Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ВАЛЕРІАНА
Назва: ВАЛЕРІАНА
Міжнародна непатентована назва: Valeriana
Виробник: ВАТ "Лубнифарм", м.Лубни, Полтавська обл., Україна
Лікарська форма: Настоянка
Форма випуску: Настойка для перорального застосування по 25 мл у флаконах-крапельницях
Діючі речовини: 100 мл настоянки містять кореневищ з корнями валеріани - 20.0 г
Допоміжні речовини: Спирт етиловий 70%
Фармакотерапевтична група: Седативні засоби
Показання: Підвищена нервова збудливість, безсоння, невроз, кардионевроз, спазми травного тракту
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5387/01/01
Термін дії посвідчення: з 16.11.2006 до 16.11.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ВАЛЕРІАНА
АТ код: N05CM09
Наказ МОЗ: 758 від 16.11.2006


    Інструкція для застосування ВАЛЕРІАНА

    ІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування препарату валеріанА

    (Valeriana)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: Valeriana;

    основні фізико-хімічні властивості: рідина червоно-бурого кольору, із специфічним запахом; при зберіганні допускається утворення осаду;

    склад: 1 флакон містить настойки кореневищ з корінням валеріани (здрібнених) у спирті етиловому 70% (1:5).

    Форма випуску. Настойка для перорального застосування.

    Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні засоби. Код АТС N05C M09.

    Фармакологічні властивості. Корені та кореневища валеріани лікарської (Valeriana officinalis) містять алкалоїди валерин ішатинін, метилпірилкетон та ефірну олію, до складу якої входять борнеол (природний аналог камфори), ефіри валеренової та ацетилвалеренолової кислот. Препарати валеріани зменшують рефлекторну збудливість центральної нервової системи, чинять заспокійливу та спазмолітичну дію.

    Показання для застосування. Функціональні порушення діяльності центральної нервової та серцево-судинної систем (підвищена емоційна збудливість, дратівливість, розлади засинання та сну, невротичні стани, нейроциркуляторні дистонії), а також спазми органів шлунково-кишкового тракту.

    Спосіб застосування і дози. Настойку приймають внутрішньо після прийому їжі. Дорослим призначають по 20-30 крапель настойки наприйом 3-4 рази на добу. Курс лiкування – 25-30 днiв. Повторнi курси з перервоюможливi за показаннями. Дітям після 12 років призначають із розрахунку 1 крапляна рік життя дитини.

    Побічна дія. Сонливість, пригнічення емоційних реакцій, психічна депресія, зниження розумової та фізичної працездатності.

    При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток місцевих алергічних реакцій (висипи, свербіж, гіперемія та набряк шкіри).

    При застосуванні препаратів валеріани протягом тривалого часу можуть спостерігатися головний біль, психічне збудження, зниження гостроти слуху та зору, порушення серцевого ритму, пригнічення процесу травлення.

    Протипоказання. Валеріана протипоказана при депресії та інших захворюваннях, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи, дітям віком до 12 років, жінкам у періоди вагітності та годування груддю, а також при індивідуальній непереносимності біологічно активних речовин, що містяться в лікарській рослинній сировині.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Настойка Валеріани може потенціювати дію седативних, снодійних, аналгетичних, спазмолітичних та серцевих засобів.

    Передозування. Можуть виникнути сонливість, запаморочення, головний біль, слабкість, відрижка, нудота, блювання, біль у животі, зниження гостроти слуху та зору, тахікардія, поліурія. При передозуванні лікування симптоматичне.

    Особливості застосування. У період лікування препаратами валеріани слід утримуватися від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, яка потребує підвищеної уваги, швидких психічних ірухових реакцій.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла та вологи місці при температурі від 8 0С до 150С. Зберігати в недоступному для дітей місці! При зберіганні допускається випадання осаду. Перед вживанням збовтувати.

    Термін придатності - 5 років. Источник

    Не застосовувати препарат пiсля вказаного термiну придатності.





    На сайті також шукають: Кислота аскорбінова, Дисфлатил інструкція, Застосування препарату Делуфен, Інструкція з використання Синафлан, Показання для застосування Еритроміцин, Омепразол побічні дії, Умкалор протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Флемоклав солютаб