Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЕСПУМІЗАН®
Назва: ЕСПУМІЗАН® | Шукати ЕСПУМІЗАН® в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Simeticon
Виробник: "R.P. Sherer GmbH & Co.KG" для "BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)", Німеччина
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули м'які по 40 мг № 25 (25х1), № 50 (25х2), № 100 (25х4)
Діючі речовини: 1 м'яка капсула містить: 40 мг симетикону
Допоміжні речовини: Желатин; гліцерин 85%; метил-4-гідроксибензоат; барвник хіноліновий жовтий, Е 104; барвник жовто-оранжевий S, Е 110
Фармакотерапевтична група: Вітрогонні засоби
Показання: Симптоматичне лікування скупчення газів у травному тракті при: здутті кишечнику, аерофагії, диспепсії, здутті кишечнику в післяопераційному періоді
Термін придатності: 5р.
Номер реєстраційного посвідчення: П.01.01/02652
Термін дії посвідчення: з 15.12.2005 до 15.12.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЕСПУМІЗАН®
АТ код: A03AX13
Наказ МОЗ: 717 від 15.12.2005


Інструкція для застосування ЕСПУМІЗАН®

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Еспумізан®

(Espumisan® )

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: майже круглі, жовті, м’які капсули зжелатину зі швом і гладкою поверхнею; вміст капсул безбарвний, а також можебути злегка мутним;

склад: 1 м’яка капсула містить 40 мг симетикону (що складається із полідиметилсилоксану: SiO2 = 93,5% : 6,5%);

допоміжні речовини: желатин; гліцерин 85%; метил-4-гідроксибензоат; барвник хіноліновий жовтий, Е 104; барвник жовто-оранжевий S, Е 110.

Форма випуску. Капсули м’які.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при функціональних кишкових розладах. Силікони. Код АТС A03AX13.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Симетикон – це стабільнийполідиметил-силоксан, що має поверхнево активні властивості. Він змінює поверхневий натяг пухирців газу, які знаходяться в харчовій кашиці та в слизу травного тракту, внаслідок чого вони розпадаються. Гази, що при цьому вивільняються, можуть потім всмоктуватися стінкою кишечнику, а також виводитися назовні. Дія симетикону має чисто фізичний характер; він не вступає в хімічні реакції, у фармакологічному і фізіологічному відношеннях інертний. Фармакокінетика. Після перорального прийняття симетикон не всмоктується і після проходження травним трактом виводиться у незміненому вигляді.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування порушень травного тракту, що супроводжуються метеоризмом; як допоміжний засіб при рентгенологічних та/або ультразвукових дослідженнях органів черевної порожнини.

Спосіб застосування та дози. Порушення травного тракту, обумовлені надмірним газоутворенням. Діти старше 6 років, підлітки та дорослі приймають по 2 м’які капсули Еспумізану®, що відповідає 80 мг симетикону, 3 – 4рази на добу, під час або після їди, а за необхідності – перед сном. Тривалість лікування залежить від перебігу симптоматики. За необхідності, Еспумізан®можна приймати протягом тривалого часу. Для підготовки до рентгенологічних та/або ультразвукових досліджень. Рекомендується приймати по 2 м’які капсулиЕспумізану® 3 рази на добу, що відповідає 240 мг симетикону, за добудо дослідження та 2 м’які капсули Еспумізану®, що відповідає 80 мгсиметикону, вранці в день дослідження. Повторна поява та/або триваліші скарги збоку травного тракту вимагають клінічного уточнення. Для лікування дітей молодше 6 років застосовують препарат Еспумізан® L у вигляді емульсії.

Побічна дія. При прийманні Еспумізану® таких явищ дотепер не спостерігалось.

Протипоказання. Алергія до симетикону або до одного з компонентів препарату.

Передозування. Дотепер таких явищ не спостерігалось.

Особливості застосування. Внаслідок вмісту в препараті метил-4-гідроксибензоату при його застосуванні може мати місце поява кропив’янки, а також можливі реакції уповільненого типу, наприклад контактний дерматит або реакції негайного типу з кропив’янкою і бронхоспазмом. Ці ліки містять барвник жовто-оранжевий S, Е 110, який може спричинити алергічні реакції, утому числі астму, в осіб, які мають підвищену до нього чутливість. Алергія частіше спостерігається в осіб, які мають алергію до ацетил саліцилової кислоти. Препарат можна застосовувати під час вагітності та у період годування груддю. Еспумізан® не впливає на здатність керувати транспортом та обслуговувати складні механізми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер невідома. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С! Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей місці! Термін придатності –3 роки.

Смотрите также: Цены на Эспумизан в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Макропен, Оптикс інструкція, Застосування препарату Момордика композитум, Інструкція з використання Ацц 100, Показання для застосування Диклоран, Угрин побічні дії, Дибазол протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Евкаліпт