Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЛЕВОФЛОКС ІНФУЗІЯ
Назва: ЛЕВОФЛОКС ІНФУЗІЯ
Міжнародна непатентована назва: Levofloxacin
Виробник: "Scan Biotec", Індія
Лікарська форма: Розчин для інфузій
Форма випуску: Розчин для інфузій по 100 мл (500 мг)у флаконах № 1
Діючі речовини: 1 мл розчину містить ципрофлоксацину - 5.0 мг
Фармакотерапевтична група: Фторхінолони
Показання: Інфекції дихальних шляхів, вуха, горла, шкіри, м'яких тканин, органів очеревини, нирок, сечовивідних шляхів; гінекологічні інфекції, септемція, гонорея, менінгіт, сальмонельоз, остеомієліт; профілактика та лікування хірургічних інфекцій.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.02.03/06026
Термін дії посвідчення: з 26.02.2003 до 26.02.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЛЕВОФЛОКС ІНФУЗІЯ
АТ код: J01MA12
Наказ МОЗ: 84 від 26.02.2003


    Інструкція для застосування ЛЕВОФЛОКС ІНФУЗІЯ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ЛЕВОФЛОКС ІНФУЗІЯ

    (LEVOFLOX INFUSION)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: левофлоксацин;

    основні фізико-хімічні властивості: прозорий, жовтого або зеленувато-жовтого кольору розчин;

    склад:100 мл розчину містять 0,5 г левофлокса цину напів гідрату, еквівалентнолевофлокса цину 500 мг;

    допоміжні речовини: глюкоза безводна, натрію едетат, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

    Форма випуску. Розчин для інфузій.

    Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби групи фторхінолонів. Код АТСJ01МА 01.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Левофлоксацин- протимікробний засіб групи фторхінолонів. Має широкий спектр антибактеріальної дії. Високоактивний відносно анаеробних грам негативних бактерій, грам позитивних бактерій та внутрішньоклітинних мікро організмів:Esherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Klebsiella spp., Proteus spp.,Pseudomonas spp., Enterobacter spp., Serratia spp., Citrobacter spp., Hafniaspp., Yersinia spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Neisseria spp.,Haemophilus influenzae, Brucella spp., Vibrio spp., Providencia spp., Chlamidiaspp., Campylobacter spp., Aeromonas spp., Plesiomonas spp. Діє на бактерії, що продукують бета-лактамазу, в тому числі неферментуючі бактерії, які спричиняютьнозокоміальну інфекцію, а також атипові мікро організми, такі як C.pneumoniae,C. trahomatis, M. pneumoniae, L.pneumophila, Ureaplasma. Препарат не діє наспірохети.

      Механізм дії зумовлений пригніченням ДНК-гірази бактерій (блокується поділ клітин), що приводить до їх загибелі.

     Фармакокінетика.Левофлокс Інфузія добре проникає в органи та тканини, високі концентрації препарату виявляються в слині, мокротинні, бронхіальному секреті, легенях, жовчі, у жовчному міхурі, передміхуровій залозі, у сечі, шкірі, кістках.

    Максимальна концентрація левофлокса цину в плазмі крові (після внутрішньо венного краплинного введення в дозі 200 мг протягом 30 хв) досягається практично відразу.

    Період напів виведення препарату становить близько 6-8 годин.

    Препарат практично не метаболізується, 80-85 % левофлокса цинувиводиться із сечею, після одноразового прийому виявляється в сечі протягом 24годин.

    Показання для застосування. Застосовується при таких інфекційно-запальних захворюваннях, спричинених чутливими до Левофлоксу Інфузіїмікро організмами, як інфекції дихальних шляхів, вуха, горла, шкіри, м’яких тканин, органів очеревини, нирок, сечовивідних шляхів; при гінекологічних інфекціях, при септицемії, гонореї, менінгіті, дизентерії, сальмонельозі, остеомієліті. Препарат також застосовується при передопераційній профілактиці та після операційному лікуванні хірургічних інфекцій; для профілактики та лікування інфекцій у хворих з імунодефіцит ним станом.

    Спосіб застосування та дози. ЛевофлоксІнфузію застосовують внутрішньо венно краплинно, дорослим, залежно від тяжкості інфекції, по 500 мг 2 рази на добу. При інфекціях сечовивідних шляхів– 250 мг, 1 раз на добу; при інфекціях шкіри та м’яких тканин – по 250 мг, 2рази на добу. Максимальна добова доза становить 1 000 мг. Середня тривалість лікування – 5–7 днів. При порушеннях функції нирок спочатку препарат вводять удозі 200 мг, потім – з урахуванням кліренса креатині ну (при кліренсі 20–50мл/хв – по 100 мг кожні 24 год, при кліренсі креатині ну менше 20 мл/хв. – по 100 мг кожні 48 год).

    Побічна дія. З боку шлунково-кишкового тракту (ШКТ) тапечінки: нудота, блювання, пронос, гіпербілірубінемія.

    Дерматологічні реакції: шкірні висипання, свербіж.

    З боку центральної нервової системи: головний біль, стомлюваність, порушення сну, галюцинації, загальмованість, запаморочення, рухове збудження, психоз.

    З боку системи кровотворення: лейкопенія, агралуноцитоз, тромбоцит опенія.

    З боку сечовидільної системи: нефротичний синдром, іноді - гостра ниркова недостатність.

    Інші: розвиток набряку обличчя, голосових зв’язок; артралгія, міалгія, порушення зору, фото сенсибілізація.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до хінолонів, вагітність і годування груддю; вік до 18 років; захворювання ЦНС (знижений судомний поріг, епілепсія).

    Передозування. При передозуванні можливі сплутанністьсвідомості, запаморочення, судомні напади, психоз. За необхідності проводять симптоматичну терапію.

    Левофлокс Інфузія не виводиться із організму при проведенні діалізу. Специфічного антидоту немає.

    Особливості застосування. Вагітність і лактація. Під час вагітності застосування препарату можливо тільки за наявності абсолютних показань, якщо можлива користь для матері перебільшує потенціальний ризик для плода. Не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю. Під час застосування препарату потрібно припинити годування груддю.

      Хворим з вираженими порушеннями функції нирок, а також з вираженим атеросклерозом судин головного мозку, порушеннями мозкового кровообігу слід бути обережними при застосуванні препарату.

    Протягом усього курсу лікування необхідно контролю вати функцію нирок іпечінки. При застосуванні Левофлоксу Інфузії слід утримуватись від керування транспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують підвищеної уваги та швидкості реакції. Загальмованість реакцій посилюється уразі вживання алкоголю. У випадку розвитку побічних ефектів, особливо з бокуЦНС та алергійних реакцій, які можуть виникнути після першого прийому препарату, необхідно відмінити прийом Левофлоксу Інфузії. При лікуванні препаратом протипоказане УФ -опромінення.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід приймати Левофлокс Інфузію одночасно з антацидними препаратами та препаратами заліза для запобігання зменшенню ефективності від прийому препарату. Слід бути обережними при одночасному прийомі з теофіліном. Пробенецид і циметидин зменшують елімінацію ЛевофлоксуІнфузію із організму. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому та захищеному від світла місці, при температурі 10-25 о С. Термін зберігання – 3 роки.





    На сайті також шукають: Кетопрофен, Полокард інструкція, Застосування препарату Материнки трава, Інструкція з використання Сон-норма, Показання для застосування Нервохеель, Белара побічні дії, Худія протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Седасен