Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТ
Назва: НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТ | Шукати НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Sodium thiosulfate
Виробник: Харківське підприємство по виробництву імунобіологічних та лікарських препаратів ЗАТ "Бiолiк", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 30% по 5 мл в ампулах № 10
Діючі речовини: 1 мл розчину містить натрію тіосульфату - 0.3 г
Фармакотерапевтична група: Антидоти
Показання: Отруєння сполуками арсену, ртуті, свинцю, синільною кислотою та її солями, солями йоду та брому; алергічні захворювання, артрит, невралгія, червоний вовчак.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.05.03/06890
Термін дії посвідчення: з 21.05.2003 до 21.05.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТ
АТ код: V03AB06
Наказ МОЗ: 228 від 21.05.2003


Інструкція для застосування НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТ

(Sodium thiosulfate)

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: Sodium thiosulfate; натріюгіпосульфіт;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний, прозорий, стерильний, апірог енний розчин без запаху, солонувато-гіркий на смак;

 склад: 1 мл розчину містить 0,3 гнатрію тіосульфату;

допоміжні речовини: натрію гідро карбонат, вода дляін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група.Антидоти. Код АТС V03A B06.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Натрію тіосульфат виявляє проти токсичну, протизапальну та десенсибілізуючу дію. При взаємодії з екзогенними сполуками арсену, ртуті, свинцю утворює їх неотруйні сульфіти; з синильною кислотою та її солями утворює менш токсичні роданисті сполуки. Знешкоджує препарати галоїдів (йоду, брому). Застосування Натрію тіосульфату для лікування паразитарних захворювань шкіри базується на його здатності розпадатися в кислому середовищі з виділенням сірки та сірчистого ангідриду, які мають проти паразитарну дію.

Фармакокінетика. Після внутрішньо венного застосування швидко надходить до позаклітинної рідини. Виводиться з організму зсечею. Період напів виведення - 0,65 год.

Показання для застосування.Отруєння сполуками арсену, ртуті, свинцю, синильною кислотою та її солями, йодом, бромом та їх солями. Призначають при артритах, невралгіях, алергічних захворюваннях, червоному вовчаку.

Спосіб застосування та дози. При отруєннях сполуками арсену, ртуті, свинцю, йодом, бромом та їх солями, а такожпри артритах, невралгіях, алергічних захворюваннях препарат призначають внутрішньо венно у дозі 1,5 - 3 г (5 - 10 мл 30% розчину). При ураженнях синильною кислотою та її солями препарат вводять у дозі 15 г (50 мл 30% розчину). Натрію тіосульфат при перелічених отруєннях та захворюваннях може призначатися внутрішньо у разовій дозі 2 - 3 г у вигляді 10% розчину, який готують з 30% розчину шляхом розведення водою або фізіологічним розчином 1 : 2.

Побічна дія. Неописана.

Протипоказання.Індивідуальне не сприйняття.

Передозування. Клінічних даних про передозування препарату немає.

Особливості застосування. У період вагітності та годування груддю препарат призначають лише за життєвими показаннями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Неможна допускати контакту Натрію тіосульфату з нітратами, калію перманганатом.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від +15°С до +25°С. Розчин під час застосування повинен бути прозорим. Источник

Термін придатності – 2 роки.

Смотрите также: Цены на Натрия тиосульфат в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Сульфасалазин, Медофлюкон інструкція, Застосування препарату Аджисепт, Інструкція з використання Ципрофлоксацин, Показання для застосування Хлоргексидин, Септефрил побічні дії, Фолієва кислота протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Пектусин