Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

Про управління якістю медичної допомоги

№ 163; прийнятий: 24-02-2010; чинний
Видавник: Міністерство охорони здоров'я України
Тип документа: Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про управління якістю медичної допомоги
№ 163 24.02.2010

На виконання наказу МОЗ України від 25.06.08. № 340 "Про затвердження Плану заходів на виконання Концепції управління якістю медичної допомоги у галузі охорони в України на період до 2010"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Положення про Координаційну раду з управління якістю медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України (додається).
1.2. Положення про клініко-експертні комісії Міністерства охорони здоров'я України (додається).
1.3. Примірне положення про Координаційну раду з управління якістю медичної допомоги МОЗ АР Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (додається).
1.4. Примірне положення про клініко-експертні комісії МОЗ АР Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (додається).
1.5 Примірне положення положення про Координаційну раду з управління якістю медичної допомоги управлінь (відділів) охорони здоров'я міських, районних органів місцевого самоврядування (додається).
1.6. Примірне положення про клініко-експертні комісії управлінь (відділів) охорони здоров'я міських, районних органів місцевого самоврядування (додається).
1.7. Примірне положення про медичну раду закладу охорони здоров'я (додається).
1.8. Організаційну модель управління та контролю якості медичної допомоги (додається).
1.9. Примірні форми протоколу засідання та висновку клініко-експертної комісії (додаються).

2. Визначити Департамент управління та контролю якості медичних послуг спільно з Департаментом розвитку медичної допомоги, Департаментом материнства, дитинства та санаторного забезпечення, Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ та іншим соціально небезпечним хворобам, Департаментом регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров'я відповідальними за організацію роботи, діяльність, координацію та контроль за діяльністю профільних клініко-експертних комісій усіх рівнів.

3. Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у місячний строк організувати роботу клініко-експертних комісій та Координаційних рад з управління якістю медичної допомоги та затвердити положення про них.

4. Рекомендувати начальникам управлінь (відділів) охорони здоров'я міських, районних органів місцевого самоврядування створити та організувати роботу клініко-експертних комісій та затвердити положення про них.

5. Визначити таким, що втратив чинність наказ МОЗ України від 26.03.2009 № 189 "Про порядок контролю та управління якістю медичної допомоги".

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сірмана В. М.

Міністр В.М.Князевич


На сайті також шукають: Ломадей, Оспексин інструкція, Зилт застосування, Креон 10000 побічні дії, Момордика композитум протипоказання