Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

МЕДОВІР
Назва: МЕДОВІР | Шукати МЕДОВІР в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Aciclovir
Виробник: "Medochemie Ltd", Кіпр
Лікарська форма: Крем
Форма випуску: Крем 5% по 5 г у тубах
Діючі речовини: 100 г крему містять ацикловіру - 5.0 г
Допоміжні речовини: Спирт цетостериловий, парафін білий твердий, парафін рідкий, диметикон, триетаноламін, пропіленгліколь, гліцерол, полоксамер 407, карбомер 934, вода очищена
Фармакотерапевтична група: Противірусні препарати
Показання: Інфекції шкіри і слизових оболонок, спричинені вірусом простого герпесу 1-го та 2-го типів, Varicella zoster, вірусом Епштейна-Барр, цитомегаловірусом.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0774/03/01
Термін дії посвідчення: з 09.12.2004 до 09.12.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату МЕДОВІР
АТ код: D06BB03
Наказ МОЗ: 610 від 09.12.2004


Інструкція для застосування МЕДОВІР

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МЕДОВІР

(MEDOVIR)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: acyclovir; 9- (2 гідроксіетоксиметил) гуанін, або 2 – аміно – 1, 9 – дигідро – 9 – (2 – гідроксіетоксиметил) – 6Н –пурин – 6ОН;

основні фізико-хімічні властивості: білий або майже білий однорідний крем;

склад: 1 г крему містить ацикловіру 50 мг;

допоміжні речовини: спирт цетостериловий, парафін білий твердий, парафін рідкий, диметикон, триетанол амін, пропіленгліколь, гліцерол, полоксамер 407, карбомер 934, вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для місцевого застосування.

Код АTC D06B В 03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Противірусний препарат для місцевого застосування. Високоактивний відносно вірусу простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-готипів, вірусу Varicella zoster, менш активний відносно вірусу Епштейна-Барра іцитомегаловірусу. Під впливом вірусної тимідинкінази виникає перетворенняацикловіру в моно-, ди- та трифосфат ацикловіру. Останній взаємодіє з вірусноюДНК-полімеразою та вбудовується у ДНК, що сприяє формуванню дефектної ДНКвірусу та веде до пригнічення реплікації нової генерації вірусів. Ацикловір пригерпесі попереджує винекнення нових елементів висипу, зменшує можливість шкірної дисемінації та вісцеральних ускладнень, прискорює загоєння ушкоджень, зменшує біль в гострій фазі герпесу.

Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні Медовір не виявляється в сироватці крові. При нанесенні крему на уражені ділянки шкіри в ній утворюється терапевтична концентрація препарату, яка підтримується на постійному рівні неменше 5 годин.

Показання для застосування. Для лікування інфекцій шкіри та зовнішніх слизових оболонок, спричинених вірусом Herpes simplex 1-го або 2-го типу, як первинних, так і рецидивуючих; інфекції шкіри, слизових оболонок, спричинених вірусамиVaricella zoster (вітряна віспа, оперізувальний лишай).

Спосіб застосування та дози. Лікування слід призначати при виникненні перших симптомів герпетичної інфекції.

Рекомендується використовувати гумові рукавички або напальчники для попередження розповсюдження інфекції. Медовір наносять на уражені ділянки шкіричи зовнішні слизові оболонки, слід також наносити на прилеглі до ураженої поверхні ділянки шкіри.

Медовір необхідно використовувати 5 разів на добу, кожні 3 – 4 години (немає необхідності використовувати вночі). Курс лікування 5 діб. Якщо загоєння не закінчилося, продовжити лікування протягом наступних 5 діб.

Побічна дія. Звичайно добре переноситься. Дуже рідко може виникнути печіння, почервоніння, свербіж та висихання шкіри. При попаданні наслизові оболонки рота, очей, піхви можливе їх запалення. Алергічні реакції.

Протипоказання. Протипоказаний хворим з гіперчутливістю доацикловіру або пропілену; дитячий вік до 3 місяців.

Передозування. Про передозування Медовіру при місцевому застосуванні повідомлень немає.

Особливості застосування. Для ефективності лікування препарат рекомендується застосовувати при виникненні перших симптомів герпесу. Уникати статевих контакті впри наявності симптомів герпесу в одного із статевих партнерів. Не допускати проникнення Медовіру на слизові оболонки рота, носа, очей, піхви. Медовір не рекомендується використовувати в період вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Пробенецид уповільнює період виведення препарату та збільшує період напів виведення. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місціпри температурі 15 – 25°С. Не заморожувати. Термін придатності – 3 роки.

Смотрите также: Цены на Медовир в аптеках

Загрузка...
На сайті також шукають: Ко-диротон, Анданте інструкція, Мотиліум застосування, Макмірор комплекс побічні дії, Святогор протипоказання