Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ІНФЛЮЦИД
Назва: ІНФЛЮЦИД | Шукати ІНФЛЮЦИД в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Deutsche Homoeopathie-Union", Німеччина
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 20, № 60
Діючі речовини: 1 таблетка містить: Aconitum D3 - 25.0 мг, Gelsemium D3 - 25.0 мг, Ipecacuanha D3 - 25.0 мг, Phosphorus D5 - 25.0 мг, Bryonia D2 - 25.0 мг, Eupatorium perfoliatum D1 - 25.0 мг
Фармакотерапевтична група: Гомеопатичні засоби
Показання: Профілактика та лікування грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.07.02/05001
Термін дії посвідчення: з 12.07.2002 до 12.07.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ІНФЛЮЦИД
АТ код: R05X
Наказ МОЗ: 253 від 12.07.2002


Інструкція для застосування ІНФЛЮЦИД

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ІНФЛЮЦИД

INFLUCID®

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості:

від білого до трохи біло-жовтуватого кольору, іноді злегка плямисті, круглі, двоплоскі таблетки зі скошеним краєм;

cклад: 1 таблетка містить: Aconitum D3 25 мг, Gelsemium D325 мг, Ipecacuanha D3 25 мг, Phosphorus D525 мг, Bryonia D2 25 мг, Eupatorium perfoliatum D1 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль пшеничний.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб.

Інші комбіновані препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТС R05Х.

Фармакологічні властивості.

Інфлюцид містить шість випробуваних гомеопатичнихмоно препаратів, призначених для ефективного лікування гострих застудних захворювань, що супроводжуються гарячкою, характеризуються раптовим початком ішвидким розвитком (наприклад, грип). Аконіт застосовують на початковій стадії гострих інфекцій , які локалізуються у всій ділянці носоглотки і бронхів, навіть якщо ці інфекції бувають пов`язані з підвищенням температури тіла. Бріонію призначають при нежиті і особливо при сухому бронхіті з болючим подразнювальним кашлем. Іпекакуана сприяє розрідженню бронхіального секрету ітим самим полегшує відхаркування часто дуже густого мокротиння. Гельземій добре зарекомендував себе особливо при гострому нежиті і при запаленні придаткових пазух носа з відчуттям розбитості, головними болями і болями у кінцівках, атакож при запаленні верхніх дихальних шляхів. Фосфор є ефективним перш за всепри станах виснаження, а також при невралгіях і головних болях, які з`являються в процесі перебігу гострого або хронічного катарального запалення дихальних шляхів. Крім того, фосфор зміцнює захисні сили організму, тим самим сприяючи одужанню. Цю комбінацію доповнює евпаторіум перфоліатум – один із надійних гомеопатичних протигрипозних засобів, який добре зарекомендував себе під часгрипу, застудних захворювань, що супроводжуються гарячкою і гострим нежитем.

Завдяки широкому спектру дії, Інфлюцид здатний ефективно впливати на різноманітні симптоми застудних захворювань, що супроводжуються гарячкою, вже на початковій стадії патологічного процесу. Інфлюцид є також високо ефективним засобом для профілактики вірусних інфекцій.

Показання для застосування.Застосовується для профілактики і лікування грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Спосіб застосування та дози.

При гострому захворюванні дітям до 12 років приймати по одній таблетці кожні 2 години (не більше 8 разів на день) до поліпшення стану. При подальшому лікуванні приймати по одній таблетці 3 рази на день.

Дітям старше 12 років і дорослим приймати під час гострого захворювання по 1 таблетці кожну годину (не більше 12 разів на день) до поліпшення стану, далі по 1-2 таблетки 3 рази на день.

Для профілактики респіраторно-вірусної інфекції дітям до 12 років рекомендується приймати по 1 таблетці 3 рази на день. Дітям старше 12 років ідорослим приймати по 1-2 таблетки 3 рази на день.

Таблетки приймають за півгодини до їжі абочерез півгодини після їжі, повільно розсмоктуючи у ротовій порожнині. Дітям до 3 років рекомендується для зручності застосування розчиняти таблетку у невеликій кількості рідини.

Побічна дія. На даний час невідома.

Протипоказання. На даний час невідомі.

Передозування. Шкідливі впливи передозування невідомі.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних ліків можливе тимчасове погіршення. У цьому випадку потрібно припинити прийом ліків і проконсультуватися з лікарем.

Через вміст пшеничного крохмалю прийом даного препарату може негативно впливати на пацієнтів, які страждають на целіакію.

Під час вагітності та годування груддю препарат застосовують лише за призначенням лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Невиявлена.

Умови і термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі в сухому, недоступному для дітей місці.

Не використовувати після вказаного на упаковці терміну придатності. Источник

Термін придатності: 3 роки.

Смотрите также: Цены на Инфлюцид в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Левосин, Панкреатин інструкція, Оваріум композитум застосування, Ко-пренеса побічні дії, Моторикс протипоказання