Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НАЙЗ
Назва: НАЙЗ
Міжнародна непатентована назва: Nimesulid
Виробник: "Dr.Reddy`s Laboratories Limited", Індія
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 100 мг № 20
Діючі речовини: 1 таблетка містить німесуліду - 100.0 мг
Допоміжні речовини: Кальцію гідрофосфат безводний, целюлоза мікрокристалічна (Grade 114), крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк очищений, магнію стеарат
Фармакотерапевтична група: Нестероїдні протизапальні препарати
Показання: Остеоартрити, остеоартроз, тендиніти, бурсити; больовий синдром різного походження; пропасниця при інфекційно-запальних захворюваннях.
Термін придатності: 5р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3458/02/01
Термін дії посвідчення: з 01.08.2005 до 01.08.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НАЙЗ
АТ код: M01AX17
Наказ МОЗ: 384 від 01.08.2005


    Інструкція для застосування НАЙЗ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    НАЙЗ

    (NISE)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назва: німесулід,4’-нітро-2’-феноксиметансульфонанілід;

    основні фізико-хімічні властивості: круглі, гладкі двоопуклі таблетки від майже білого до майже жовтого кольору;

    склад: 1 таблетка містить німесуліду 100 мг;

    допоміжні речовини: кальцію гідро фосфат безводний, целюлоза мікрокристалічна (Grade 114), крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк очищений, магнію стеарат.

    Форма випуску. Таблетки.

    Фармакотерапевтична група. Не стероїдний протизапальний засіб. Код АТС М 01А Х 17.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Німесулід єне стероїдним протизапальним засобом нового покоління з класу сульфонанілідів. Має протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Механізм діїпов’язаний з пригніченням ферменту циклооксигенази II та впливом на деякі інші фактори. Найз пригнічує утворення вільних радикалів без впливу на гемостаз та фагоцитоз, також пригнічує вивільнення ферменту мієлопер оксидази і, таким чином, пригнічує утворення фактора некрозу пухлин.

    Фармакокінетика. Після прийому всередину препарат добре всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація активної речовини в плазмі досягається через 1,5–2,5 години після прийому. Застосування препарату разом з їжею уповільнює швидкість всмоктування, але не впливає наступінь всмоктування. Зв’язування з білками плазми досягає 99%, об’єм розподілу– 0,19–0,35 л/кг. Найз активно метаболізується в печінці, з утворенням декількох метаболітів, виводиться з сечею (70%) та калом (30%). Основний метаболіт – гідроксинимесулід (25%) – є фармакологічно активним.

    У хворих на ниркову недостатність (кліренс креатині ну 1,8–4,8 л/год, або 30–80 мл/год), а також у дітей та хворих похилого віку фармакокінетичнийпрофіль німесуліду істотно не змінюється.

    Показання для застосування.

    Остеоартрити (у тому числі ревматоїдний артрит), остеоартроз, тендиніти, бурсити,

    больовий синдром різного походження, у тому числі в після операційному періоді, при травмах, захворюваннях вуха, горла та носа, у стоматології та гінекології, пропасниця при інфекційно-запальних захворюваннях.

    Спосіб застосування та дози. Найз призначають дорослим по 1 таблетці (100мг) 2 рази на добу. Таблетки приймають внутрішньо з достатньою кількістю води, переважно перед їдою.

    Максимальна добова доза – 400 мг на добу. Тривалість курсу лікування становить 15 днів.

    Побічна дія. Іноді спостерігаються нудота, блювання, біль ушлунку, діарея, кропивниця, бронхоспазм.

    Якщо побічні ефекти з’явились, то обов’язково необхідно проконсультуватися у лікаря.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; виразкова хвороба шлунка та дванадцяти палої кишки у фазі загострення; значні порушення функції печінки та нирок; вагітність та лактація; діти до 12 років.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Слід обережно застосовувати при одночасному прийомі з Найзом такі препарати: дигоксин, фенітоїн, препарати літію, діуретикита гіпотензивні засоби, інші не стероїдні протизапальні засоби, циклоспорин, метотрексат, протидіабетичні засоби.

    Передозування. Випадки передозування не описані. Специфічних антидотів не існує.

    Особливості застосування.

    З обережністю слід призначати Найз пацієнтам з порушенням функції нирокта печінки.

    Найз слід призначати з обережністю хворим на пептичну виразку або запальні захворювання кишечнику в анамнезі.

    Найз слід призначати з обережністю хворим з внутрішньо черепноюкровотечею. З обережністю призначати хворим на геморагічний діатез.

    Призначення препарату людям похилого віку не потребує корекції дози.

    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі 15–25° С. Источник

    Термін придатності 3 роки. Не застосовувати препарат після вказаного терміну придатності.





    На сайті також шукають: Метипред, Діабетон інструкція, Застосування препарату Хепель, Інструкція з використання Керасал, Показання для застосування Трипсидан, Колломак побічні дії, Борна кислота протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Фармасепт