Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
Назва: ЧЕМЕРИЧНА ВОДА | Шукати ЧЕМЕРИЧНА ВОДА в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: АТ "Ефект", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Розчин
Форма випуску: Розчин для зовнішнього застосування, водно-спиртовий по 100 мл у флаконах
Діючі речовини: 100 мл розчину місять кореневищ з коренями чемериці - 10.0 г
Фармакотерапевтична група: Засоби для лікування педикульозу
Показання: Педикульоз волосяної частини голови, лобка, дезінфекція одягу.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0328/01/01
Термін дії посвідчення: з 29.12.2003 до 29.12.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
АТ код: P03AX10
Наказ МОЗ: 618 від 29.12.2003


Інструкція для застосування ЧЕМЕРИЧНА ВОДА

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

чемерична Вода

(Aqua Veratri)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: каламутна рідина буро-жовтого кольору, зосадом;

склад: 100 мл розчину містять настойки кореневищ з коренями чемериці (1:10) наспирті етиловому 70% (об/об) 50 мл;

допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, водно-спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при ектопаразитозах.

Код АТС Р 03А Х 10.

Фармакологічні властивості.

Препарат для лікування педикульозу. Має радикальну проти паразитарну діюна вошей та гниди, що локалізовані на волосистих ділянках голови і лобка, атакож на одязі.

Містить алкалоїди як основні фармакологічні активні сполуки, які входять до складу коренів і кореневищ чемериці. Механізм дії зумовлений впливом на гладку мускулатуру кишечнику паразитів, що порушує їх здатність харчуватись та розмножуватись.

Крім того, препарат при зовнішньому застосуванні покращує ріст волосся, має болезаспокійливу, подразливу та антибактеріальну дію. Може використовуватися як відволікальний засіб при невралгії, артритах, ревматоїдному суглобному болю.

Показання для застосування. Педикульоз волосистої частини голови, лобка, дезинфекція одягу (вплив на воші та гниди).

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням Чемеричну воду необхідно збовтати. Препарат наносять на ретельно вимите вологе волосся ватним або марлевим тампоном. Потім голову пов’язують косинкою, після чого миють руки змилом. Через 30 хв волосся промивають декілька разів теплою проточною водою, апотім миють з милом або шампунем. Після миття рекомендується розчесати волосся густим гребінцем для видалення загиблих вошей та гнид. Під час застосування препарату необхідно дотримуватися обережності.

Побічна дія. При випадковому потраплянні препарату внутрішньо можливі нудота і блювання.

Протипоказання. Інфіковані ушкодження шкіри, індивідуальнанепереносимість.

Передозування. При тривалому застосуванні та перевищенні рекомендованих доз препарату алкалоїди, що входять до складу препарату, можуть спричинити резорбтивні ефекти, зумовлені гіпотензивною дією, нудотою, блюванням, сильною холіноміметичною дією і пригніченням серцевої діяльності. При потраплянні в кров великої кількості алкалоїдів можлива зупинка серця, тому приймання засобу внутрішньо неприпустиме. Лікування – симптоматичне: холінолітики, серцево-судинні засоби, засоби для нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту.

Особливості застосування. Чемеричну воду використовують тільки зовнішньо. При застосуванні препарату необхідно дотримуватись обережності та не допускати потрапляння на слизові оболонки, в очі, ранові поверхні через небезпеку проявурезорбтивної дії. Необхідно пам’ятати про високу токсичність препарату при потраплянні в шлунковий тракт і кровоносне русло. У випадку потрапляння наслизову оболонку очей - рясно промити очі водою.

Щоб уникнути повторного зараження необхідно одночасно із застосуванням препарату провести дезінфекцію натільної та постільної білизни.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні препаратів ізрослин, що містять дубильні речовини, фармакологічний ефект зменшується. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному (8 - 15°С) місці. Термін придатності - 2 роки.

Смотрите также: Цены на Чемеричная вода в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Ібупрофен, Зоксан-тз інструкція, Застосування препарату Фансидар, Інструкція з використання Фексофаст, Показання для застосування Материнки трава, Назол побічні дії, Локрен протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Сіофор 850