Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЕЛЕКАСОЛ
Назва: ЕЛЕКАСОЛ | Шукати ЕЛЕКАСОЛ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ЗАТ "Ліктрави", м.Житомир, Україна
Лікарська форма: Збір
Форма випуску: Збір по 1.5 г у фільтр-пакетах № 10, № 20; по 75 г у пачках
Діючі речовини: 100 г збору містять: трави причепи - 10.0 г, квітів ромашки - 10.0 г, коренів солодки - 20.0 г, листя шавлії - 20.0 г, листя евкаліпта прутовидного - 20.0 г, квітів нагідок - 20.0 г
Фармакотерапевтична група: Антисептичні препарати
Показання: Комплексна терапія гострих та хронічних захворювання вуха, горла та носа; запальні захворювання ротової порожнини та шлунково-кишкового тракту.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: П.03.02/04410
Термін дії посвідчення: з 19.03.2002 до 19.03.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЕЛЕКАСОЛ
АТ код: D08AX10
Наказ МОЗ: 38 від 03.02.2003


Інструкція для застосування ЕЛЕКАСОЛ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕЛЕКАСОЛ

(AELECASOLUM)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: подрібнена сировина: суміш шматочків різної форми сіро-зеленого кольору з оранжево-жовтими, білими і коричневими вкрапленнями, що проходять крізь сито з отворами діаметром 5 мм; запах ароматний;

порошок крупний: суміш шматочків різної формисіро-зеленого кольору з оранжево-жовтими, білими і коричневими вкрапленнями, що проходять крізь сито з отворами діаметром 2 мм; запах ароматний;

склад: 1 г збору містить: череди трава - 0,1г, ромашки квітки - 0,1 г, солодки корені - 0,2 г, шавлії листя - 0,2 г, евкаліпта прутовидного листя - 0,2 г, календули квітки - 0,2 г.

Форма випуску. Збір.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні засоби. КодАТС D08А Х 10**.

Фармакологічні властивості. Компоненти збору містять олію ефірну, флавоноїди, кумарини, полісахариди, кислоти органічні, солі мінеральні, каротин, кислоту аскорбінову, речовини дубильні, гіркоти, смоли. Цей комплекс біологічно активних речовин має антимікробну дію відносно стафілокока, кишкової та синьо гнійної паличок, вульгарного протею, пухнастого мікроспору мута деяких інших мікро організмів, виявляє протизапальні властивості і стимулює репаративні процеси.

Показання для застосування. У комплексній терапії гострих і хронічних захворювань вуха, горла та носа; запальні захворювання ротової порожнини та шлунково-кишкового тракту.

Спосіб застосування та дози. 10 г ( 2 столові ложки) збору вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 200 мл. Застосовують місцево для полоскання, примочок, мікро клізм, зрошень та інгаляційу розведеному вигляді (розводять водою у 3-4 рази). Внутрішньо дорослі приймають по 1/3 склянки нерозведеного настою 3 рази на день за 30 хв до їди. Діти, залежно від віку – від 1 столової ложки до 1/4 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.

2 фільтр-пакети вміщують в скляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 склянці 3 рази на день за 30 хв доїди. Діти, залежно від віку – 1/4-1/2 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди. Настій застосовують місцево для полоскання, примочок, мікро клізм, зрошень та інгаляцій.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

Побічна дія. Іноді можуть спостерігатися реакції місцевого та загального характеру, зумовлені підвищеною чутливістю до препарату. При появі побічних реакцій припинити прийом препарату.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до біологічно активних речовин, що містяться в лікарському засобі.

Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.

Особливості застосування. Вагітним і жінкам, які годують груддю, застосування препарату лише у випадку, коли, на думку лікаря, користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготовлений настій – у прохолодному (8-15º С) місці не більше 2 діб. Источник

Термін придатності - 3 роки.

Смотрите также: Цены на Элекасол в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Тобрадекс, Сибазон інструкція, Ністатин застосування, Азимед побічні дії, Афлубін протипоказання