Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

АССАЛІКС
Назва: АССАЛІКС | Шукати АССАЛІКС в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: "Bionorica AG", Німеччина
Лікарська форма: Драже
Форма випуску: Драже № 40, № 80
Діючі речовини: 1 драже містить cухого екстракту кори верби (8-14:1) - 393.24 мг (з вмістом саліцину мінімум 60.0 мг)
Допоміжні речовини: Кремнію ангідрид колоїдний, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, магнію стеарат, шелак, гуміарабік, сахароза, тальк, титану діоксид, кальцію карбонат, глина біла, макрогол 6000, глюкози сироп, гліцерин, віск карнаубський
Фармакотерапевтична група: Різні препарати, які мають протизапальну дію
Показання: Лікування ревматичних запалень і болю (біль у спині, попереку, головний біль).
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2788/01/01
Термін дії посвідчення: з 14.03.2005 до 14.03.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату АССАЛІКС
АТ код: M01AX
Наказ МОЗ: 106 від 14.03.2005


Інструкція для застосування АССАЛІКС

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АссалІкс (R)

(Assalix(R))

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки білого кольору, вкриті оболонкою з гладкою глянцевою поверхнею.

склад: 1 драже містить cухого екстракту кори верби (8-14:1) 393,24 мг звмістом саліцину мінімум 60 мг;

допоміжні речовини: кремнію ангідрид колоїдний, крохмаль кукурудзяній, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, магнію стеарат, шелак, гуміарабік, сахароза, тальк, титану діоксид, кальцію карбонат, глина біла, макрогол 6000, глюкози сироп, гліцерин, віск карнаубський.

Форма випуску. Драже.

Фармакотерапевтична група. Протизапальні і протиревматичні засоби. Код АТС М 01

Фармакологічні властивості. Речовини, що містить екстракт кори верби, справляють жарознижуючу, протизапальну та аналгетичну дію. Саліцин, який єосновним компонентом кори верби, не виявляє такої ульцерогенної дії на шлунково-кишковий тракт, як синтетичні саліцилати (наприклад ацетил саліцилова кислота), тільки танінові компоненти препарату можуть спричинювати подразнення. Дослідження показали, що саліцин метаболізуеться головним чином з утворенням саме тих кінцевих продуктів, що і ацетил саліцилова кислота. На відміну відацетил саліцилової кислоти саліцин у корі верби первісно знаходиться у вигляді суміші неактивних глікозидів - природної про лікарської суміші. У кишечникусаліцин розпадається на салігенін і D-глюкозу і абсорбується у формісалігеніну. Салігенін (=саліциловий спирт) окислюється у крові та печінці з утворенням терапевтично активної саліцилової кислоти.

Показання для застосування. Для лікування ревматичних запалень і болю (біль у спині, в попереку, головний біль).

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти старше 12 років застосовують препарат по 1 – 2 драже 2 рази на день. Препарат слід приймати перед їдою, бажано зранку і ввечері. Курс лікування триває декілька тижнів залежно від ступеня захворювання.

Побічна дія. Іноді можливі реакції підвищеної чутливості увигляді почервоніння шкіри (еритема) або свербежу і кропив’янки, а також скаргиз боку шлунково-кишкового тракту – нудота і біль у шлунку.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, саліцилатів та інших протизапальних і анти ревматичних засобів. Неслід застосовувати препарат при бронхіальній астмі, при спастичних бронхітах, атакож дітям до 12 років у зв’язку з недостатністю досвіду його застосування.

Передозування. Випадки отруєння препаратом унаслідок його передозування не відомі.

Особливості застосування. Лікування препаратом Ассалікс (R) у періоди вагітності, особливо в останні тижні, та годування груддю не рекомендується, або тільки під наглядом лікаря.

При ушкодженнях нирок, тяжких розладах функції печінки або виразкових хворобах шлунково-кишкового тракту препарат слід приймати тільки під наглядом лікаря. При тривалому лікуванні необхідно регулярно проводити контроль складу крові і рівня сечової кислоти. Під наглядом лікаря також слід застосовуватиАссалікс (R) пацієнтам з недостатністю глюкозо-6-фосфат-дегідрогенази (спадковаензимна хвороба) у зв’язку з небезпекою гемолітичної анемії (розпад червоних тілець).

Можливо застосування хворими на діабет, тому що 1 таблетка містить менше 0,03 одиниці заміщення вуглеводів.

Ассалікс (R) не впливає на здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При прийомі Ассаліксу (R) можливо посилення дії антикоагулянтів (наприклад кумарину, гепарину) та препаратів, які знижують рівень цукру у крові, а також зниження ефекту препаратів, що сприяють виведенню сечової кислоти. Одночасне застосування з препаратами кортизону (наприклад з преднізолоном) підвищує ризик шлунково-кишкових кровотеч.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці! Зберігати в захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 25˚ С. Источник

Термін придатності - 3 роки. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Смотрите также: Цены на Ассаликс в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Ципронат, Тіотриазолін інструкція, Немозол застосування, Нітроксолін побічні дії, Фемостон протипоказання