Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

БАР-ВІПС
Назва: БАР-ВІПС | Шукати БАР-ВІПС в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Barium sulphate
Виробник: ТОВ "Віпс-Мед", Російська Федерація
Лікарська форма: Порошок для приготування суспензії
Форма випуску: Порошок для приготування суспензії для внутрішнього застосування по 240 г у пакетах
Діючі речовини: 100 г порошку містять барію сульфату - 98.731 г
Допоміжні речовини: Натрію цитрат для ін'єкцій, сорбіт харчовий або сорбіт харчовий порошкоподібний, антифомсилан, ніпагін, есенція ароматична харчова
Фармакотерапевтична група: Рентгеноконтрастні засоби
Показання: Для рентгенологічної діагностики захворювань верхнього відділу травної системи (стравохід, шлунок) як звичайним методом так і методом подвійного контрастування
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5220/01/01
Термін дії посвідчення: з 18.10.2006 до 18.10.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату БАР-ВІПС
АТ код: V08BA02
Наказ МОЗ: 686 від 18.10.2006


Інструкція для застосування БАР-ВІПС

ІН С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

БАР-ВІПС

(BAR-VIPS)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви:барію сульфат;

основні фізико-хімічні властивості: дрібнодисперсний порошок білого або світло-кремового з сіруватим відтінком кольору, має специфічний запах, нерозчинний у воді;

склад: 1 пакет порошку містить барію сульфату – 236,88 г (98,7%);

допоміжні речовини: натрію цитрат для ін’єкцій, сорбіт харчовий або сорбіт харчовий порошкоподібний, антифомсилан, ніпагін, есенція ароматична харчова.

Форма випуску. Порошок для приготування суспензії для внутрішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Рентген контрастні засоби, що не містять йоду.

Код ATC V08BА 02.

Фармакологічні властивості.Барію сульфат наділений високими рентгеноконтрастними властивостями та низькою токсичністю. Виражені адгезивні властивості препарату дають змогу вивчати тонкі зміни мікрорельєфу слизової оболонки шлунково-кишкового тракту при рентгенологічних дослідженнях. Препарат не всмоктується в шлунково-кишковому тракті і повністю виводиться з організму протягом 12-14 год.

Показання для застосування.Застосовують для дорослих при рентгенологічній діагностиці захворювань верхнього відділу травної системи (стравохід, шлунок) як звичайним методом, так і методом подвійного контрастування.

Спосіб застосування тадози. Бар-ВІПСзастосовують внутрішньо у вигляді попередньо приготовленої суспензії безпосередньо перед проведенням та під час рентгенологічного дослідження. Суспензія для застосування у дорослих готується шляхом поступового розчинення 240 г порошку в 60 мл окропу при безперервному помішуванні протягом 3 хв. Об’ємотриманої суспензії становить 120 мл. Температура суспензії, яку застосовують, становить 40-50 °С. Для дорослих кількість препарату на прийом залежить відметоду дослідження і становить від 15-20 до 80-100 мл суспензії.

Побічна дія. При проведенні звичайних досліджень вказаними дозами побічних ефектів не спостерігалось. Але під час застосування методу подвійного контрастування з використанням уродану абосуміші соди харчової з лимонною кислотою можлива поява неприємних відчуттів уділянці шлунка. Можлива індивідуальна непереносимість.

Протипоказання. Препарат протипоказаний уразі алергії до його компонентів.

Передозування. Випадки передозування не спостерігались.

Особливості застосування. Застосування в період вагітності не рекомендується. Під час лактації не протипоказаний.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома. Источник

Умови та термін зберігання.Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці. Термін придатності – 2 роки. Не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Смотрите также: Цены на Бар-випс в аптеках


Загрузка...На сайті також шукають: Мотиліум, Макмірор комплекс інструкція, Святогор застосування, Ібупрофен побічні дії, Амброксол протипоказання