Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ІНСТАРІЛ ЕКСПЕКТОРАНТ
Назва: ІНСТАРІЛ ЕКСПЕКТОРАНТ | Шукати ІНСТАРІЛ ЕКСПЕКТОРАНТ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Aglowmed Limited", Індія
Лікарська форма: Сироп
Форма випуску: Сироп по 100 мл у флаконах
Діючі речовини: 10 мл сиропу містять: сальбутамолу - 4.0 мг, бромгексину - 8.0 мг, фенілефрину - 5.0 мг
Фармакотерапевтична група: Бета-адреностимулятори
Показання: Гострий і хронічний бронхіт, що супроводжується утворенням в'язкого мокротиння; інфекційно-алергійна форма бронхіальної астми, гостра і хронічна пневмонії.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: Р.01.99/00078
Термін дії посвідчення: з 17.05.2004 до 17.05.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ІНСТАРІЛ ЕКСПЕКТОРАНТ
АТ код: R03CC52
Наказ МОЗ: 247 від 17.05.2004


Інструкція для застосування ІНСТАРІЛ ЕКСПЕКТОРАНТ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ІНСТАРІЛ ЕКСПЕКТОРАНТ

(INSTARYL EXPECTORANT)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора сиропоподібна рідина рожевого кольору, яка має приємний аромат, солодка на смак;

склад: 10 мл сиропу містять сальбутамолу сульфату, еквівалентно сальбутамолу 4мг, бромгексину гідро хлориду 8 мг, фенілефрину гідро хлориду 5 мг;

допоміжні речовини: метилгідроксибензоат натрію, пропілгідроксибензоатнатрію, цукроза, глюкоза рідка, сорбітол, пропіленгліколь, кислоти лимонної моногідрат, натрію фосфат, есенція малинова, есенція фруктова змішана, барвникPonceu 4R, вода дистильована.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовують при обструктивних захворюваннях дихальних шляхів. Адренергічні засоби для системного застосування. Сальбутамол, комбінації. Код АТС R03C C52.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Інстаріл Експекторант – комбінований препарат, який містить бронхолітичний засіб (сальбутамол), відхаркувальний засіб (бромгексин), а також засіб з судинозвужувальною та проти набряковою дією на слизову оболонку носа (фенілефрин). Призначений для симптоматичного лікування застудних захворювань.

Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Як симптоматичний засіб для зменшення застійних явищ у дихальних шляхах при бронхіальній астмі, хронічному обструктивному бронхіті, синуситі, емфіземі, вазомоторному і алергічному риніті, кашлі та респіраторних вірусних інфекціях.

Спосіб застосування та дози. Дорослим: по 1 - 2 чайні ложки (5 - 10 мл) 3- 4 рази на добу.

Дітям: від 2 до 6 років – по 0,25 мл на 1 кг маси тіла 3 рази на добу (не більше 1 чайної ложки 3 рази на добу); від 6 до 12 років – по 1 чайній ложці (5 мл) 3 - 4 рази на добу.

Побічна дія. Можливі тремор, тахікардія, головний біль, анорексія, нудота і блювання.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, гіпертиреоз, тяжкі серцево-судинні захворювання; І триместр вагітності; діти до 2 років.

Передозування. Можливо посилення побічних реакцій. Терапія –симптоматична.

Особливості застосування. З обережністю призначають препарат хворим на артеріальну гіпертензію, цукровий діабет, закрито кутову глаукому, пептичну виразку шлунка та 12-палої кишки, судомний синдром. Препарат не призначають жінкам у період годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночасне застосуванняІнстарілу Експекторанту із серцевими глікозидами (дигоксин, дигітоксин), хінідином, трициклічними антидепресантами (іміпрамін, амітриптилін). Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступому для дітей, захищеному від світла місці при температурі до 25°С. Термін придатності – 3роки.

Смотрите также: Цены на Инстарил экспекторант в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Клей бф-6, Пульмекс інструкція, Марвелон застосування, Квамател побічні дії, Геломиртол протипоказання