Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ФТОРОКОРТ
Назва: ФТОРОКОРТ | Шукати ФТОРОКОРТ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Triamcinolone
Виробник: "Richter Gedeon Ltd", Угорщина
Лікарська форма: Мазь
Форма випуску: Мазь по 15 г (1 мг/г) у тубах
Діючі речовини: 100 г мазі містять тріамцинолону ацетоніду - 0.1 г
Фармакотерапевтична група: Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги
Показання: Запальні та алергічні захворювання шкіри: екземи, нейродерміт, псоріаз, червоний плескатий лишай, контактний дерматит, алергічний дерматит, укуси комах, аногенітальний свербіж.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.02.03/06113
Термін дії посвідчення: з 26.02.2003 до 26.02.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ФТОРОКОРТ
АТ код: D07AB09
Наказ МОЗ: 84 від 26.02.2003


Інструкція для застосування ФТОРОКОРТ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФТОРОКОРТ

(FTOROCORT)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: тріамцинолон;

9α–фтор-16α-оксипреднізолону ацетонід;

основні фізико-хімічні властивості: біла або майже біла гомогенна мазь, практично без запаху;

склад:1 г мазі містить 1 мг тріамцинолону ацетоніду,

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат, кислота стеаринова, полісорбат 60, спирт цетиловий, парафін рідкий, гліцерол.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для застосування в дерматології

Код АТС: D07A B09.

Фармакологічні властивості. Активною речовиною Фторокорту єтріамцинолону ацетонід – глюкокортикостероїд, який при місцевому застосуванні проявляє протизапальну, антиалергічну та протисвербіжну дію.

За проти запальною дією втричі перевищує гідрокортизон.

Фармакокінетика. Тріамцинолон добре проникає в глибокі шаришкіри, частково надходить у кров. У печінці утворює парні сполуки з глюкуроновоюкислотою, які виділяються з сечею.

Показання для застосування. Всі види хронічної та гострої екземи незалежно від локалізації. Аногенітальний свербіж. Нейродерміт. Контактний дерматит незалежно від етіології. Звичайний пемфігус, герпетиформний дерматитДюрінга. Багато формна ексудативна еритема. Дискоїдний червоний вовчак. Червоний плоский лишай та верукозний лишай. Звичайний псоріаз. Пітиріаз рожевий.

Фото чутливість, сонячний опік, кропив’янка.

Укуси комах. Пітиріаз червоний волосяний. Кільцевидна гранульома. Ексфоліативна еритродермія (хвороба Ріттера). Хвороба Лейнера. Запалення шкіри зовнішнього вуха, баланіти, радіо дерматити.

Спосіб застосування та дози. 2 - 3 рази на день тонкий шар мазі наносять на уражену ділянку шкіри (дорослим не більше ніж 15 г мазі на добу) або застосовують препарат у вигляді окклюзивної пов’язки (дорослим не більше ніж 10г мазі на добу).

У осіб літнього віку препарат необхідно використовувати обережно іпротягом короткого часу, оскільки варто мати на увазі, що у цієї категорії пацієнтів шкіра має меншу товщину.

У дітей тривалість застосування препарату не повинна перевищувати 5днів. Застосування окклюзивної пов’язки дітям протипоказано.

Побічна дія. При застосуванні на значній ділянці шкіри препарат може всмоктуватися і проявляти системну дію. Під час застосування мазімікро організми, що знаходяться на шкірі (насамперед піогенні мікро організми, іноді бластоміцети), можуть проникати через розпушений роговий шар і викликати різні піодермії. Під окклюзивною пов’язкою інколи можуть виникати геморагії. При тривалому застосуванні мазі на одній і тій же ділянці тіла, особливо умолодих хворих, може розвинутись атрофія цієї ділянки шкіри.

Протипоказання. Не застосовується при хворобах ока, при вірусній інфекції, мікозі, туберкульозі шкіри, сифілітичних змінах на шкірі та вітряній віспі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Передозування. Не описано.

Особливості застосування. Небезпечно лікування з нанесенням мазі наобличчя у вигляді тривалого курсу лікування.

Призначення мазі в дитячому віці можливо тільки у виняткових випадках!

Питання про застосування препарату під час вагітності і годівлі грудьми лікар вирішує в кожнім випадку індивідуально, ретельно зважуючи співвідношення очікуваного ефекту від лікування і потенційного ризику при дії препарату наплід.

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами.

Умови та строки зберігання. Зберігати при температурі 8-15°С, в недоступному для дітей місці. Источник

Термін придатності – 2 роки.

Смотрите также: Цены на Фторокорт в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Цинкова паста, Травоген інструкція, Застосування препарату Хофітол, Інструкція з використання Барбовал, Показання для застосування Геломиртол, Велвумен побічні дії, Баралгетас протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Атенолол