Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НЕЙРО-НОРМ
Назва: НЕЙРО-НОРМ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 10х6 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 капсула містить: пірацетаму 0,4 г, цинаризину 0,025 г
Допоміжні речовини: Лактози моногідрат, аеросил, магнію стеарат
Фармакотерапевтична група: Фторхінолони
Показання: Інфекційно-запальні захворювання урогенного тракту, викликаних бактеріями6 трихомоніазу, гонореї, хломідіозу, лямбліозу, амебіозу, балантидіазу.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3685/01/01
Термін дії посвідчення: з 05.09.2005 до 05.09.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НЕЙРО-НОРМ
АТ код: J01RA04
Наказ МОЗ: 445 від 05.09.2005


    Інструкція для застосування НЕЙРО-НОРМ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    НЕЙРО-НОРМ

    (NEURO-NORM)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсулиз кришечкою та корпусом білого кольору , що містять порошок білого кольору;

    склад:1 капсула містить: 0,4 г пірацетаму у перерахунку на 100 % суху речовину, 0,025г цинаризину у перерахунку на 100 % суху речовину;

    допоміжні речовини: лактози моногідрат, аеросил, магнію стеарат.

    Форма випуску. Капсули.

    Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі та ноотропні засоби. Пірацетам, комбінації. Код АТС N06В Х 53.

    Фармакологічні властивості.
    Фармакодинаміка. Комбінований препарат, що поліпшує мозковий кровообіг та метаболізм нервової тканини. Чинитьсудинорозширюючу, ноотропну та антигіпоксичну дію при захворюваннях центральної нервової системи (ЦНС), перешкоджає агрегації активованих тромбоцитів, зменшує збудливість вестибулярного апарату. Інтенсифікує біосинтез ДНК і фосфоліпідів, гліколітичні процеси та утилізацію глюкози, підвищує концентрацію АТФ, стимулюєінтегративну діяльність головного мозку, сприяє консолідації пам’яті. Полегшує процес навчання. Компоненти, які входять до складу препарату, взаємно потенціюють дію одне одного, не посилюючи при цьому токсичні ефекти. По відношенню до дії на ЦНС переважає седативний ефект цинаризину. Терапевтичний ефект проявляється через 1-6 год.
    Фармакокінетика. Швидко та повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Час досягнення максимальної концентрації цинаризину в плазмі становить 1-3 год, пірацетаму – 2-4 год. Обидва компоненти швидко розподіляються у всі життєво важливі органи, проникають крізь гематоенцефалічний бар’єр до тканин головного мозку. Метаболізується впечінці цинаризин за рахунок N-деалкілювання. Період напів виведення цинаризину (Т1/2) – 3-6 годин. Період напів виведення пірацетаму (Т1/2)– 4-6. Пірацетам виводиться із сечею у незміненому виді. Цинаризин – в основному у вигляді метаболітів (2/3 з фекаліями і 1/3 із сечею).

    Показання для застосування. Гострі та хронічні судинні захворювання мозку: ішемічний інсульт, відновлювальний період після геморагічного інсульту, енцефалопатія при портальній гіпертензії, коматозні та субкоматозні стани після інтоксикацій та травм головного мозку; наслідки черепно-мозкової травми, запальні та інфекційні захворювання центральної нервової системи, порушення функції вестибулярного апарату (запаморочення, шум у вухах, ністагм, нудота таблювання), синдром Меньєра, астенічний синдром психогенного походження (тривожність, емоційний дискомфорт, підвищена дратівливість, емоційна лабільність, порушення пам’яті, уваги), профілактика мігрені, для поліпшенняпам’яті та навчання дітей із відставанням інтелектуального розвитку.

    Нейро-норм особливо показаний у тих випадках, коли моно терапіяпірацетамом супроводжується підвищеною збудливістю та безсонням.

    Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають всередину по 1-2капсули 3 рази на добу протягом 1-3 місяців залежно від тяжкості захворювання. Дітям старше 5 років – 1-2 капсули 1-2 рази на добу. Можливо проведення повторних курсів 2-3 рази на рік.

    Побічна дія. Алергічні реакції (шкірний висип, свербіж), фото сенсибілізація, сухість у роті, диспепсія, біль в епігастрії, підвищена дратівливість, порушення сну.

    Протипоказання. Гіпер чутливість, захворювання печінки або нирок, що супроводжуються їх функціональною недостатністю, паркінсонізм, вагітність, годування груддю, діти до 5 років у даній лікарській формі.

    Передозування.Випадки передозування не описані.

    Особливості застосування. Вміст у препараті цинаризину може обумовити позитивну реакцію у спортсменів при проведенні допінг-контролю, і змінення результатів визначеннярадіо активного йоду. При застосуванні препарату слід утриматися від керування автомобілем та виконання інших потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному прийомі може посилювати дію седативних засобів, що пригнічують ЦНС, трициклічних антидепресантів, алкоголю, ноотропних та гіпотензивних препаратів. Судинорозширювальні засоби посилюють дію препарату, а гіпертензивні її послаблюють.

    Умови і термін зберігання. У недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці, при температурі від 15 оС до 25 оС. Источник

    Термін придатности – 2 роки.





    На сайті також шукають: Узала, Тирозур інструкція, Застосування препарату Гепа-мерц, Інструкція з використання Кеторол, Показання для застосування Цефтриаксон, Мономах побічні дії, Аскорбінова кислота протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Ентеросгель