Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

РАУНАТИН
Назва: РАУНАТИН
Міжнародна непатентована назва: Raunatin
Виробник: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 0.002 г № 10, № 10х5, № 20 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить раунатину - 0.002 г
Фармакотерапевтична група: Симпатолітичні засоби
Показання: Гіпертонічна хвороба I та II ступенів, аритмії.
Номер реєстраційного посвідчення: Р.02.02/04365
Термін дії посвідчення: з 26.02.2002 до 26.02.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату РАУНАТИН
АТ код: C02AA04
Наказ МОЗ: 78 від 26.02.2002


    Інструкція для застосування РАУНАТИН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    РАУНАТИН

    (RAUNATINUM)

    Загальна характеристика:

    Раунатин містить суму алкалоїдів із коренівраувольфії зміїної (Rauwolfia serpentina Benth.) або кори коренів раувольфіїрвотної (Rauwolfia vomitoria Afz) сімейства куртових (Apocynaceae). Алкалоїди представлені резерпіном, серпентином, аймаліном та ін. Загальний вміст алкалоїдів – не менше 90 %;

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, світло-зеленого кольору. На поверхні таблеток допускається мармуровість і вкраплення;

    склад: 1 таблетка містить раунатину в перерахунку на 100 % вміст алкалоїдів - 0,002 г;

    допоміжні речовини: цукор, крохмаль картопляний або кукурудзяний, глюкоза, кислота стеаринова, кальцію стеарат, масло вазелінове, магнію карбонат основний, аеросил, титану діоксид пігментний, полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний, сіковіт Green Z2755, тальк, віск.

    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

    Фармакотерапевтична група. Гіпотензивні засоби. Алкалоїди раувольфії.

    АТС C02A A04.

    Фармакотерапевтичні властивості. Раунатин виявляє гіпотензивний ефект, а також має заспокійливий вплив на центральну нервову систему. За гіпотензивною дією препарат істотно не поступається резерпіну, хоча заспокійлива дія виражена менше. У ряді випадків раунатин переноситься краще ніж резерпін. Гіпотензивний ефект препарату розвивається більш поступово, ніж у резерпіну.

    Фармакокінетика не вивчалася.

    Показання для застосування. Основним показанням для застосування раунатину є гіпертонічна хвороба, в першу чергу І та II ступеня. У психіатричній практиці раунатин не має широкого застосування, але використовується при невротичних станах.

    Спосіб застосування та дози. Раунатин дорослим призначають всередину після їжі.

    Починають, як правило, ізприйому на ніч 1 таблетки, яка містить 0,002 г (2 мг) суми алкалоїдів; на 2день приймають по 1 таблетці 2 рази в день; на 3 день - 3 таблетки, доводячи загальну дозу до 4-5-6 таблеток в день. Після досягнення, звичайно через 10-14днів, стійкого терапевтичного ефекту дозу препарату поступово зменшують (до 1-2таблеток в день). Курс лікування - 3-4 тижні, але у ряді випадків за показаннями препарат приймають тривало у підтримуючій дозі (1 таблетка в день).

    Побічна дія. Раунатин при вірно підібраній дозі, як правило, не викликає побічних ефектів, але в окремих випадках спостерігаються набряк слизової оболонки носа, пітливість, загальна слабкість. При стенокардії препарат посилює біль у ділянці серця. Побічні явища усуваються при зменшенні дози або після невеликої (1-3 дні) перерви в прийомі препарату.

    Протипоказання. Раунатин протипоказаний при гіпер чутливості, депресії, недостатності коронарного кровообігу, органічних ураженнях міокарда, аортальних вадах, виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки, нефросклерозі. Його не призначають у межах 2-3 тижнів до пологів. Досвіду застосування у дітей немає.

    Передозування. Симптомами передозування може бути пітливість, загальна слабкість та виражена гіпотензія. При різко виражених побічних явищах та отруєннях шлунок промивають сумішшюентеросорбентів, внутрішньо призначають ізотонічний розчин натрію сульфату із вугіллям активованим та іншими ентеросорбентами вуглецевого типу. При вираженійгіпотензії з обережністю вводять норадреналін.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Раунатин можна застосовувати одночасно або послідовно зіншими гіпотензивними препаратами, гангліо блокаторами, дихлотіазидом, апресином. З обережністю призначають спільно з хінідином, октадином, серцевимиглікозидами.

    Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Источник

    Термін придатності 3 роки.





    На сайті також шукають: Флюанксол, Сальбутамол інструкція, Застосування препарату Квамател, Інструкція з використання Тизин, Показання для застосування Лозап, Тетурам побічні дії, Пропосол протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Овестин