Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГІРЧИЧНИКИ
Назва: ГІРЧИЧНИКИ
Міжнародна непатентована назва: Sinapis
Виробник: ТОВ "Агрофарм", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Пластир
Форма випуску: Гірчичники № 10 у пакетах
Діючі речовини: Знежирений порошок гірчичної суміші, що отримується з жмиху та насіння гірчиці
Фармакотерапевтична група: Засоби, які стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин
Показання: Протизапальний (відтяжний) засіб при міозитах, невралгіях, бронхітах, ларинготрахеїтах, пневмоніях, головному болі і т.ін.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.07.02/05117
Термін дії посвідчення: з 29.07.2002 до 29.07.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГІРЧИЧНИКИ
АТ код: V03AX
Наказ МОЗ: 289 від 29.07.2002


    Інструкція для застосування ГІРЧИЧНИКИ

    І Н С Т Р У К Ц І Я

    для медичного застосування препарату

      ГІрчичники

    (Charta Sinapisata)

     

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прямокутні аркуші паперу, шириною (8 ± 0,5) см, довжиною (12,5 ± 0,5) см, вкриті рівномірним шаром маси жовтого кольору з темними включеннями та специфічним запахом;

    склад: один гірчичник містить порошку гірчичного медичного – 50 г;

    допоміжні речовини: гель-мастило контактне (КМ).

    Форма випуску. Гірчичники.

    Фармакотерапевтична група. Код АТС R07A . Засоби, які стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка: В гірчичному порошку, нанесеному на папір, міститься глікозид синігрин і фермент мірозин, який утеплій воді розщеплює глікозид зі звільненням ефірно-гірчичної олії, яка виявляє подразнюючі властивості. Лікувальний ефект обумовлений рефлекторними реакціями, що виникають при подразненні нервових закінчень шкіри. При нанесенні на шкіру викликає складний ланцюг нейрогуморальних реакцій, які сприяють усуненню застудних, запальних захворювань в легенях, зміну судинного тонусу, діяльності серця тощо.

    Показання для застосування. Гірчичники призначають у комплексному лікуванні як протизапальний (відтяжний) засіб при багатьох захворюваннях (міозити, невралгії, бронхіти, ларинготрахеїти, пневмонії, головний біль і т. ін). Іноді можна призначати при стенокардії (залежно від вираженості останньої).

    Спосіб застосування та дози. Гірчичники застосовують шляхом аплікацій на шкіру. Перед аплікацією гірчичник рівномірно змочують теплою водою, яка займає якусь ємність, і накладають на шкіру, прикриваючи зверху сухим рушником. Час експозиції складає 5 - 15 хвилин (до появи вираженого почервоніння шкіри, сильного печіння). Кількість аплікацій і їх частота залежать від форми і вираженості захворювання, ефективності гірчичників самих по собі або при застосуванні останніх у комплексній терапії.

    Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості до гірчиці або тривалій експозиції можливе виникнення опіків, везикульозного висипу і некрозів на тій ділянці шкіри, дезастосовувались гірчичники. Можливі загальні алергічні реакції типу набрякуКвінке, що виникають внаслідок дії ефірної пари гірчиці.

    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість, ушкодження шкіри у місці накладання гірчичників (гнійничкові захворювання, нейродерміти, псоріаз, мокра екзема, травматичні порушення цілісності шкірного покриву).

    Взаємодія з лікарськими засобами

    В клінічній практиці взаємодії з іншими лікарськими засобами неспостерігалось.

    Передозування. При тривалій аплікації можливе посилення описаних побічних ефектів. Лікування ускладнень – симптоматичне.

    Особливості застосування. Не можна накладати гірчичники на ділянку серця, хребет. При частому прикладанні гірчичників на одне й те саме місце утворюється пігментація шкіри.

    У дітей раннього віку прикладати гірчичники на шкіру доцільно зворотною стороною або через полотняну тканину. Після закінчення процедури шкіру обмивають, видаляють залишки гірчиці і витирають насухо.

    Умови та термін зберігання. Зберігають гірчичники у сухому, прохолодному, темному місці, недоступному для дітей. Источник

    Термін зберігання – 1 рік.





    На сайті також шукають: Мілдронат, Маленькі друзі інструкція, Застосування препарату Алором, Інструкція з використання Спеман, Показання для застосування Сенадекс, Моксифлоксацин побічні дії, Пантасан протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Розамет