Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

СПАЗГО
Назва: СПАЗГО
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Flamingo Pharmaceuticals Ltd", Індія
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 100
Діючі речовини: 1 таблетка містить: парацетамолу - 500.0 мг, дицикломіну гідрохлориду - 20.0 мг
Допоміжні речовини: Крохмаль кукурудзяний, желатин, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, натрію метабісульфіт, полівінілпіролідон (К-30), магнію стеарат, тальк очищений, натрію крохмальгліколят
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Суглобовий синдром, біль у хребті, травми м'яких тканин, зубний біль при запаленні та після стоматологічних операцій, люмбаго, ішіалгія, дисменорея, аднексит, проктит.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4544/01/01
Термін дії посвідчення: з 23.05.2006 до 23.05.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату СПАЗГО
АТ код: N02BB52
Наказ МОЗ: 309 від 23.05.2006


    Інструкція для застосування СПАЗГО

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

      СПАЗГО

    (SPASGO)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскі таблетки білого або майже білого кольору, з рискою на одному боці, з фаскою;

    склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг та дицикломіну гідро хлориду 20 мг;

    допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, желатин, магнію стеарат, натрію метилпарабен, натрію пропіл парабен, тальк, полівінілпіролідон (К-30), натрію крохмальгліколят.

     

    Форма випуску. Таблетки.

    Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АСТ N02B E51.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Парацетамол має інгібуючудію на фермент циклооксигенази, який каталізує перетворення арахідонової кислоти до простагландину PGG2. Цей простагландин має спорідненість із больовими рецепторами в гіпоталамусі та, як наслідок, призводить до підвищення температури тіла. Парацетамол може блокувати фермент тільки в середовищі з низьким вмістом пероксиду, яким є гіпоталамус, тому наслідком блокування є антипіретична дія. Парацетамол також інгібує біосинтез простагландинівта зменшує їх вміст у синовіальній рідині запалених суглобів.

    Дицикломін пригнічує синапси на провідних полісинаптичних шляхах спинного мозку, зменшуючи м’язову спастичність.

    Фармакокінетика. Парацетамол легко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація відзначається через 10–60 хв після прийому. Розподіляється в більшість тканин організму, проходить крізь плацентарний бар’єр, проникає в груднє молоко. Зв’язується з білками плазми незначною мірою, тільки в разі гострої інтоксикації зв’язується від 20 до 50% препарату. Терапевтична доза на 90–100% виводиться з жовчю в перший день, в основному після печінкової кон’югації з глюкуроновою кислотою (60%), сірчаною кислотою (35%) або цистеїном (3%). Період напів виведення становить від 1 до 3 год.

    Дицикломін швидко всмоктується після внутрішнього застосування, максимальна концентрація відзначається протягом 1–1,5 год. Виводиться з сечею (79,5%) та калом (8,4%).

    Показання для застосування. Суглобовий синдром, біль у хребті, травмим’яких тканин, зубний біль та біль після стоматологічних втручань, люмбаго, ішіалгія, дисменорея, аднексит, проктит.

    Спосіб застосування та дози.Дорослі застосовують по 1 таблетці тричі на день після їди. Термін лікування визначається індивідуально, залежно від стану та реакції хворого.

    Побічна дія. Побічні реакціїпов’язані з наявністю парацетамолу: при довго тривалому застосуванні, особливо у великих дозах, може чинити гепатотоксичну дію та впливати на кровотворення, тому підчас лікування препаратом Спазго необхідно слідкувати за функцією печінки (іноді можливе транзиторне підвищення активності амінотрансфер аз сироватки крові, гепатит) та кровотворною системою; можливі порушення з боку нирок (набряки, вокремих випадках – гостра ниркова недостатність, гематурія, протеїнурія) Можливі алергічні реакції на компоненти препарату.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. Обструктивна уропатія, обструктивні захворювання шлунково-кишкового тракту, паралітична непрохідність кишечнику і кишкова атонія, тяжкийульцерогенний коліт, міастенія, рефлюкс-езофагіт, глаукома, нестабільний серцево-судинний статус, гострі геморагії, гостра порфірія при вираженому порушенні функції печінки та/або нирок. Протипоказаний пацієнтам, які приймаютьхлорамфенікол. Вагітність, лактація, дитячий вік.

    Передозування. При значному передозуванні можуть виникнути серйозні ураження печінки, геморагії, тромбоцит опенія. У випадку гострого передозування викликають блювання або проводять промивання шлунка, призначають активоване вугілля.

    Особливості застосування. Препарат з обережністю призначають пацієнтам з порушенням функції нирок та печінки. З обережністю необхідно застосовувати пацієнтам з можливою або встановленою гіпертрофією простати.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не призначати одночасно з препаратами, які потенційно нефро- та гепатотоксичні. При одночасному призначенні Спазго з барбітуратами та вживанні алкоголю потенціюється гепатотоксична дія.

    Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 300С. Источник

    Термін придатності. 3 роки.





    На сайті також шукають: Віаль, Домрид інструкція, Застосування препарату Федин-20, Інструкція з використання Череди трава, Показання для застосування Стрезам, Тіопентал побічні дії, Сентор протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Меверин