Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЦЕТРИН
Назва: ЦЕТРИН | Шукати ЦЕТРИН в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Cetirizine
Виробник: "Dr.Reddy`s Laboratories Limited", Індія
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 10 мг № 20
Діючі речовини: 1 таблетка містить цетиризину - 10.0 мг
Фармакотерапевтична група: Блокатори Н1-рецепторів
Показання: Алергічний риніт та кон'юнктивіт, алергічні дерматози, які супроводжуються свербіжем та висипаннями (кропив'янка тощо).
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.04.03/06468
Термін дії посвідчення: з 08.04.2003 до 08.04.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЦЕТРИН
АТ код: R06AE07
Наказ МОЗ: 159 від 08.04.2003


Інструкція для застосування ЦЕТРИН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЦЕТРИН

(CETRIN)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назва: цетиризин;

основні фізико - хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки білого кольору;

склад: кожна таблетка містить: цетиризину гідро хлориду –10 мг;

допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, повідон, вода очищена, магнію стеарат, гипромелоза, макрогол 6000, тітанудіоксид, очищений тальк, кислота сорбінова, полісорбат 80, діметикон.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою, по 10мг.

Фармакологічна група. Антигістамінні засоби для системного застосування – похідні піперазину. Код АТС R06A E07.

Фармакологічні властивості. Цетрин – антігістамінний препарат із сильною антиалергічною дією. Препарат має виражену спорідненість з гістаміновими Н1-рецепторами. Холінергічні та серотонін ові рецептори ЦЕТРИН не блокує. У звичайній терапевтичній дозі. Цетрин не пронікає через гематоенцефалічнийбар’єр і, таким чином, не впливає на центральну нервову систему та не викликає седативного ефекту.

Фармакокінетика. Цетиризин добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Абсорбція при пероральному застосуванні досягає 100%. Присутність їжі практично не впливає на всмоктування препарату. Піковий рівень концентраціїцетиризину в крові дорівнює 0,3 мкг/мл, досягається через годину після прийому препарату та утримується на терапевтичному рівні до 24 годин. Період напів виведенняцетиризину – близько  10 годин. Препарат виводиться із сечею у незмінному стані. Зв’язується з білками до 93% введеної дози цетиризину.

Показання до застосування. Сезонні та постійні алергічні риніти ікон’юнктивіти.

Хронічна рецидивуюча кропив’янка і ангіо невротичний набряк. Алергічні дерматози.

Спосіб застосування і дози. Дорослим і дітям старшим 6 років: 10 мг одинраз на добу з невеликою кількістю води.

Побічна дія. Цетрин добре переноситься. Побічні реакції при застосуванні рекомендованих доз були незначні та істотно не відрізнялися від реакцій, які виникали після прийому плацебо. Відзначалися: збудженність, слабкість, головний біль та запаморочення, розлади з боку шлунково-кишкового тракту. Реакції гіпер чутливості до Цетрину зустричаються дуже рідко.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. До цього часу немає даних про взаємодіюЦетрину з іншими лікарськими засобами, але слід бути обережними, призначаючи препарат разом із седативними засобами.

Передозування. Максимальна добова доза для дорослих – 20 мг. Симпотоми передозування (перш за все седативний ефект і слабкість) виявляються при призначенні Цетрину у дозі 50 мг на добу і вище. Спеціального антидоту неіснує.

Особливості застосування. Цетрин у терапевтичних дозах не посилює дію алкоголю, однак їх одночасне застосування не рекомендується. У терапевтичних дозах Цетрин не впливае на час рекції та активність пацієнтів, однак особам, робота яких пов’язана з підвищеною увагою, не слід перевищувати терапевтичну дозу. Цетрин екскретується нирками, тому при нирковій недостатності слід зменшити дозу до 5 мг на добу. Ваагітним жінкам та матерям, які годують груддю, застосовувати Цетрин не рекомендується. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі до 25°С. Термін придатності – 2роки з моменту виготовлення. Не застосовувати після закінчення вказаного терміну придатності.

Смотрите также: Цены на Цетрин в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Холосас, Ренальган інструкція, Застосування препарату Конкор кор, Інструкція з використання Метилурацил, Показання для застосування Календули мазь, Амброксол побічні дії, Лорано протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Фарингосепт