Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЕНТРОП
Назва: ЕНТРОП | Шукати ЕНТРОП в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: АТ "Олайнфарм" для ТОВ "Олфа", Латвія/ Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 50 мг № 20
Діючі речовини: 1 таблетка містить: N-карбамоїлметил-4-феніл-2-піролідону 50 мг
Допоміжні речовини: Крохмаль картопляний, лактоза, полівінілпіролідон, натрію карбоксиметилкрохмаль, кальцію стеарат
Фармакотерапевтична група: Ноотропні препарати
Показання: Когнітивні розлади різного генезу, інволютивні процеси, атеросклероз судин ГМ, паркінсонізм, хронічна недостатность мозкового кровообігу, порушеннями пам'яті, хвороб ЦНС із зниженням інтелектуально-мнестичних функцій; вірусні нейроінфекції; деменції.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5233/01/01
Термін дії посвідчення: з 18.10.2006 до 18.10.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЕНТРОП
АТ код: N06BX
Наказ МОЗ: 686 від 18.10.2006


Інструкція для застосування ЕНТРОП

ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

ЕНТРОП

(ENTROP)

Загальна характеристика:

  хімічна назва: N-карбамоїлметил-4–феніл-2-піролідон;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з кремовим відтінком кольору;

склад: 1 таблетка містить N-карбамоїлметил-4–феніл-2-піролі дону 50 мг або 100мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза, полівінілпіролідон, натрію карбоксиметилкрохмаль, кальцію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі та ноотропні засоби.

Код АТС N06B X.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат з ноотропним та церебропротективним ефектом. Позитивно впливає на метаболізм та кровообіг головного мозку: стимулюєокислювально-відновні процеси, покращує регіонарний кровообіг в ішемізованихділянках мозку, підвищує утилізацію глюкози. Оптимізація енерг етичних процесів сприяє підвищенню стійкості центральної нервової системи до гіпоксії та токсичних чинників. Препарат покращує процеси навчання, сприяє консолідаціїпам’яті, відновлює та стабілізує порушені інтегративні функції мозку. Проявляє помірну анксіолітичну та седативну активність, послаблюючи тривогу, страх, посилює і пролонгує дію снодійних, наркотичних та протипаркінсонічних засобів. Не впливає на фізичну працездатність.

Фармакокінетика. При пероральному прийомі препарат швидко всмоктується в тонкому кишечнику; біодоступність майже – 100%. Максимальна концентрація вплазмі крові спостерігається через 30 хв після прийому внутрішньо. Періоднапів виведення – 4 - 5 год. Препарат не зв’язується з білками плазми крові і неметаболізується в організмі. Виводиться, в основному, з сечею в незміненому вигляді (95% прийнятої дози протягом 30 год). Препарат добре розподіляється втканинах, проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Максимальна концентрація спостерігається в корі лобних, скроневих та потиличних долей головного мозку, а також мозочку.

Показання для застосування. Когнітивні розлади судинного, пост травматичного та іншого генезу, інволютивні процеси в мозку в осіб похилого віку, атеросклероз судин головного мозку, паркінсонізм, патологічні процеси зявищами хронічної недостатності мозкового кровообігу, порушеннями пам’яті, уваги, мови. Застосовують при хворобах нервової системи із зниженням інтелектуально-мне стичних функцій та порушеннями емоційно–вольової сфери; при вірусних нейроінфекціях для зменшення ішемії та гіпоксії мозку, в комплексній терапії деменцій, включаючи хворобу Альцгеймера.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають індивідуально.

Середня разова добова доза для дорослих становить 150 мг (100 - 250мг), середня добова доза – 250 мг (200 - 300 мг), максимальна добова доза для дорослих – 750 мг. Кратність застосування – 1 - 2 рази на добу.

Добову дозу 100 мг приймати 1 раз на добу (вранці), більше 100 мг –рекомендується розділити в 2 прийоми. Курс лікування – від 2 тижнів до 3місяців, середній курс лікування – 30 днів. За необхідності призначають повторний курс лікування через місяць.

Препарат приймається внутрішньо після їжі.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься, але можуть виникнути ознаки алергії (свербіж, висипання), сонливість, у осіб похилого віку– посилення явищ коронарної недостатності.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; цукровий діабет, ниркова недостатність; вагітність і лактація; дитячий вік.

Передозування. Досі про випадки передозування препарату не повідомлялося.За необхідності потрібно провести симптоматичну терапію.

Особливості застосування. Препарат звичайно добре переноситься.

З обережністю треба призначати препарат хворим з тяжкими органічними ураженнями печінки та при захворюванні нирок, тяжким перебігом артеріальної гіпертензії, атеросклерозі; хворим, що перенесли панічні атаки, гостріпсихотичні стани, що супроводжуються психомоторним збудженням.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та складними механізмами.

При застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами, оскільки можуть спостерігатися сонливість, запаморочення або інші порушення збоку центральної нервової системи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може посилювати дію препаратів, які стимулюють центральну нервову систему, антидепресантів та ноотропних препаратів; посилює і пролонгує дію снодійних, наркотичних та протипаркінсонічних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25°С. Источник

Термін придатності – 3 роки.

Смотрите также: Цены на Энтроп в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Лефлок, Мерсилон інструкція, Алерон застосування, Азотен побічні дії, Ритмонорм протипоказання