Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КОРВАЛМЕНТ®
Назва: КОРВАЛМЕНТ® | Шукати КОРВАЛМЕНТ® в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Validol
Виробник: АТ "Київський вітамінний завод", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули м'які по 0,1 г № 10, № 10х3 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 капсула містить розчину ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти - 0.1 г
Фармакотерапевтична група: Засоби, які стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин
Показання: Нейросудинна дистонія, легкі напади стенокардії, хронічна ішемічна хвороба серця, неврози
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3969/01/01
Термін дії посвідчення: з 23.01.2006 до 23.01.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КОРВАЛМЕНТ®
АТ код: C01EX
Наказ МОЗ: 21 від 23.01.2006


Інструкція для застосування КОРВАЛМЕНТ®

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КОРВАЛМЕНТ®

(CORVALMENT)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: капсули м’які желатинові кулеподібної форми, безбарвні або від слабко-жовтого до світлого коричнювато-жовтого кольору. Вміст капсули – прозора безбарвна або з жовтуватим відтінком масляниста рідина із запахом ментолу;

склад: 1 капсула містить 0,1 г розчину ментолу в ментиловому ефірі кислотиізовалеріанової.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані кардіологічні засоби. Код АТССО 1ЕХ.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. За дією близький до ментолу. Виявляє заспокійливу діюна центральну нервову систему, має також помірну рефлекторну судинорозширювальну дію.

Фармакологічна дія препарату пов’язана з рефлекторними реакціями, спричиненими подразненням чутливих нервових закінчень слизової оболонки. Внаслідок цього препарат сприяє стимуляції і вивільненню ряду фізіологічно активних сполучень (енкефалінів, ендорфінів, динорфінів, речовин пептидної природи, що впливають на регуляцію больових відчуттів і проникність судин, атакож гістаміну і кінінів). Подразнюючий (відволікаючий) ефект сприяє зниженню больових відчуттів. Місцева дія супроводжується звуженням судин, відчуттям легкого печіння, поколювання. Рефлекторно змінює тонус судин, як поверхневих, так і глибоко розташованих у тканинах і внутрішніх органах. Подразнюючи рецептори слизової оболонки порожнини рота, спричиняє розширення спазмованихкоронарних судин.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Легкі напади стенокардії, неврози, істерія, атакож як проти блювотний засіб при морській та повітряній хворобі.

Спосіб застосування та дози. Корвалмент® приймають під язик. Капсулу тримають під язиком до її повного розчинення. Для прискорення ефекту можна розчавити капсулу зубами.

Частота прийому препарату залежить від частоти нападів стенокардії. При нападах приймають по 1 капсулі під язик. При необхідності лікування стенокардії та інших станів добова доза препарату може становити 6 капсул (0,6 г) на добу.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливі легка нудота, сльозотеча, запаморочення. Ці явища короткочасні, минають самостійно.

Протипоказання. Підвищена чутливість до Корвалменту®, гострий інфаркт міокарда, гострі порушення мозкового кровообігу, виражена артеріальнагіпотензія.

Передозування.

Симптоми: зниження артеріального тиску. Пригнічення ЦНС.

Лікування: припинення прийому препарату, симптоматична терапія.

Особливості застосування. Препарат не слід застосовувати при тяжких нападах стенокардії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Допускається застосуванняКорвалменту® в комплексі з препаратами, які покращують обмінні процеси (вітаміни, аспаркам, рибоксин).

Є ефективним засобом при головному болю, спричиненому прийомом нітратів, може посилювати седативний ефект заспокійливих препаратів.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 5 оС до 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці. Источник

Термін придатності – 2 роки.

Смотрите также: Цены на Корвалмент в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Седуксен, Парацетамол інструкція, Застосування препарату Метотрексат, Інструкція з використання Капотен, Показання для застосування Мелаксен, Продеп побічні дії, Вес-норма протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Флора