Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЛАКТОВІТ ФОРТЕ
Назва: ЛАКТОВІТ ФОРТЕ | Шукати ЛАКТОВІТ ФОРТЕ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "XL Laboratories Pvt Limited";"Unimax Laboratories" для "Mili Healthcare Limited", Індія/Великобританія
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 30 (10х3)
Діючі речовини: 1 капсула містить: фолієвої кислоти - 1.5 мг, вітаміну B12 - 15.0 мкг, бактерій молочної кислоти - 120000000 спор
Фармакотерапевтична група: Пробіотики
Показання: Хронічні коліти різної етіології, у т.ч. неспецифічні виразкові коліти, соматичні захворювання, ускладнені дисбактеріозами, спричиненими застосуванням антибіотиків, сульфаніламідних препаратів.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0160/01/01
Термін дії посвідчення: з 11.12.2003 до 11.12.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЛАКТОВІТ ФОРТЕ
АТ код: A07FA51
Наказ МОЗ: 532 від 01.08.2006


Інструкція для застосування ЛАКТОВІТ ФОРТЕ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛАКТОВІТ ФОРТЕ

(LAKTOVIT FORTE)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусом білого та кришечкою зеленого кольору/ або тверді желатинові капсули з корпусом жовтого кольору та кришечкою сірого кольору і/ або рожевого кольору;

склад: 1 капсула містить фолієвої кислоти BP - 1,5 мг, вітаміну B12BP - 15 мкг,

Lactic Acid Bacillus (Bacillus coagulans (Lb. sporogenes) - 120мільйонів спор;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний зневоднений, тальк очищений, лактоза та оболонка капсули.

Лікарська форма.

Капсули.

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії, комбінації. Код ATС А 07F А 51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Лактовіт фортеце комбінований препарат, до складу якого входять бактерії молочної кислоти, фолієва кислота та вітамін B12.

Терапевтичний ефект Лактовіту форте визначають бактерії молочної кислоти, що мають антагоністичну активність відносно патогенних і умовно-патогенних мікро організмів, та утворюють сприятливі умовидля розвитку корисної мікрофлори кишечнику. Бактерії здійснюють ферментативне розщеплення білків, жирів та складних вуглеводів ( також при лактазній недостатності удітей) та сприяють процессам відновлення слизової оболонки кишечнику.

Фолієва кислота (вітамін В9) необхідна для нормального лейко- та еритропоезу, синтезу амін окислот та нуклеіновихкислот, пуринів і піримідінів. Під час вагітності захищає організм від діїтератогенних факторів.

Вітамін В12 (Ціанокобаламін) активізує обмін вуглеводів, білків та ліпідів, бере участь у синтезі нуклеїнових кислот; стимулює еритропоез, нормалізує функцію печінки та нервової системи. Виявляєсинергічну дію при прийомі разом з фоліевою кислотою.

Фармакокінетика. На сьогодні відсутні фармакокінетичні моделі для дослідження у людини складних біологічних речовин, які складаються з компонентів з різною молекулярною вагою. Фолієва кислота добре всмоктується ушлунково-кишковому тракті, метаболізується в печінці і тканинах, виводиться зжовчю і сечею.

Показання для застосування.

Лактовіт форте призначають для лікування дорослих і дітей, починаючи з перших місяців життя, що страждають на хронічні коліти різної етіології, у тому числі неспецифічні виразкові коліти, соматичні захворювання, ускладнені дисбактеріозами, щовиникли в результаті застосування антибіотиків, сульфаніламідних препаратів таінших причин; осіб, що перенесли гострі кишкові інфекції, при наявностідисфункції кишкового тракту або виділенні патогенних і умовно-патогенних бактерій, а також в акушерсько-гінекологічній практиці при неспецифічних запальних захворюваннях геніталій та перед пологовій підготовці вагітних групи“ризику” із порушенням чистоти вагінального секрету до III-IV ступеня.

При проведенні підтримуючої терапії при кропивниці, екземі, дитячому діатезі, а топічномудерматиті.

Спосіб застосування та дози.

Призначається дорослим та дітям два рази на день, за 40 хвилин до їди.

Добові дози для дорослих і дітей залежно від віку: дітям до 2 років по 1 капсулі, відкривши капсулу та розчинивши вміст в молоці; старше 2 років по 2 капсули; дорослим – 2, максимально 4 капсули.

Тривалість застосування:

при затяжному і хронічному перебігу дизентерії, після дизентерійному коліті, доліковуванні реконвалесцентів після гіпертонічної кризи, а також при тривалій кишковій дисфункції не встановленої етіології лікування проводять не менше 4 - 6 тижнів;

при неспецифічному виразковому коліті, а також хронічних колітах і ентероколітах лікування проводять до 1,5 - 2 місяців;

при дисбактеріозах різної етіології лікування проводять протягом 3 - 4 тижнів.

Для закріплення отриманого клінічного ефекту через 10 - 14 днів після закінчення курсу лікування при відсутності повної нормалізації мікрофлори призначають підтримуючі дози препарату (половину денної дози) протягом 1 - 1,5 місяців. При захворюваннях, що перебігають із рецидивами, доцільні повторні курси лікування. У цих випадках перед призначенням препарату необхідно повторне дослідження мікрофлори.

В акушерсько-гінекологічній практиці Лактовіт форте застосовують внутрішньо в звичайних дозах.

Для перед пологової підготовки вагітних групи “ризику”препарат призначають по 2 капсули, 1 раз на добу, протягом 5 - 8 днів. Лікування проводять під контролем відновлення чистоти вагінального секрету І -II ступеня, появи лактофлори і зникнення клінічних симптомів захворювання.

Вагітність і лактація

Лактовіт Форте, при наявності показань щодо прийому, у період вагітності і годування груддю приймається у звичайних добових дозах.

Побічна дія.

Не виявлено побічних ефектів при застосуванні Лактовіт форте укапсулах.

Протипоказання.

Чутливість до лактози чи іншого компонента препарата.

Передозування.

На сьогодні про випадки передозування Лактовіт форте не повідомлялось.

Особливості застосування.

Для зберігання життєздатності компонентів препарату бажано не запивати Лактовіт форте гарячими напоями.

Немовлятам препарат можна давати безпосередньо перед годуванням, відкривши капсулу та змішавши її з молоком.

Через високу антибіотико стійкість лактобактерійзастосування препарату не перешкоджає антибіотико терапії.

Терапію Лактовітом форте можна призначати після курсу лікування бактеріофагами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

При одночасному прийомі фолієва кислота зменшує ефекти фенітоіну, піримідону, ПАСК, сульфосалазину, пероральних контрацептивів.

Умови та термін зберігання.

Зберігати при кімнатній температурі (15-25 °С), у захищеному від світлата недоступному для дітей місці. Источник

Термін придатності – 2 роки.

Смотрите также: Цены на Лактовит форте в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Геримакс, Цинкова паста інструкція, Корнерегель застосування, Вермокс побічні дії, Сандостатин протипоказання