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При комбінованому застосуванні препарату “Флавамед® таблетки від кашлю” і протикашльових засобів, які пригнічують кашльовий рефлекс, може виникнути небезпечний застій секрету, тому треба дуже ретельно зважити очікувану користь та потенційний ризик від такого лікування.


Термін придатності. 2 роки. Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С!


Упаковка. Блістери по 10 таблеток; 1 або 2, або 5 блістерів в картонній коробці. Источник


Категорія відпуску. Без рецепта.


Смотрите также: Цены на Флавамед в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Анзибел, Менопур інструкція, Фунготек застосування, Корнам побічні дії, Гербіон сироп подорожника протипоказання