Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

МУМІЙО
Назва: МУМІЙО | Шукати МУМІЙО в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: ВАТ "Монфарм", м.Монастирище, Черкаська обл., Україна
Лікарська форма: Супозиторії ректальні
Форма випуску: Супозиторії ректальні по 0.2 № 5х2 уконтурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 супозиторій містить мумійо - 0.2 г
Фармакотерапевтична група: Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси
Показання: Парапроктит, геморой, тріщини прямої кишки, виразково-некотичні ураженя прямої кишки, виразкова хвороба шлунка та 12-ти палої кишки, ерозивний гастрит, холецистит, гепетити; переломи кісток, кістково-гнійні інфекції, рани, опіки, трофічні виразки тощо.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: Р.09.02/05310
Термін дії посвідчення: з 17.09.2002 до 17.09.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату МУМІЙО
АТ код: A16AX10
Наказ МОЗ: 85 від 27.02.2006


Інструкція для застосування МУМІЙО

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МУМІЙО

(MUMIJO)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості:супозиторії коричневого або темно-коричневого кольору;

склад: 1 супозиторій міститьмумійо - 0,2 г;

допоміжні речовини: жир твердий.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що регулюють метаболічні процеси. A16A X10**.

Фармакологічні властивості. Специфічна дія препарату обумовлена комплексом біологічно активних речовин органічної природи (похідніоксикумарину, бензоламіно оцтова (гіпурова) кислота, бензойна кислота, стероїди, фосфоліпіди, альбуміни, камеді, гумінові речовини, смоли і смолоподібніречовини, амін окислоти: аспарагінова, гліцин, серин, аланін, лізин, аргінін, лейцин, тирозин, фенілаланін, глютамін, метіонін, валін, триптофан, органічні кислоти: адипінова, бурштинова, лимонна, щавлева, вітаміни Р та вітаміни групиВ) і неорганічної: мікро- і макроелементи (мідь, залізо, марганець, цинк, кобальт, калій, кальцій, загальний фосфор, магній, олово, алюміній, кадмій, хром, вісмут, нікель, титан, молібден, ванадій, кремній, свинець, натрій, бор, берилій та ін.).

Препарат регулює обмінні процеси в організмі, має репаративну та адаптогенну дію, імунокорегуючі властивості, нормалізуючи клітинні, гуморальні ланки імунітету і фактори специфічного захисту організму (підвищує вироблення власного інтерферону та природнихкілерів), сприяє нормалізації вмісту холестерину в плазмі крові, рівня гемоглобіну, еритроцитів, лейкоцитів, а також відновленню печінкових клітин після перенесеного гострого вірусного та токсичного гепатитів, виявляє антиоксидантну та мембранозахистну дію, має антибактеріальні та протизапальні властивості.

Фармакокінетика. Невідома.

Показання для застосування. Препарат призначають для лікування пара проктитів, геморою і тріщин прямої кишки, при виразково-некротичних ураженнях прямої кишки, виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки, ерозивних езофагітах, гастритах, бульбітах, холециститах, гепатитах (гострих вірусних та токсичних), колітах, при переломах кісток, кістково-гнійних інфекціях, для лікування ран, опіків, трофічних виразок та пролежнів, при пригніченні імунітету та кровотворної функції у дітей і хворих після зовнішнього і внутрішнього опромінення, для лікування артритів, радикулітів, невралгій, невритів периферичних нервів. Препарат показаний як профілактичний засіб при порушеннях ліпідного обміну, особам похилого та старечого віку й ослабленим хворим та дітям для відновлення життєвого тонусу і загальної резистентності організму, для поліпшення процесів адаптації та підвищення опірності організму до дії несприятливих факторів навколишнього середовища, при психічних і фізичних перевантаженнях, стресі.

Спосіб застосування тадози.Препарат уводять глибоко в пряму кишку дорослим по 1 супозиторію, дітям по½ супозиторія на добу протягом 10 – 14 днів.

Побічна дія. Не встановлено.

Протипоказання. Не виявлені.

Передозування. Не встановлене.

Особливості застосування. Перед застосуванням бажано мимовільне очищення кишечнику. Під час вагітності та лактації лікування проводиться за стандартною схемою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома. Источник

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному відсвітла місці, при температурі не вище 5º С. Термін придатності – 2 роки.

Смотрите также: Цены на Мумие в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Цинабсин, Синкумар інструкція, Застосування препарату Геримакс, Інструкція з використання Кеторолак, Показання для застосування Фікс, Дисменорм побічні дії, Лораксон протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Гордокс