Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГРААЛЬ
Назва: ГРААЛЬ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Славія 2000" для ТОВ "Грааль", Кіровоград/Київ, Україна
Лікарська форма: Бальзам
Форма випуску: Бальзам по 200 мл у флаконах
Діючі речовини: 200 мл бальзаму містять: збіру лікарської рослинної сировини для бальзаму "Грааль" 1,324 г; настойки складної для бальзаму "Грааль" 1,08 мл; меду 15,2 г
Допоміжні речовини: Сік яблучний, колер, кислота лимонна харчова, вино червоне, спирт етиловий 96% та вода очищена
Фармакотерапевтична група: Препарати, які "тонізують" центральну нервову систему
Показання: Променеві ураження, вегетативні порушення нервової системи, нейроциркуляторна дистонія, залізодефіцитна анемія, ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура, вторинні лейкопенії, пародонтоз, запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, суглобів та ін.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: Р/97/315/14
Термін дії посвідчення: з 07.07.2003 до 07.07.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГРААЛЬ
АТ код: A13A
Наказ МОЗ: 802 від 06.12.2006


    Інструкція для застосування ГРААЛЬ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ГРААЛЬ

    (GRAAL)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від жовтувато-бурого до темно-коричневого кольору, з ароматним запахом, притаманним прополісу, гірко-пряним смаком; при зберіганні можливе випадіння осаду;

    склад: 200 мл бальзаму містять: збір лікарської рослинної сировини для бальзаму “Грааль” – 1,324 г; настойка складна для бальзаму “Грааль” - 1,08 мл; меду - 15,2 г;

    допоміжні речовини: сік яблучний, колер, кислота лимонна харчова, вино червоне, спирт етиловий 96% та вода очищена.

    Форма випуску. Бальзам.

    Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТС А 13А

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Грааль має виражену адаптогенну та антистресову дію, радіопротекторний ефект, підвищує резистентність організму, покращує пам’ять, фізичну та розумову працездатність, усуває вегетативні порушення при різних хворобах, нормалізує діурез, сприяє нормалізації травлення, має певний антисептичний ефект. Крім того, препарат підвищує рівень гемоглобіну, вміст еритроцитів та лейкоцитів у периферійній крові при різних патологічних процесах, має виражену інтерфероніндукуючу таімуномодулюючу дію ( нормалізує вміст T-лімфоцитів, співвідношенняТ-хелпери/Т-супресори, рівень імуноглобулінів А, G і М ). Грааль практично нетоксичний.

    Фармакокінетика. Не вивчалася.

    Показання для застосування. Грааль призначають при комплексному лікуванні променевих уражень, вегетативних порушень нервової системи, нейроциркуляторної дистонії, залізо дефіцитної анемії, ідіопатичноїтромбоцит опенічної пурпури, вторинної лейкопенії, запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, при пародонтозі, запальних ураженнях суглобів, патологічних процесів, які потребують корекції імунного статусу організму. Використовують також при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Як лікарський засіб з адаптогенною, антистресовою та радіопротекторною дією препарат застосовують у реабілітаційному періоді після перенесених захворювань, оскільки при будь-якій патології порушуються адаптаційні процеси та знижується загальна резистентність організму. З профілактичною метою - при професійній діяльності вумовах можливого впливу променевих чинників та стресу.

    Спосіб застосування та дози. Дорослим Грааль призначають внутрішньо, застосовують зовнішньо і для аплікацій на слизові оболонки.

    При променевих ураженнях, з метою корекції імунного статусу, у реабілітаційному періоді після перенесених захворювань, травм, при підвищених фізичних навантаженнях, стресах різного походження, для профілактики професійних захворювань, які можуть бути обумовлені вказаними вище факторами, Грааль приймають від 1 десертної до 1 столової ложки 3-4 рази на день за 15-20хвилин до їди. Тривалість прийому, у тому числі при застосуванні у комплексних схемах терапії, залежить від характеру захворювання, досягнутого ефекту. Тривалість курсу застосування із профілактичною метою (при контролі стану здоров’я працюючих) обумовлена характером професійної діяльності і може становити від 4 до 6 тижнів.

    При гематологічних захворюваннях застосовують по 1десертній ложці 3 рази на день через 40 хвилин після їди. Тривалість прийому залежить від характеру та ефективності комплексного лікування захворювань.

    Як протизапальний засіб при захворюваннях верхніх дихальних шляхів 1 столову ложку Грааля розводять у невеликій кількості теплої води для полоскання горла не менше 6 разів на день. При пародонтозі препарат унативному вигляді призначають у формі аплікацій не менше 3-х разів на день. При ревматичному болю ділянку ураження розтирають Граалем у нативному вигляді.

    При при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту приймають по 1 столовій ложці після їди, розводячи водою. Тривалість курсу лікування сягає до 2-х місяців. При потребі – курс лікування можна повторити через 1,5-2 місяці.

    Побічна дія. Можливі підвищена збуджуваність, безсоння.

    Протипоказання. Діти усіх вікових груп, вагітні та жінки у період лактації, а також підвищена чутливість до компонентів препарату.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена, але можливе посилення ефекту лікарських засобів із стимулюючим типом дії, пригничення - з седативним.

    Передозування . Системних симптомів передозування не описано і не спостерігалося. Можливе посилення місцевих алергічних реакцій. Терапія -симптоматична.

    Особливості застосування. Не рекомендується приймати препарат (особливо тривалий час) особам, професійна операторська діяльність якихпов’язана із підвищеним напруженням уваги і швидкістю виконання завдань, через вміст етилового спирту Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище +250 С. Термін зберігання 3 роки.





    На сайті також шукають: Олететрин, Анаферон інструкція, Застосування препарату Ретинолу ацетат, Інструкція з використання Левомицетин, Показання для застосування Поліоксидоній, Доктор кашель побічні дії, Мукоген протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Дуовіт