Нормативна база

Лікарські засоби


Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

РОТОКАН
Назва: РОТОКАН | Шукати РОТОКАН в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ВАТ "Лубнифарм", м.Лубни, Полтавська обл., Україна
Лікарська форма: Рідина
Форма випуску: Рідина по 55 мл або по 110 мл у флаконах
Діючі речовини: 100 мл рідини містять: екстракту квіток ромашки - 50.0 мл, екстракту квіток нагідок - 25.0 мл, екстракту трави деревію - 25.0 мл
Допоміжні речовини: Спирт етиловий 40%
Фармакотерапевтична група: Антисептичні препарати
Показання: Афтозний стоматит та інші стоматити, парадонтоз, виразково-некротичні гінгівостоматити; ерозивно-виразкові ураження шлунка та дванадцятипалої кишки, гастродоуденіт, хронічні холецистит, ентерити, коліти.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4607/01/01
Термін дії посвідчення: з 14.06.2006 до 14.06.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату РОТОКАН
АТ код: A01AD11
Наказ МОЗ: 387 від 14.06.2006


Інструкція для застосування РОТОКАН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РОТОКАН

(ROTOСAN)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-бурого кольору з оранжевим відтінком, зі специфічним запахом. При зберіганні допускається утворення осаду;

склад: 1 флакон містить екстракт (1:1) із лікарської рослинної сировини: квіток ромашки, квіток нагідок, трави деревію ( 2:1:1) – 55 мл або 110 мл;

допоміжна речовина: спирт етиловий 40%.

Форма випуску. Рідина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на систему травлення та метаболізм. Засоби, що застосовують в стоматології. Код АТС А 01А D11.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Фізіологічно активні речовини рослин, які входять доскладу Ротокану, мають місцеву протизапальну дію, посилюють і прискорюють процеси репарації слизових оболонок (покращання трофічних процесів). Препарат позитивно діє на трофіку слизової оболонки шлунка, має спазмолітичну дію.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Лікування гострих запальних захворювань дихальних шляхів, запальних захворювань слизової оболонки ротової порожнини різної етіології і пародонта (афтозні стоматити і пародонтози, виразково-некротичнігінгівостоматити), для лікування пародонту після видалення зубних відкладень і вишкрібання патологічних ясенних кишень. В гастроентерології - при не виразковійдиспепсії, гастритах зі зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка, хронічному холециститі і постхолецистектомічному синдромі, хронічних ентеритах, колітах.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням 1 чайну ложку (5 мл) Ротокану розводять в 1 склянці теплої води.

Пародонтоз лікують місцево після видалення зубних відкладень і вишкрібань патологічних ясенних кишень. В ясеневі кишені вводять на 20 хв, тонкі турундули, добре змочені розчином препарату. Процедуру проводять щоденно або через день (4–6 разів).

При стоматитах та інших захворюваннях слизової оболонки порожнини рота препарат призначають у вигляді аплікацій тривалістю 15–20 хв або “ротових”ванночок тривалістю 1–2 хв. Застосовують 2–3 рази на день протягом 2–5 днів.

В гастроентерології Ротокан застосовують внутрішньо та в мікро клізмах.

Внутрішньо застосовують по ½-⅓ склянки розчину із розрахунку 1 чайна ложка Ротокану на склянку теплоїкип’яченої води за 30 хв до їжі або через 40 - 60 хв, після їжі, 3–4 рази надень.

Для доуденальних зрошувань Ротокан застосовують через зонд: крапельне введення 1 склянки розчину.

Для мікро клізм: 1 чайна ложка препарату на 50–100 млтеплої кип’яченої води (після очищення кишечнику) 1–2 рази на добу. Курс лікування становить 15–20 днів.

При захворюваннях дихальних шляхів призначають увигляді розчину для інгаляцій, який готують шляхом розведення ½ чайної ложки препарату у 100 мл фізіологічного розчину хлористого натрію. Лікувальна доза – 3–4 мл 2–3 рази на день.

Тривалість застосування препарату залежить від досягнутого лікувального ефекту та перебігу захворювання.

Побічна дія. Алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування не описані.

Особливості застосування. Вагітні та жінки у період лактації застосовують препарат з обережністю і тільки тоді, коли, на думку лікаря, користь від застосування препарату буде перевищувати можливий ризик розвитку негативної дії на плід (дитину). Дітям до 12 років застосовують під наглядом лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. У захищеному від світла місці при температурі від 8 0С до 15 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці! При зберіганні допускається випадання осаду. Не застосовувати препарат пiсля закінчення вказаного термiну придатностi. Источник

Термін придатності – 3 роки.

Смотрите также: Цены на Ротокан в аптеках

Загрузка...




На сайті також шукають: Фарматекс, Оваріум композитум інструкція, Застосування препарату Пантогам, Інструкція з використання Олфен - 75, Показання для застосування Димедрол, Амло побічні дії, Остеокеа протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Ретарпен