Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЕНЕРЛІВ®
Назва: ЕНЕРЛІВ® | Шукати ЕНЕРЛІВ® в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: виробництво м'яких капсул "in bulk": "R.P.Sherer GmbH & Co.KG"пакувальники-відповідальні за випуск серії контроль серії місце випробувань: "BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP);"Cardinal Health Germany 4
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули м'які по 300 мг № 10, № 30, № 50
Діючі речовини: 1 м'яка капсула містить знежирених, збагачених соєвих фосфоліпідів 300 мг
Допоміжні речовини: ефіри моно-, ди- жирних харчових кислот і гліцеролу; тригліцериди середньоланцюгові; олія соєва очищена; альфа-токоферол; желатин; гліцерин 85 %.
Фармакотерапевтична група: Гепатопротекторні засоби
Показання: Пошкодження печінки, викликані різноманітними речовинами; токсико-нутритивні порушення печінки; хронічні гепатити; легкі форми гіперхолестеринемії, якщо лише дієта та інші немедикаментозні заходи не дають достатнього ефекту.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5631/01/01
Термін дії посвідчення: з 15.12.2006 до 15.12.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЕНЕРЛІВ®
АТ код: A05BA50
Наказ МОЗ: 835 від 15.12.2006


Інструкція для застосування ЕНЕРЛІВ®

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Енерлів®

Склад:

діюча речовина: 1 м’яка капсула містить знежирених, збагачених соєвих фосфоліпідів 300 мг; допоміжні речовини:ефіри моно-, ди- жирних харчових кислот і гліцеролу; три гліцеридисередньо ланцюгові; олія соєва очищена; альфа-токоферол; желатин; гліцерин 85 %.

Форма випуску. Kапсули м’які.

Довгасті капсули з прозорого желатину натурального кольору, що містять в’язку рідину від золотисто-жовтогодо жовто-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпот ропні речовини. Код АТС А 05В А 50.

Фармакологічні властивості.Знежирені і збагачені соєві фосфоліпіди володіють гепатопротекторною і холестеринознижувальною дією, а також мають здатність гальмувати жирове переродження печінки і розвиток сполучної тканини в ній. Вважають, що принципом дії є прискорення відновлення клітин печінки, стабілізація клітинних мембран, гальмування окислення ліпідів в пер оксидні сполуки і пригнічення синтезу колагену.

Показання для застосування. Пошкодження печінки, викликані різноманітними речовинами (при алкогольному стеатозі в тому числі); токсико-нутритивні порушення печінки, в результаті неправильного харчування; хронічні гепатити; легкі форми гіперхолестеринемії, якщо лише дієта та іншіне медикаментозні заходи не дають достатнього ефекту.

Протипоказання. Енерлів® неможна приймати при відомій підвищеній чутливості до фосфоліпідів, арахісу, соїабо до інших компонентів лікарського засобу, а також при наявностіантифосфоліпідного синдрому. Період годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Вказівка для хворих на цукровий діабет: 1 м’яка капсула препарату містить менше 0,1 хлібної одиниці.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід широкого застосування сої в якості харчового продукту до цього часу не вказує на наявність небезпеки при її прийомі при вагітності. Знежирені і збагачені фосфоліпіди вивчені недостатньо, тому застосовувати цей препарат під час вагітності не рекомендується. Через відсутність достатнього досвіду, застосовувати Енерлів® в період годування груддю не можна.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або іншими механізмами. Невідомо.

Діти. Досвід широкого застосування сої в якості харчового продукту не вказує на наявність небезпеки для дітей. Знежирені і збагачені фосфоліпіди вивчені недостатньо, тому застосовувати цей препарат у дітей молодших 12 років не рекомендується.

Спосіб застосування тадози.Дорослі і підлітки віком 12 років і старше приймають по 2 капсули Енерліву®3 рази на добу до їжі, капсули не розжовують, запивають достатньою кількістю рідини, наприклад склянкою води. Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби і визначається лікарем.

Передозування. Повідомлень про передозування Енерліву® і про інтоксикацію ним досі не надходило.

Побічні ефекти. Іноді можуть мати місце порушення з боку травного тракту у вигляді дискомфорту в епігастральній ділянціі проносу. Дуже рідко можуть виникати алергічні реакції, такі як екзантема ікропив’янка. Дуже рідко надходили повідомлення про крововиливи у виглядіпетехій, про кровотечі у жінок в між менструальний період.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можлива взаємодія Енерліву® з антикоагулянт-тамитипу кумарину (наприклад, варфарин, фенпрокумон), тому може виникнути необхідність в корекції дози цього лікарського засобу.

Термін придатності. 2 роки. Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Источник

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25° С! Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей місці!

Смотрите также: Цены на Энерлив в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Омез, Пепсан інструкція, Лінкоміцин застосування, Дриптан побічні дії, Урсофальк протипоказання