Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

РОЗЧИН НАТРІЮ ФОСФАТУ МІЧЕНОГО ФОСФОРОМ-32 ДЛЯ ІН'ЄКЦІЙ (37-1110 MБк)
Назва: РОЗЧИН НАТРІЮ ФОСФАТУ МІЧЕНОГО ФОСФОРОМ-32 ДЛЯ ІН'ЄКЦІЙ (37-1110 MБк) | Шукати РОЗЧИН НАТРІЮ ФОСФАТУ МІЧЕНОГО ФОСФОРОМ-32 ДЛЯ ІН'ЄКЦІЙ (37-1110 MБк) в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Sodium phosphate (32P)
Виробник: Підприємство "Радіопрепарат" Інституту ядерної фізики АН Республіки Узбекистан, Республіка Узбекистан
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій, (74-1100 МБк/мл) порціями по 37 МБк, або по 185 МБк, або по 370 МБк, або по 925 МБк (1, або 5, або 10, або 25 мКі) у флаконах об’ємом 10 мл або 20 мл
Діючі речовини: 1 мл розчину містить натрію фосфату (32Р) активністю 74-1110 МБк/мл
Допоміжні речовини: Натрію фосфат, вода для ін'єкцій
Фармакотерапевтична група: Радіофармацевтичні препарати
Показання: Лікування істинної поліцитемії, тромбоцитемії, хронічної лейкемії та інших неопластичних гематологічних порушень, резистентних до медикаментозної терапії; як паліативний засіб лікування множинних метастазів у кістки. Іноді він застосовується як діагностичний засіб при пухлинах переважно шкіри: меланома, рак шкіри.
Термін придатності: 2 місяці з дати виготовлення, що зазначена в спеціальному сертифікаті.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3169/01/01
Термін дії посвідчення: з 18.05.2010 по 18.05.2015
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату РОЗЧИН НАТРІЮ ФОСФАТУ МІЧЕНОГО ФОСФОРОМ-32 ДЛЯ ІН'ЄКЦІЙ (37-1110 MБк)
АТ код: V10XA01
Наказ МОЗ: 417 від 18.05.2010


Інструкція для застосування РОЗЧИН НАТРІЮ ФОСФАТУ МІЧЕНОГО ФОСФОРОМ-32 ДЛЯ ІН'ЄКЦІЙ (37-1110 MБк)

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


РОЗЧИН НАТРІЮ ФОСФАТУ МІЧЕНОГО ФОСФОРОМ-32 ДЛЯ ІН’ЄКЦІЙ (37-1 110 МБк)

SOLUTION SODIUM PHOSPHATY MARKEDP PHOSPHATY

for injection (37-1 110 MBq)


Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить натрію фосфату (32Р) активністю

74-1110 МБк/мл;

допоміжні речовини:

натрію фосфат, вода для ін’єкцій.


Лікарська форма.

Розчин для ін’єкції.


Фармакотерапевтична група.                  

Терапевтичні та діагностичні радіо фармацевтичні засоби.

Код АТС V10XA01.


Клінічні характеристики.


Показання.

Лікування істинної поліцитемії, тромбоцитемії, хронічної лейкемії та інших неопластичних гематологічних порушень, резистентних до медикаментозної терапії; як паліативний засіб лікування множинних метастазів у кістки. Іноді   він застосовується як діагностичний засіб при пухлинах переважно шкіри: меланома, рак шкіри.


Протипоказання.

Вагітність, період годування груддю. Дитячий вік.


Спосіб застосування та дози.

Переважний спосіб введення розчину (32Р) – натрію фосфату -внутрішньо венний. Лікувальна курсова активність залежить від особливостей конкретної методики і може коливатися в межах: середня –    370 МБк, вища – 1 110 МБк. Діагностична індикаторна активність становить 0,37 МБк/кг маси, приймається внутрішньо натщосерце.


Побічні реакції.

Лікування (32Р) – фосфатом натрію призводить до ризику розвитку лейкемії у 2-15% хворих протягом 10 років (подібно до хіміотерапії).


Передозування.

Завдяки короткому періоду напіврозпаду будь-які наслідки при   застосуванні навіть високих активностей (32Р)-ортофосфату натрію не спостерігаються.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Протипоказане застосування лікарського засобу.


Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату у дітей не доведені.


Особливі заходи безпеки.

При роботі з (32Р) – фосфату натрію, як і з іншими радіо активними лікарськими засобами, необхідно бути обережними і вжити відповідних заходів безпеки для того, щоб зменшити ризик опромінення клінічного персоналу і пацієнтів.

Працювати з радіо фармацевтичними засобами можуть тільки особи, які мають відповідний дозвіл. Приймання, зберігання, застосування, транспортування і знешкодження відходів РФП   здійснюються відповідно до національних ліцензійних правил.


Особливості застосування.

З розчином  (32Р)- натрію фосфату для ін’єкцій, як і з іншими радіо активними лікарськими засобами, треба поводитися обережно і застосовувати запобіжні заходи, аби звести до мінімуму радіо активне опромінення медичного персоналу і пацієнта.

(32Р) не слід застосовувати в поєднанні з іншими лікарськими засобами, які можуть спричинити додаткову пригнічуючу дію на кровотворні органи, здебільшого з хіміотерапевтичними препаратами.

При лікуванні гематологічних захворювань слід враховувати граничні рівні показників крові, нижче яких не рекомендується застосовувати (32Р).

Зокрема при істинній поліцитемії кількість лейкоцитів має бути не нижча 5х 109/л, тромбоцитів – не нижча 150х 109/л; при хронічній мієлоідній лейкемії кількість лейкоцитів не нижча 20х 109/л. Не призначають лікування кісткових метастазів за рівня кількості лейкоцитів нижче 5х 109/л або тромбоцитів нижче 100х 109/л.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або іншими механізмами.

Не впливає.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії.

Естрогени та андрогени можуть пригнічувати метаболізм та розподіл фосфору.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Після ін’єкції розчинний радіо активний натрію фосфат поглинається тканинами, що швидко проліферують. Радіонуклід (32Р), присутній у натрію фосфаті (32Р), вибірково концентрується у мітотично активних клітинах кісткового мозку і в губчастому та кортикальному шарах кістки.

Фармакокінетика. Лікування здійснюється шляхом радіаційного опромінення попередників клітин і кісткового мозку внаслідок накопичення (32Р) у кістках.       


Фармацевтичні характеристики.


Основні фізико-хімічні властивості:

Безбарвна прозора рідина, стерильний ін’єкційний розчин pH – 6,0-7,0 з питомою активністю 74-370 МБк/мл.

(32Р) - β-випромінювач, період напіврозпаду становить - 14,3 доби,   ефективний період напів виведення (32Р) з організму   в середньому 10 діб. Середня енергія β-частинок 0,69 Мев, довжина пробігу в м’яких тканинах від 3 до 8 мм, радіохімічна чистота-не нижче 99,5%.


Несумісність.

Не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємності.


Термін придатності.

2 місяці з дати виготовлення, що зазначена в спеціальному сертифікаті.


Умови зберігання.

(32Р) – фосфату натрію необхідно зберігати при кімнатній температурі (+15-25 С).


Упаковка.

Препарат зберігається у скляному флаконі для лікарських засобів об’ємом 10-20 мл, закритому гумовою пробкою, яка завальцована алюмінієвим ковпачком. Герметично закриті флакони транспортують у свинцевому контейнері типу КТ.Категорія відпуску.

Поставляється тільки в спеціалізовані медичні заклади, що мають дозвіл на роботу з РФП. Для кожної поставки РФП видається спеціальний сертифікат.


Виробник.

Підприємство " Радіо препарат" Інституту ядерної фізики Академії наук Республіки Узбекистан.Місцезнаходження виробника. Источник

Республіка Узбекистан, 702132, м. Ташкент, Мірзо-Улугбекський район, сел. Улугбек.

Смотрите также: Цены на Раствор натрия фосфат меченого фосфора-32 для инъекций (37-1110 mбк) в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Отипакс, Дисфлатил інструкція, Випросал в застосування, Аскоцин побічні дії, Мідокалм протипоказання