Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

УНДЕВІТ®
Назва: УНДЕВІТ® | Шукати УНДЕВІТ® в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ЗАТ "Київський вітамінний завод", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Драже
Форма випуску: Драже № 50 у контейнерах (баночках)
Діючі речовини: 1 драже містить: вітаміну А - 3300 МО, вітаміну Е - 0.01 г, вітаміну В1 - 0.002 г, вітаміну В2 - 0.002 г, вітаміну В6 - 0.003 г, вітаміну В12 - 2.0 мкг, вітаміну С - 0.075 г, нiкотинамiду - 0.02 г, кислоти фолiєвої (вітаміну Вс) - 0.07 мг, рутину - 0.01 г, кальцію пантотенату - 0.003 г
Допоміжні речовини: Борошно, патока крохмальна, тальк, олія соняшникова, цукор, віск, олія ефірна м'ятна або есенція ароматична харчова
Фармакотерапевтична група: Полівітамінні препарати
Показання: Профілактичний та лікувальний засіб для поліпшення процесів обміну і загального стану в осіб середнього та похилого віку, у тому числі при передчасному старінні, при астенічному синдромі.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.04.03/06504
Термін дії посвідчення: з 08.04.2003 до 08.04.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату УНДЕВІТ®
АТ код: A11BA
Наказ МОЗ: 303 від 16.06.2004


Інструкція для застосування УНДЕВІТ®

ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

УНДЕВІТ®

 (uNdevit)

Загальна характеристика:

  основні фізико-хімічні властивості: драже жовто-оранжевого кольору, з характерним запахом;

склад:

1 драже містить

ретинолу пальмі тату (вітаміну А)

або

ретинолу ацетату (вітаміну А)

α-токоферолу ацетату (вітаміну Е)

тiамiну гідро хлориду (вітаміну В1)

або

тiамiну гідробромiду (вітаміну В1)

0,001817 г (3 300 МО)

0,001135 г (3 300 МО),

0,01 г,

0,002 г

0,00258 г,

рибофлавiну (вітаміну В2)

0,002 г,

пiридоксину гiдрохлориду (вітаміну В6)

0,003 г,

ціанокобаламіну (вітаміну В12)

2 мкг,

кислоти аскорбінової (вітаміну С)

0,075 г,

нiкотинамiду (вітаміну РР)

0,02 г,

кислоти фолiєвої (вітаміну Вс)

 0,00007 г,

рутину (вітаміну Р)

 0,01 г,

кальцію пантотенату (вітаміну В5)

 0,003 г;

допоміжні речовини: борошно, патока крохмальна, тальк, олія соняшникова, цукор, віск, олія ефірна м’ятна або есенція ароматична харчова.

Форма випуску. Драже.

 

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати без добавок. КодАТС А 11ВА.

Фармакологічні властивості. Ундевіт® містить збалансований комплекс вітамінів.

Механізм дії препарату визначається вітамінами, щовходять до його складу: водорозчинними (В1, В2, В6, РР, В12, С, Вс, Р, В5) і жиророзчинними (А, Е), які беруть участь у регуляції метаболічних процесів і нормалізації трофіки тканин, утворенні ферментів та структурних компонентів тканин, нормальному функціонуванні всіх органів і систем організму. Ундевіт®підсилює неспецифічну резистентність організму, виявляє антиоксидантні властивості (за рахунок вітамінів А, Е і С, що входять до складу препарату), сприяє підтримці гомеостазу в нормі і при патології. Поєднання і кількісний вміст вітамінів у препараті справляє на організм тонізуючий та адаптогенний вплив. Препарат сприяє нормалізації обміну речовин і роботи ендокринних залоз, що порушуються з віком.

Після прийому внутрішньо препарат добре абсорбується з тонкого кишечнику в системний кровообіг, проникає в усі органи і тканини. Продукти метаболізму виводяться із сечею, жовчю.

Фармакокінетика препарату невивчалась.

Показання для застосування. Профілактика і терапія гіповітамінозів, спричинених незбалансованим харчуванням, дотриманням спеціальної дієти, непереносимістю окремих продуктів харчування (овочів, фруктів і т. п.); підвищеною потребою у вітамінах при інтенсивному рості у дітей і підлітків, вагітності та лактації; стресовими ситуаціями, інтенсивною фізичною чи розумовою діяльністю. У відновний період після перенесених інфекційних захворювань, операцій, опіків і травм, променевої і хіміотерапії; у комплексній терапії гострих респіраторних захворювань та їхніх ускладнень, хронічних захворювань, патології ендокринної та імунної систем. Ундевіт показаний особам середнього та похилого віку, при передчасному старінні, астенічному синдромі для покращання обмінних процесів, загального самопочуття і працездатності.

Для профілактики інфекційних захворювань у період епідемій (грипу та ін.), сезонних загострень хронічних захворювань. В адаптаційний період при зміні кліматичних зон, часових поясів. Для підвищення життєвого тонусу, працездатності в осіб, які проживають у несприятливих екологічних, кліматичних, житлово-побутових умовах.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо, після їди.

З профілактичною метою дорослим, дітям старшим 14років, вагітним з ΙΙ триместру і жінкам, які годують груддю, призначають по 1 драже на добу; людям похилого віку по 1 драже 2 рази на добу.

З лікувальною метою дорослим призначають по 2 драже 3 рази на добу.

Курс лікування – 20-30 днів. Повторні курси проводять через 1-3-місяці.

Побічна дія. При передозуванні, тривалому прийомі, індивідуальнійнепереносимості компонентів препарату можуть спостерігатися порушення травлення (біль у ділянці живота, відрижка, запор, діарея), алергічні реакції (свербіж, шкірні висипи та ін.), порушення функції печінки. У цих випадках препарат відміняють.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітям віком до 14 років препарат не призначають.

Передозування. У рекомендованих дозах не відмічено.

При неконтрольованому прийомі препарату можливі прояви гіпервітамінозу А: сонливість, в’ялість, головний біль, гіперемія обличча, нудота, блювання, дратівливість, порушення ходи, більу кістках нижніх кінцівок. У випадку прийому великих доз препарату можеспостерігатись загострення жовчокам’яної хвороби і хронічного панкреатиту.

Особливості застосування. При застосуванні Ундевіту®необхідна повноцінна білкова дієта, яка сприяє кращому засвоєнню та обміну вітамінів, особливо водорозчинних.

Препарат з обережністю призначають притяжких ураженнях печінки, виразковій хворобі шлунка і дванадцяти палої кишки тау період вагітності (особливо в I триместрі), у хворих на гострий та хронічний нефрит, при декомпенсації серцевої діяльності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Ундевіту® з іншими лікарськими засобами не описана.

Умови та термін зберігання. В сухому, захищеному від світла місці, при кімнатній температурі. Зберігати в недоступному для дітей місці. Источник

Термін зберігання – 1 рік.

Смотрите также: Цены на Ундевит в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Промакс, Флуцинар інструкція, Детралекс застосування, Гексикон побічні дії, Клабакс протипоказання