Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТРИПСИДАН
Назва: ТРИПСИДАН | Шукати ТРИПСИДАН в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Surya Herbal Limited" для "Norton International Pharmaceutical Inc.", Індія/Канада
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 10
Діючі речовини: 1 капсула містить: екстракту кореня Ashwagandha (Winthania somnifera) - 310.0 мг, екстракту рослини Brahmi (Herpestis monnier) - 50.0 мг, екстракту рослини Jatamansi (nardostachys jatamansi) - 40.0 мг, порошку кори Arjun (Terminalia arjuna) - 50.0 мг
Фармакотерапевтична група: Снодійні засоби
Показання: Неврози, нервові перенапруження, усі форми порушення сну, клімактеричний синдром, психосоматичні порушення на початкових стадіях гіпертонічної хвороби, шкірних захворюваннях, мігрені, бронхоспазмах та ін.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: Р.04.03/06377
Термін дії посвідчення: з 04.04.2003 до 04.04.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТРИПСИДАН
АТ код: N05CM50
Наказ МОЗ: 589 від 09.11.2005


Інструкція для застосування ТРИПСИДАН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТРИПСИДАН

 (TRIPSIDAN)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорі, безбарвні, тверді, желатинові капсули, які містять світло-коричневий порошок, з характерним запахом.

склад: екстракти та витяжки з лікарських рослин: кореню вітанії снодійної (Withania somnifera) 200 мг, кори терміналії арджуна (Terminalia arjuna) 150мг, кореневища нардостахісу велико квіткового (Nardostachys jatamansi) 50 мг, кореневища валеріани валлічі (Valeriana Wallichi) 50 мг;

допоміжні речовини: тальк очищений.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Комбінація снодійних та седативних засобів.

Код АТС N05C X10.

Фармакологічні властивості. У звичайних дозах препарат має виражений седативний, анксіолітичний і снодійний ефекти. Wіthanіa somnіfera проявляє антистресову дію, Nardostachys jatamansi підсилює синтез моно амінів, Terminaliaarjuna діє як кардіопротектор. Valeriana Wallichi спричиняє помірно виражений седативний ефект, полегшує настання природного сну. Седативний ефект виявляється повільно. Валеріанова кислота має слабку спазмолітичну дію. Крім того, комплекс біологічно активних речовин валеріани надає жовчогонну дію, посилює секреторну активність слизової шлунково-кишкового тракту, сповільнює серцевий ритм і розширює коронарні судини. Лікувальна дія виявляється при систематичному і тривалому курсовому лікуванні.

Усі складові препарату поліпшують циркуляцію крові, сприяють засвоєнню вітамінів і мікроелементів, а також проявляють проти анемічну дію і нормалізують метаболізм. Препарат не порушує нормальної фазової структури сну.

Показання для застосування. Препарат ефективний при неврозах, що супроводжуються підвищеною дратівливістю, тривогою, астенією (підвищеною стомлюваністю), незначними депресивними розладами.

Застосовується також при нервовому перенапруженні, виснаженні, стресових ситуаціях, несприятливих емоційних станах (конфлікти в сім´ ї, на роботі тощо).

Особливо ефективний при усіх формах порушення сну (розлад засинання, порушення глибини і тривалості сну, розлад пробудження, денна сонливість).

Трипсидан показаний при клімактеричному синдромі у чоловіків і жінок, що виявляється дратівливістю, занепокоєнням, емоційною нестабільністю, тривогою, депресією, серцебиттями, “припливами", безсонням. Призначається при емоційній лабільності у жінок, позв’язаній з менструальним циклом (" передменструальний синдром").

Ефективний у комплексній терапії психосоматичних порушень на початкових стадіях гіпертонічної хвороби, шкірних захворювань (екзема, псоріаз, нейродерміти), мігрені, бронхоспазмах різного генезу, спастичних явищах шлунково-кишкового тракту, тахікардії, нейро-циркуляторної дистонії.

Препарат сприяє нормалізації діяльності нервової системи після перенесених захворювань, чинить противоастенічну дію.

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають по 1 капсулі 2 або 3 рази на день, запиваючи невеликою кількістю води або молока. Тривалість курсу лікування звичайно становить 4-6тижнів. При необхідності рекомендується проводити повторне курсове лікування 3-4 рази на рік.

Побічна дія. Трипсидан переноситься, як правило, добре. Інколи уденні години спостерігаються сонливість та запаморочення, які минають при зменшенні дози.

При індивідуальній підвищеній чутливості до будь-якого з компонентів препарату можливий розвиток алергічних реакцій.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при індивідуальній непереносимостібудь-якого з компонентів, що входять до його складу, а також дітям до 15 років, вагітним, жінкам, які годують груддю.

Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.

Особливості застосування.

Вагітність та лактація. Вплив препарату Трипсидан на перебіг вагітності не досліджений, тому призначати його жінкам під час вагітності ілактації не рекомендуєтся.

Вплив на здатність керування автомобілем. У деяких випадках Трипсидан може негативно вплинути на здатність пацієнта керувати автомобілем та працювати з іншими потенційно небезпечними механічними пристроями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Трипсидан посилює дію снодійних, седативних препаратів і транквілізаторів. Під час приймання препарату не слід вживати алкоголь.

Умови зберігання. Источник

Зберігати у захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 250С. Термін придатності - 3 роки.

Смотрите также: Цены на Трипсидан в аптеках




На сайті також шукають: Колломак, Борна кислота інструкція, Застосування препарату Фармасепт, Інструкція з використання Кліон, Показання для застосування Ринза, Простан побічні дії, Неотон протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Зинерит