Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ФЛЮКОЛД®
Назва: ФЛЮКОЛД® | Шукати ФЛЮКОЛД® в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Nabros Pharma Pvt. Ltd.", Індія
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 4, № 200
Діючі речовини: 1 таблетка містить: парацетамолу - 500.0 мг, кофеїну - 30.0 мг, фенілпропаноламіну - 25.0 мг, хлорфеніраміну - 2.0 мг
Допоміжні речовини: Крохмаль, метилпарабен, пропілпарабен, кремнію діоксид коллоїдний, магнію стеарат, тальк очищений, барвник еритрозин
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Грип та інші інфекційно-запальні захворювання, що супроводжуються лихоманкою, кашлем, головним болем, болем у горлі, загальною слабкістю, набряком слизової оболонки носа
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.10.02/05471
Термін дії посвідчення: з 30.10.2002 до 30.10.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ФЛЮКОЛД®
АТ код: N02BE51
Наказ МОЗ: 520 від 26.07.2006


Інструкція для застосування ФЛЮКОЛД®

ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

ФЛЮКОЛД®

(FLUCOLD®)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: рожеві з вкрапленнями темно-рожевого та білого кольору, круглої форми, двоопуклі, без оболонки, з насічкою та написом " МSSК" на одному боці та "FLUCOLD" - на іншому.

склад: 1 таблетка містить: парацетамолу - 500 мг, хлорфеніраміну малеату - 2 мг,

фенілпропаноламінугідро хлориду - 25,0 мг, кофеїну - 30 мг;

допоміжні речовини: крохмаль, метилпарабен, пропіл парабен, кремнію діоксид коллоїдний, магнію стеарат, тальк очищений, барвник еритрозин.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтичнагрупа. Аналгетики та антипіретики. Парацетамол у комбінації з іншими препаратами (без психолептиків). Код АТС N02В Е 51.

Фармакологічні властивості. Аналгезуюча дія парацетамолупоширюється на центральну і периферичну нервову системи, але механізм дії повністю не встановлений. Жарознижувальна дія опосередкована впливом на регулюючі центри гіпоталамусу. В терапевтичних дозахпарацетамол виявляє незначний впливна серцево-судинну систему.

Хлорфенірамінумалеат належить до групи блокаторів Н 1-рецепторів. Має помірно виражену седативну та М-холіноблокуючу дії. Інгібує біологічні ефекти гістаміну: зменшує симптоми алергічного риніту, чихання, ринорею, подразнення у глотці.

Фенілпропаноламінугідро хлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.

Кофеїн стимулює центральну нервову систему, безпосередньо стимулює серцеву діяльність і підвищує силу скорочення міокарда.

Фармакокінетика. Фармакокінетичнівластивості Флюколду® обумовлені фармакокінетикою кожного інгредієнта препарату. Парацетамол швидко і майже повністю адсорбується із шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація вплазмі крові досягається через 2 години після прийому. Він метаболізуєтьсяу печінці і виводиться, головним чином, з сечею у формі глюкуронідних і сульфатних кон'югатів. Менше 5% виводиться у незміненому вигляді. Періоднапів виведення коливається від 1 до 4 год. Препарат рівномірно розподіляється по всіх, рідинах організму, приблизно 25% його зв'язується з протеїнами плазми крові.

Хлорфенірамінумалеат швидко абсорбується із шлунково-кишкового тракту і розподіляється по всіх тканинах організму. Приблизно 25% зв'язується з протеїнами плазми. Фенілпропаноламін легко всмоктується після перорального прийому, пікові концентрації у плазмі досягаються через 1-2 год; середній часнапів виведення 2-3 год. Фенілпропаноламін значно метаболізується в організмі, виводиться переважно з сечею.

Кофеїн швидко абсорбується і розподіляється по всіх тканинах і рідинах організму, включаючиЦНС, ембріональні тканини і грудне молоко. Він швидко метаболізується і виводиться з сечею. Період напіврозпаду у плазмі дорівнює приблизно 3 год. 70% дози виводиться з сечею.

Показання для застосування. Флюколд® застосовується як допоміжний засіб у лікуванні вірусних інфекцій верхніх дихальних шляхів, які супроводжуються набряком слизової оболонки носа, підвищенням температури тілата головним болем, болем у м'язах.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 років призначають по одній таблетці 3-4 рази на добу, але не більше 5таблеток протягом доби. Дітям від 6 до 12 років по ½ таблетки 3-4 рази надобу. Курс лікування не повинен перевищувати 7 діб.

Побіч надія. У більшості випадків препарат переноситься добре. Побічні ефектипарацетамолу звичайно слабко виражені. Є повідомлення про реакції з боку гематологічної системи. Іноді виникають висипання та інші алергічні шкірні реакції.

Побічними ефектами, що звичайно пов'язані з кофеїном, є подразнення шлунково-кишкового тракту і стимуляція центральної нервової системи. Побічні ефектиФенілпропаноламіну - артеріальна гіпертензія, тахікардія. Побічними ефектами хлорфеніраміну малеату є нудота, блювання або біль у животі.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату. Препарат не призначається жінкам під час вагітності та в період лактації, а також пацієнтам з артеріальною гіпертензією та серцевими хворобами. Тяжкі порушення функції печінки. Дитячий вік до 6 років.

Передозування. Не перевищувати рекомендовану дозу. При передозуванні препаратом можливі виникнення симптомів з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, прискорене серцебиття, тремор, головний біль, запаморочення, порушення сну. Лікування симптоматичне. При значному перевищенні дози (понад 10 г парацетамолу) -введення метионіну через 8-9 год після передозування та ацетил цистеїну - через 12 год.

Особливості застосування. Якщо висока температура зберігається протягом 3-х днів ібільше або виникає знову, а біль не припиняється більше 5 днів, необхідно негайно звернутися до лікаря. При вживанні цього препарату уникати керування авто транспортом та механізмами.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Ефект дії парацетамолу посилюється прийого комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлор фенаміном, пропіфеназоном та кофеїном. При одночасному застосуванні барбітуратів, трициклічних антидепресантів, а також алкоголю можливе збільшення періоду напів виведення парацетамолу. Не рекомендується застосовувати Флюколд® одночасно з іншими препаратами, які містять парацетамол. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі у сухому, захищеному від світлата недоступному для дітей місці. Термін придатності - 4 роки.

Смотрите также: Цены на Флюколд в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Суксилеп, Дифлюзол інструкція, Застосування препарату Гірчичники, Інструкція з використання Клексан, Показання для застосування Галоперидол, Лавекс побічні дії, Диприван протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Дермовейт