Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЗОЛОКСАЦИН
Назва: ЗОЛОКСАЦИН
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Himanshu Overseas", Індія
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, № 10
Діючі речовини: 1 таблетка містить: тинідазолу - 600.0 мг, норфлоксацину - 400.0 мг
Фармакотерапевтична група: Препарати для лікування протозойних інфекцій
Показання: Гострі та хронічні захворювання сечовидільних шляхів, гонорея, сальмонельоз, змішані аеробно-анаеробні інфекції, трихомоніаз, лямбліоз.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.06.02/04809
Термін дії посвідчення: з 10.06.2002 до 10.06.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЗОЛОКСАЦИН
АТ код: J01RA04
Наказ МОЗ: 205 від 10.06.2002


    Інструкція для застосування ЗОЛОКСАЦИН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ЗОЛОКСАЦИН

    Zoloxacin

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті жовтою оболонкою капсульної форми з лінією розлому наодному боц;

    склад: 1 таблетка містить: норфлокса цину – 400 мг, тинідазолу – 600 мг;

    допоміжні речовини: титану діоксід, лактоза, метилпарабен, пропіл парабен, магнію стереат, тальк, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна.

    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

    Фармакотерапевтична група. Антимікробний препарат.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Комбінований антимікробний препарат. Механізм діїнорфлокса цину та тинідазолу пов’язаний з вибірковим впливом на ДНК-гіразубактерій, що відповідає за розкручування молекули ДНК, тим самим перешкоджає реплікації бактерій, тобто діє бактерицидно. Норфлоксацин активний відносно більшості грам негативних мікро організмів: Escherichia coli, Shigella spp.,Salmonella spp., Citrobacter spp., Klebsiella pneumonia, Enterobacter spp.,Serratia spp., Proteus spp., Providensia, Morganella morganii, Yersinia spp.,Haemophilus influenzae, Pseudomonas aeruginosa, а також відносно деякихграм позитивних мікро організмів, зокрема Staphylococcus aureus, тамікро організмів, що продуктують бета-лактамазу. Тинідазол активний припротозойних інфекціях визваних T.vaginalis, Entamoeba histolytica, Lambliaintestinalis .

    Золоксацин не діє на анаеробні бактерії-саптофіти, тому в кишечник узберігається нормальна флора.

    Фармакокінетика. Норфлоксацин швидко, але не повністю (30 - 40%) всмоктується після прийому препарату. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1 -2 години і складають від 1 до 4 мкг/мл залежно від дози. Період напів виведення препарату з плазми становить 4 - 7 годин. Виводиться в основному, у незміненому вигляді, переважно з сечею. Тинідазол швидко адсорбується із шлунково-кишкового тракту, добре розподіляється по всім тканинам організму. Виводиться переважно з сечею.

    Показання для застосування. Лікування інфекцій, викликаних збудниками, чутливими до препарату.

    Гострі та хронічні інфекції захворювання сечовивідних шляхів, гонорея, сальмонельоз, змішані аеробно-анаеробні інфекції, трихомоніаз, лямбліоз. Препарат застосовують для профілактики після операційних інфекційних ускладнень.

    Спосіб застосування та дози. При відсутності особливих розпоряджень лікаря рекомендується:

    по 1 таблетці 2 рази на добу за годину або через 2 години після їжі. Тривалість лікування від 7 до 14 днів, при необхідності проводять більш тривале лікування.

    Лікування хронічного бактеріального простатиту проводять протягом 4 - 6тижнів. При гонореї препарат призначають одноразово 2 таблетки, або по 1таблетці 2 рази на добу протягом 3 - 5 днів. При лікуванні інфекцій викликаних анаеробними бактеріями по 2 таблетки одноразово, а далі по 1 таблетці на добу.

    Побічна дія. Золоксацин, як правило добре переноситься хворими. Можуть бути побічні явища:

    з боку шлунково-кишкового тракту і печінки: нудота, відсутність апетиту, діарея блювання;

    з боку нервової системи: головний біль, втома, сонливість;

    алергічні та імунологічні реакції: при дотриманні режиму дозування відзначаються дуже рідко;

    з боку системи кровотворення: еозинофілі я, лейкопенія, зниження гематокриту.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Вагітність, період лактації, хронічні захворювання центральної нервової системи, порушення кровотворення.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Золоксацин не слід приймати разом з препаратами, що містять гідроокис алюмінію, магнію, солі кальцію, заліза, цинку, це приводить до зниження всмоктування норфлокса цину. Слід знати, що тинідазолпідвищує дію непрямих антикоагулянтів. Золоксацин може посилювати терапевтичну дію циклоспорину і вафарину.

    Передозування. На сьогодні не відомі випадки передозування. Можливе виникнення диспепсичних розладів. Специфічного антидоту немає.

    Особливості застосування. Слід обережно призначати хворим з вираженим порушенням функції нирок. Хворим, що знаходяться на гемодіалізі, слід призначати половину дозу. Слід контролю вати стан системи згортання крові, томущо може спостерігатися збільшення протромбі нового індексу. Рекомендується відмінити препарат при появі болю в сухожиллях. При лікуванні Золоксацином слід утриматися від вживання алкоголю. Хворим, що приймають Золоксацин слід утриматися від занять, що потребують підвищеної уважності, та швидкої реакції.

    При лікуванні трихомоніазу, гонореї лікування потрібно проводити одночасно для двох статевих партнерів. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у темному та недоступному для дітей місці, при температурі , що не вище 25°С. Термін придатності - 2 роки.





    На сайті також шукають: Трамадол-в, Делуфен інструкція, Застосування препарату Диклоберл ретард, Інструкція з використання Новокаїн, Показання для застосування Флуцинар, Флоксіум побічні дії, Луан протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Декапептил