Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ДІОКСИДИН
Назва: ДІОКСИДИН | Шукати ДІОКСИДИН в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Dioxydine
Виробник: ВАТ "Фармак", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 1% по 10 мл в ампулах № 10
Діючі речовини: 1 мл розчину містить діоксидину - 10.0 мг
Фармакотерапевтична група: Похідні хіноксаліну
Показання: Гнійні плеврити, абсцеси легень, перитоніт, цистит, рани з глибокими порожнинами, абсцеси м`яких тканин, флегмони, післяопераційні рани сечо- та жовчовидільних шляхів
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.08.02/05155
Термін дії посвідчення: з 13.08.2002 до 13.08.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ДІОКСИДИН
АТ код: J01XX10
Наказ МОЗ: 316 від 13.08.2002


Інструкція для застосування ДІОКСИДИН

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ДІОКСИДИН

(DIOXYDINUM)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви:Dioxydine; 2,3 – Ді (гідроксиметил) хіноксалін – 1,4 – діоксид;

основні фізико-хімічні властивості: прозора, зеленкувато-жовта рідина;

склад: 1 мл розчину містить діоксидину в перерахуванні на 100 % речовину – 10 мг;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби.Код АТС J01X X08.

Фармакологічні властивості.Діоксидин– антибактеріальний препарат широкого спектра дії. Виявляє активність при інфекціях, спричинених вульгарним протеєм, синьо гнійною паличкою, паличкоюФрідлендера, кишковою та дизентерійною паличками, сальмонелами, стафілококами, стрептококами, патогенними анаеробами, включаючи збудників газової гангрени. Ефективний відносно штамів бактерій, резистентних до антибіотиків, сульфаніламідів, нітрофуранів та інших препаратів. Не виявляємісцево подразнюючої дії.

Показання для застосування: Гнійно-запальні процеси різної локалізації: гнійні плеврити, емпіема плеври, абсцес легенів, перитоніт, цистит, рани з глибокими порожнинами, абсцеси м’яких тканин, флегмони, після операційні рани сечо- та жовчовидільних шляхів, а також застосовується для профілактики інфекційних ускладнень після катетеризації сечового міхура.

Спосіб застосування та дози. Діоксидинпризначають тільки дорослим! Перед початком курсу лікування проводять пробу напереносимість препарату, для чого вводять в порожнину 10 мл 1% розчину. При відсутності протягом 3-6 год побічних явищ (запаморочення, ознобу, підвищення температури тіла) починають курсове лікування. Вводять розчин у порожнину через дренажну трубку, катетер або шприц – звичайно 10-50 мл 1 % розчину. Максимальна добова доза становить 70 мл 1 % розчину. Застосовують 1 або 2 рази на добу (не перевищуючи добової дози 70 мл 1 % розчину). Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та сприйнятливості терапії. При гарній сприйнятливості курс може тривати 3 тижні та більше. За необхідності курс лікування  повторюють через 1-1,5 міс.

Застосовують також місцево, накладаючи  на ранову поверхню пов’язки, змочені 1 % розчином.

Побічна дія. Алергічні реакції. При появі побічних реакцій слід зменшити дозу, призначитиантигістамінні препарати, а при необхідності – припинити застосування  діоксидину.

Протипоказання. Індивідуальнанесприятливісь препарату, наявність в анамнезі недостатності кори наднирників, вагітність, період годування груддю, дитячий вік.

Передозування. При передозуванні можлива поява алергічних реакцій.

Особливості застосування. Діоксидин застосовують тільки під ретельним наглядом лікаря! В умовах експерименту виявленатератогенна та ембріотоксична дії препарату (через що він протипоказаний при вагітності); препарат виявляє також мутагенну дію. У зв’язку з цим Діоксидинпризначають тільки при тяжких формах інфекційних захворювань або принеефективністі інших антибактеріальних препаратів. Не допускаєтьсябесконтрольне застосування Діоксидину та лікарських форм, які його містять!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеном відсвітла та недоступному для дітей місці, при температурі від 18°С до 25 °С.

У випадку випадання кристалівдіоксидину в ампулах у процесі зберігання (при температурі нижче 15°С) їх розчиняють, нагріваючи ампулив киплячій водяній бані при струшуванні до повного розчинення кристалів (прозорий розчин). Якщо при охолодженні до (37+ 1)º С кристали не випадуть знову, препарат придатний для використання. Источник

Термін придатності 2 роки.

Смотрите также: Цены на Диоксидин в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Пульсар, Протекон інструкція, Застосування препарату Барол 20, Інструкція з використання Целестодерм-в, Показання для застосування Міакальцик, Неуробекс форте побічні дії, Артрон триактив протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Мірил