Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КАЛЬЦЕМІН АДВАНС
Назва: КАЛЬЦЕМІН АДВАНС
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Sagmel Inc.", США
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, № 30, № 60, № 120
Діючі речовини: 1 таблетка містить: кальцію цитрату - 217.0 мг, кальцію карбонату - 1312.0 мг, вітаміну D3 - 200 МО, магнію - 40.0 мг, цинку - 7.5 мг, міді - 1.0 мг, марганцю - 1.8 мг, бору - 250.0 мкг
Допоміжні речовини: Мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, акація, гідроксипропілметилцелюлоза, кислота стеаринова, полісахарид соєвий, титану діоксид, натрію лаурилсульфат, магнію силікат, триацетин, мінеральне масло, барвники FD&C Червоний № 40 Лаковий, FD&C Жовтий № 6 Лаковий, FD&C Синій № 1 Лаковий
Фармакотерапевтична група: Препарати кальцію та засоби для профілактики і лікування остеопорозу
Показання: Швидке зменшення темпів втрати кісткової маси, корекція порушень кальцієвого обміну; профілактика та лікування системного остеопорозу та його ускладнень.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.10.02/05389
Термін дії посвідчення: з 09.10.2002 до 09.10.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КАЛЬЦЕМІН АДВАНС
АТ код: A12AX
Наказ МОЗ: 35 від 25.01.2005


    Інструкція для застосування КАЛЬЦЕМІН АДВАНС

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КАЛЬЦЕМІН АДВАНС

    (СALCEMIN(R) ADVANCE)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: довгасті таблетки рожевого кольору з поперечною насічкою на одному боці;

    склад: 1 таблетка містить: кальцію цитрату – 217 мг, кальцію карбонату – 1312мг, що відповідає 500 мг іонізованого кальцію, вітаміну D3(холекальциферолу) – 200 МО, магнію (у вигляді магнію оксиду) – 40 мг, цинку (увигляді цинку оксиду) – 7,5 мг, міді (у вигляді міді оксиду) – 1 мг, марганцю (у вигляді марганцю сульфату) – 1,8 мг, бору (у вигляді натрію борату) – 250мкг;

    допоміжні речовини: мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, акація, гідроксипропілм етилцелюлоза, кислота стеаринова, полісахарид соєвий, титанудіоксид, натрію лаурилсульфат, магнію силікат, триацетин, мінеральне масло, барвники FD&C Червоний № 40 Лаковий, FD&C Жовтий № 6 Лаковий, FD&CСиній № 1 Лаковий.

     

    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

    Фармакотерапевтична група. Кальцій в комбінації з іншими препаратами.

    Код АТС А 12АХ.

    Фармакологічні властивості. Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини. Забезпечує нормальну проникність судинної стінки, міжнейронну і нервово-м’язову провідність, автоматизм серця, бере участь у скороченні поперечно-смугастих і гладких м’язів, зсіданні крові. Кальцію карбонат є сіллю з найбільшим вмістом елементарного кальцію. Кальцію цитрат зменшує залежність біодоступності препарату від функціонального стану шлунково-кишкового тракту та стадії травлення, знижує ризик камене утворення в сечовивідних шляхах при тривалому прийомі, а також знижує надлишкову активністьпаратгормону.

    Вітамін D бере безпосередню участь в абсорбції кальцію в тонкому кишечнику, його реабсорбції в ниркових канальцях та побудові і регенерації кісткової тканини. Впливає на функціональний стан щитовидної, пара щитовидної, статевих залоз, забезпечуючи кальцифікацію кісток з правильним формуванням скелета.

    Магній бере участь у метаболізмі кісткової тканини, передачі нервового збудження, активізує роботу жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, сприяє видаленню з організмуксенобіотиків та продуктів їх метаболізму, активізує ферменти вуглеводного обміну, перешкоджає де мінералізації кісток, гальмує відкладення кальцію устінках кровоносних судин, клапанах серця, м’язах, сечовивідних шляхах. Входитьдо системи антиоксидантного захисту організму.
    Цинк – складовий компонент 53 ферментів, які беруть участь усинтезі білків, нуклеїнових кислот, відповідальних за генну експресію, ріст та відновлення клітин. Регулює секрецію кальцитоніну пара фолікулярними клітинами щитовидної залози. Цинк впливає на процес ре моделювання кісткової тканини, настатеву функцію, зокрема, на активність естрогенів.

    Мідь бере участь у побудові найважливіших білків сполучної тканини –колагену та еластину, які утворюють матрицю кісткової та хрящової тканини.

    Марганець нормалізує синтез глікозаміногліканів, необхідних для формування кісткової і хрящової тканини. Дублює кальційзберігаючі функції вітаміну D.

    Боррегулює активність паратиреоїдного гормону і через нього – обмін кальцію, магнію, фосфору і холекальциферолу. Незалежно від вітаміну D3 впливає наобмін кальцію, фосфору і магнію.

    Фармакокінетика.
    Кальцій всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, виводиться з організму з калом, сечею і потом. Активний транспорт кальціюпрямо пропорційний наявності в клітинах кишечнику калбіндину, біосинтез якого залежить від активного метаболіту вітаміну D – кальцитріолу.
    ВітамінD швидко всмоктується втонкому кишечнику. З плазми крові і лімфи проникає до печінки, кісток, м’язів, надниркових залоз, міокарда, жирової тканини. Виводиться із жовчю до кишечнику, звідки частково всмоктується. У подальшому перетворюється на неактивні метаболіти.
    Магнійшвидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Понад 90% магнію виводиться з жовчю і в подальшому –з калом, решта екскретується нирками у вигляді водорозчинних сполук.
    Цинк всмоктується в кишечнику, виводиться зкалом (90%) та сечею (2–10%).
    Мідь частково (близько 30% від добового надходження) всмоктується в тонкому кишечнику. Решта виводиться з калом увигляді нерозчинних сполук. Із загальної кількості міді, що всмокталася, близько 80% виводиться з жовчю, 16% – стінками шлунково-кишкового тракту і 4% –з сечею. Незначна кількість цього елементу виділяється з потом.
    Бор швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Виводиться в основному (до 90%) з сечею.

    Показання для застосування. Для швидкого зменшення темпу втрати кісткової маси та корекції порушень кальцієвого обміну, особливо на початкових етапах лікування захворювань опорно-рухового апарату, зубів та парадонта. Використовується в комплексному лікуванні інших станів, що супроводжуються значною втратою кісткової маси. Як базисний засіб при застосуванніантирезорбентів (замісна гормональна терапія, кальцитонін, біфосфонати) та стимуляторів формування кісткової тканини. Для профілактики та лікування системного остеопорозу та його ускладнень.

    Рекомендується дітям, старшим 6 років, дорослим, особам літнього віку, у тому числі жінкам впері- та пост менопаузальному періоді, особливо при наявності протипоказань до застосування замісної гормональної терапії.

    Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 років застосовувати по 1 таблетці під час їди 1–2 рази на добу. У разі значної втрати маси кісткової тканини доза може бути збільшена до 2 таблеток 1–2 рази на добу. Для дітей від 6 до 12 років профілактична доза не повинна перевищувати 1таблетку на добу, а лікувальна – 2 таблетки на добу. Тривалість прийому – 1–2місяці, після чого рекомендується контроль вмісту кальцію в сечі або крові з подальшою корекцією схеми лікування. При необхідності більш тривалого застосування рекомендується поступове зниження початкової дози КАЛЬЦЕМІНуАДВАНС з подальшим переходом на КАЛЬЦЕМІН.

    Побічна дія. Може спостерігатися при передозуванні або підвищеній індивідуальній чутливості до інгредієнтів препарату. Частіше спостерігається відчуття помірної нудоти, у поодиноких випадках – алергічні реакції.

     
    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічні реакції).

    Передозування. Для препарату КАЛЬЦЕМІН АДВАНС не описане. Уразі перевищення дози рекомендується симптоматичне лікування – промивання шлунка, велика кількість питва, дієта з низьким вмістом кальцію.

    Особливості застосування. У період вагітності та лактації приймати не більше 2 таблеток на добу.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується сумісне застосування з антагоністами кальцію. Источник

    Умови та термін зберігання. При кімнатній температурі, у сухому, темному місці, недоступному для дітей. Термін придатності – 3 роки.





    На сайті також шукають: Диприван, Теветен інструкція, Вокара застосування, Пантасан побічні дії, Кавінтон протипоказання