Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

АЛЬТАН
Назва: АЛЬТАН | Шукати АЛЬТАН в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Altan
Виробник: ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 10 мг № 100 у банках, № 20х5 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить альтану - 10.0 мг
Допоміжні речовини: Цукор, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, повідон, аеросил, магнію сульфат, тальк, масло вазелінове, віск бджолиний, титану діоксид
Фармакотерапевтична група: В'яжучі, обволікаючі та антацидні засоби
Показання: В'яжучий засіб при гострих та хронічних ентеритах, колітах (з урахуванням необхідності специфічної антибактеріальної терапії).
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2636/01/01
Термін дії посвідчення: з 25.01.2005 до 25.01.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату АЛЬТАН
АТ код: A02X
Наказ МОЗ: 654 від 04.10.2006


Інструкція для застосування АЛЬТАН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АЛЬТАН

(Altan)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, білого кольору. На поперечному зрізі видно два шари;

склад: 1 таблетка містить 10 мг альтану у перерахунку на суху речовину івміст елаготанінів 60%;

допоміжні речовини: цукор, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, повідон, аеросил, магнію сульфат, тальк, масло вазелінове, віск бджолиний, титану діоксид.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування кислотозалежних захворювань. Код АТС А 02Х.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Комплексний препарат з речовинполі фенольної природи – похідних елаготанінів (елагова і галова кислоти, етилгалат, альні таніни та ін.), отриманий із шишок вільхи клейкої – Alnus glutinosa(L.) Gaertn. та вільхи сірої Alnus incana (L.) Moench. родини березових –Betulaceae, що проявляють гастро протекторну та проти виразкову дію. Наявність у складі препарату гідролізованих танінів (елагової та галової кислоти) забезпечує препарату антимікробну дію відносно Staphylococcus aureus, Salmonella enteridis, Enterobacter aerogenes,Citrobacter diversus. Протизапальна активність препарату реалізується зарахунок вмісту флавоноїдів, що проявляють антиоксидантні властивості, попереджуючи пер оксидацію ліпідів та блокуючи утворення біореактивних формкисню. Пригнічення активності ферментів у циклі арахідонової кислоти призводить до зменшення синтезу медіаторів запалення. Репаративну активність препарат узабезпечують флавоноїди (кверцетин, рутин, катехін, лейкоантенціан та ін.), які стимулюють синтез білка, покращують місцеве кровопостачання. Препарат невпливає на секреторну функцію шлунка.

Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Гастрити – незалежно від характеру порушень кислотоутворюючої функції залоз шлунка; не виразкова диспепсія; хронічні гастро дуоденіти. У комплексному лікуванні виразкової хвороби шлунка та дванадцяти палої кишки, колітів та ентероколітів.

Спосіб застосування та дози. Таблетки Альтану дорослі приймають внутрішньо за 15 – 20 хвилин до їди по 1 таблетці 2–3 рази на добу. Тривалість курсу лікування залежить від тяжкості захворювання іможе становити від 1-го до 2-х місяців.

Дітям та підліткам від 9 до 16 років призначають по 1 таблетці 2 разина добу. Тривалість курсу лікування становить 1 місяць.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату або індивідуальна чулливість до танінвміщуючих лікарських засобів.

Передозування. При тривалому застосуванні можливі прояви підвищеної чутливості до препарату у вигляді алергічних реакцій, що потребують відміни препарату та проведення симптоматичної терапії.

Особливості застосування. Альтан належить до практично нетоксичних препаратів, але його застосування під час вагітності та лактації можливе тільки тоді, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик дляплода або дитини.

Клінічні дані щодо застосування препарату для лікування дітей до 9років відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При комбінації препарату з не стероїднимипротизапальними засобами посилюється протизапальна дія. Полі фенольна основа таблеток Альтану сприяє утворенню комплексів із солями важких металів і втраченню фармакологічної активності. Тому їх неможна призначати у поєднанні з альмагелем, препаратами вісмуту, заліза та іншими лікарськими засобами, які містять іони металів. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. Термін придатності – 3 роки.

Смотрите также: Цены на Альтан в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Фастум гель, Медоцеф інструкція, Застосування препарату Ксена, Інструкція з використання Регулакс, Показання для застосування Олфен гель, Мукалтин побічні дії, Аброл протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Гастрофарм