Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ОРАСЕПТ
Назва: ОРАСЕПТ
Міжнародна непатентована назва: Phenol
Виробник: "Sagmel Inc.", США
Лікарська форма: Спрей
Форма випуску: Спрей 1.4% по 177 мл у флаконах
Діючі речовини: 100 мл препарату містять фенолу - 1.4 г
Фармакотерапевтична група: Антисептичні препарати
Показання: Запальні процеси у глотці (тонзиліти, фарингіти); мікробні і вірусні стоматити, гінгівіти, парадонтити, опіки, механічні ушкодження слизової оболонки рота під час стоматологічних процедур.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.12.02/05624
Термін дії посвідчення: з 16.12.2002 до 16.12.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ОРАСЕПТ
АТ код: R02AA20
Наказ МОЗ: 470 від 16.12.2002


    Інструкція для застосування ОРАСЕПТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ОРАСЕПТ

    (ORASEPT®)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина червоного кольору із запахом і смаком вишні/фенолу;

    склад: фенол 1,4 %;

    допоміжні речовини: гліцерин, сахаринат натрію, вода, барвник FD&C червоний № 40, смакова добавка.

     

    Форма випуску. Спрей.

    Фармакотерапевтична група. Місцевий антисептичний і анестезуючий засібдля лікування горла. Код АТС R02A.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Активною речовиною даного препарату є фенол; у низьких концентраціях (від 0,25 % до 1,5 %) його водно-гліцериновий розчин застосовується як місцевий антисептичний (бактерицидна і протигрибкова дія) і місцевий анестезуючий засіб для оброблення слизової оболонки порожнини рота та глотки. Гліцерин справляє пом’якшувальну дію на слизову оболонку ротової порожнини.

    Фармакокінетика. Препарат для місцевого застосування. Фенол, що входить до його складу, виділяється слизом, з подальшим виведенням через шлунково-кишковий тракт. Проходження препарату через печінку і виділення нирками більш вірогідно у випадках передозування.

    Показання для застосування. Орасепт застосовується воториноларингології при лікуванні запальних процесів у глотці (тонзилітів, фарингітів); у стоматології: при лікуванні мікробних і вірусних стоматитів; при гінгівітах, парадонтитах, опіках і механічних ушкодженнях слизової оболонки рота під час стоматологічних процедур.

    Спосіб застосування та дози. Розпиляти безпосередньо на запалену ділянку 3-5 разів. Препарат після розпилення можна проковтнути. Повторювати через кожні 2-4 години.

    Побічна дія. Концентрація фенолу в препараті визнана безпечною, з погляду токсичності або онкогенності. Орасепт не чинить ушкоджу вальної дії на зубну емаль.

    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Значні порушення функцій печінки і нирок.

    Передозування. Не описано. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування (промивання шлунка, за необхідності - госпіталізація в токсикологічне відділення).

    Особливості застосування. Слідз обережністю призначати при вагітності та в період лактації. Зберігання симптомів хвороби протягом 5 днів і більше може свідчити про наявність органічної патології (абсцес, новоутворення та ін.), що потребує хірургічних або інших спеціальних методів лікування.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Даніпро вплив препарату на фармакодинаміку і фармакокінетику інших лікарських засобів відсутні. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі, у сухому, темному місці, недоступному для дітей. Не допускати замерзання. Термін зберігання – 3 роки.





    На сайті також шукають: Афала, Менопур інструкція, Застосування препарату Кратал, Інструкція з використання Панзинорм 10000, Показання для застосування Тобрадекс, Папазол побічні дії, Янувія протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Офтадек