Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТУССИН
Назва: ТУССИН
Міжнародна непатентована назва: Guaifenesin
Виробник: "Sagmel Inc.", США
Лікарська форма: Сироп
Форма випуску: Cироп для перорального застосування (100 мг/5 мл) по 118 мл у флаконах № 1
Діючі речовини: 5 мл сиропу містять гвайфенезину - 100.0 мг
Фармакотерапевтична група: Препарати, які стимулюють відхаркування
Показання: Інфекційно-запальні захворювання органів дихання, для полегшення відходження густого, в'язкого мокротиння і зменшення подразнення слизової оболонки глотки.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.06.02/04860
Термін дії посвідчення: з 20.06.2002 до 20.06.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТУССИН
АТ код: R05CA03
Наказ МОЗ: 222 від 20.06.2002


    Інструкція для застосування ТУССИН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату:

    ТУССИН

    (TUSSIN(R))

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назва: guaifenesin,

     3-(2-метоксифенокси)-1,2-пропандіол;

    основні фізико-хімічні властивості:темно-червоний сироп з медичним вишневим смаком та запахом;

    склад: 5 мл сиропу містить 100 мггуайфенезину;

    допоміжні речовини: карамель, гліцерин, сироп кукурудзяний, кислота лимонна, натрію бензоат, вишнева смакова добавка, барвник червоний №40, натрію сахарин, пропіленгліколь, ментол, вода очищена.

     

    Форма випуску. Сироп для перорального застосування.

    Фармакотерапевтична група. Відхаркувальний засіб. КодАТС: R05CA03.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Гуайфенезин знижуєв’язкість мокротиння і полегшує його від ходження шляхом стимуляції секреції компонентів бронхіального слизу з низькою щільністю, де полімеризації кислихмукополісахаридів і підвищення функціональної активності війчастого епітелію дихальних шляхів.

    Гліцерин і кукурудзяний сироп чинять локальну пом'якшувальну дію на слизову оболонку глотки, зменшуючи подразнення в горлі.

    Фармакокінетика. Після прийому внутрішньогуайфенезин добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, швидкометаболізується і екскретується нирками у вигляді метаболітів.

    Показання до застосування. Використовують при інфекційно-запальних захворюваннях органів дихання для полегшення від ходженнягустого, в’язкого мокротиння і зменшення подразнення слизової оболонки глотки.

    Спосіб застосування і дози. Застосовують внутрішньо після їжі. Разова доза залежно від віку складає: від 2-х до 6 років – 50-100 мггуайфенезину; від 6 до 12 років – 100-200 мг гуайфенезину; старшим 12 років ідорослим –200-400 мг гуайфенезину. Приймають через кожні 4 години. Тривалість прийому при лікуванні гострих інфекційно-запальних захворювань органів дихання становить звичайно 3 - 5 днів. При лікуванні хронічних станів тривалість лікувального курсу може бути збільшена до кількох тижнів. Суворих обмежень щодо тривалості прийому не існує.

    Побічна дія. Може спостерігатися при передозуванні або підвищеній індивідуальній чутливості до інгредієнтів препарату. Виявляється нудотою, блюванням, болем в епігастральній ділянці, сонливістю.

     
    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату.

    Передозування. Можливо посилення проявів описаних побічних дій.

    Особливості застосування. Дотримуватись обережності при призначенні препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, а також нафоні загострення виразкової хвороби шлунка.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Може застосовуватися сумісно з бронхолітиками, протимікробними засобами, серцевимиглікозидами.

    Умови і термін зберігання.

    В сухому, недоступному для дітей місці при температурі 15 - 30°С. Источник

    Термін придатності 3 роки.





    На сайті також шукають: Нітроксолін, Вітамін с -астрафарм інструкція, Застосування препарату Дексаметазон, Інструкція з використання Коринфар, Показання для застосування Бросал, Цефоперазон+сульбактам побічні дії, Кислота амінокапронова протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Фамотидин