Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КОПАЦИЛ®
Назва: КОПАЦИЛ®
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: АТ "Галичфарм", м.Львів, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 6 у контурних безчарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить: кислоти ацетилсаліцилової - 0.3 г, парацетамолу - 0.1 г, кофеїну - 0.05 г
Допоміжні речовини: Крохмаль картопляний, полівінілпіролідон, кальцію стеарат
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Слабкий та помірно виражений больовий синдром (як знеболювальний засіб), головний та зубний біль, мігрень, невралгія, артралгія, ревматичні захворювання; захворювання, що супроводжуються лихоманкою різної етіології (як жарознижувальний засіб).
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2930/01/01
Термін дії посвідчення: з 07.04.2005 до 07.04.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КОПАЦИЛ®
АТ код: N02BA51
Наказ МОЗ: 156 від 07.04.2005


    Інструкція для застосування КОПАЦИЛ®

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КОПАЦИЛ®

    (Сорасуlum)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору з плоскою поверхнею, з рискою і фаскою. На поверхні таблеток допускається мармуровість;

    склад: 1 таблетка містить кислоти ацетил саліцилової 0,3 г, парацетамолу 0,1 г, кофеїну (в перерахуванні на суху речовину) 0,05 г;

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, полівінілпіролідон, кальцію стеарат.

    Форма випуску. Таблетки.

    Фармакотерапевтична група. Аналгетики і антипіретики. Код АТС N02В А 51.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Копацил(R) -комбінований препарат, який здійснює знеболювальний, жарознижувальний і протизапальний ефекти за рахунок пригнічення синтезу простагландинів. Компоненти препарату потенціюють дію один одного. Крім того, кислотаацетил саліцилова помірно пригнічує агрегацію тромбоцитів, покращуємікро циркуляцію в осередку запалення. Кофеїн здійснює збудливий вплив на центральну нервову систему, активує дихальний і судинно-руховий центри, збільшує частоту серцевих скорочень, нормалізує тонус судин головного мозку.

    Парацетамол, що входить до складу препарату, забезпечує жарознижувальний та аналгетичний ефекти.

    Терапевтичний ефект препарату настає через 30 - 60хв. після внутрішнього прийому, досягає максимуму через 2 - 2,5 год і триває 3- 4 год.

    Фармакокінетика. Не досліджувалася.

    Показання для застосування. Слабкий або помірно виражений больовий синдром; головний та зубний біль, мігрень, невралгія, первинна дисменорея; жарознижувальний засіб при захворюваннях, що супроводжуються пропасницею різної етіології.

    Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо після їди по 1 - 2таблетки 2 - 3 рази на добу. Курс лікування залежить від ефективності терапіїі, як правило, не перевищує 7 днів.

    Побічна дія. У деяких хворих можуть спостерігатися побічні реакції, характерні для препаратів кислоти ацетил саліцилової і парацетамолу: алергічні реакції, виразково-геморагічні ураження слизової оболонки шлунка і дванадцяти палої кишки, загострення бронхіальної астми, незначне короткочасне підвищення артеріального тиску, тахікардія, гепато- і нефротоксичні явища, щоминають самостійно після відміни препарату.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Пацієнти з виразковою хворобою шлунка та дванадцяти палої кишки, із шлунково-кишковими кровотечами, зниженою зсілістю крові, з тяжкими порушеннями функції печінки та нирок. Вагітність (І та ІІІ триместри), лактація.

    Передозування. При інтоксикації легкого ступеня можуть з’явитися відчуття шуму у вухах, запаморочення, головний біль, зниження гостроти зору іслуху (оособливо у хворих похилого віку), нудота, блювання, алергічні реакції. При значному передозуванні з’являється сплутаність свідомості, сонливість, задишка, зневоднення, шлунково-кишкова кровотеча, гіпертермія, кома, лужна реакція сечі, жовтяниця, порушення гемокоагуляції, метаболічний ацидоз, дихальний алколоз, порушення вуглеводного обміну, колапс, кома.

    Лікування: промивання шлунка, у разі пригнічення блювотного рефлексу призначають препарати іпекакуани, форсований діурез, приймання активованого вугілля, висока очисна клізма, корекція кислотно-лужної рівноваги електролітів плазми. У перші години гострого отруєння призначаютьацетил цистеїн, якщо можливо перорально, то у дозі 140 мг/кг, якщо пероральнонеможливо, то у дозі 150 мг/кг для першого внутрішньо венного введення, потімдозу підвищують до 300 мг/кг. Залежно від стану кислотно-лужної рівноваги та електролітного балансу проводять інфузійне введення натрію гідро карбонату, натрію цитрату або натрію лактату.

    Особливості застосування. Через наявність кофеїну препарат не застосовують при підвищеній збудливості, безсонні, у похилому віці при глаукомі, гіпертензії.

    Препарат з обережністю та за умови постійного нагляду лікаря призначають хворим на бронхіальну астму, подагру, при виразковій хворобі шлунка та дванадцяти палої кишки та нирок. При проведенні тривалої терапії або при застосуванні препарату у високих дозах потрібен нагляд лікарята контроль за системою зсілості крові, рівнем гемоглобіну, сечовини, визначення кількості тромбоцитів у крові, аналіз калу на приховану кров.

    Під час лікування не слід вживати алкоголь.

    Досвіду застосування в педіатричній практиці немає.

     

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат підсилює дію засобів, що знижуютьзсілість крові та агрегацію тромбоцитів, побічну дію кортикостероїдів, сульфанілсечовини, метотрексату. Слід уникати комбінованого застосування препарату з барбітуратами, проти судомними засобами, саліцилатами, рифампіцином. Источник

    Копацил(R) знижує ефективністьспіронолактону, фуросеміду, проти подагричних препаратів. При поєднаному застосуванні препарату з іншими протизапальними засобами (ібупрофен), трийодтироніном, глюкокортикоїдами (дексаметазон) і етанолом зростає ризик розвитку побічних ефектів.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному длядітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі від +15°С до +25°С. Термін придатності - 2 роки.





    На сайті також шукають: Моксифлоксацин, Постеризан інструкція, Застосування препарату Енап, Інструкція з використання Енап, Показання для застосування Пантопразол, Фелодип побічні дії, Вітамін с протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Імет