Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ВІВОРАКС
Назва: ВІВОРАКС
Міжнародна непатентована назва: Aciclovir
Виробник: "Cadila Pharmaceuticals Ltd", Індія
Лікарська форма: Крем
Форма випуску: Крем 5% по 5 г у тубах
Діючі речовини: 100 г крему містять ацикловіру - 5.0 г
Фармакотерапевтична група: Противірусні препарати
Показання: Лікування простого та оперізуючого герпесу, попередження виникнення нових елементів висипу, зниження вірогідності шкірної дисемінації та вісцеральних ускладнень, послаблення болю у гострій фазі оперізуючого герпесу
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.02.03/05966
Термін дії посвідчення: з 24.02.2003 до 24.02.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ВІВОРАКС
АТ код: D06BB03
Наказ МОЗ: 82 від 24.02.2003


    Інструкція для застосування ВІВОРАКС

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ВІВОРАКС

    VIVORAX

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: ацикловір, 2-аміно-1,9-дигідро-9

    [(2-гідроксиетокси) метил]-6Н-пурин-ол.

    основні фізико-хімічні властивості: однорідний крем білого або майже білого кольору

    склад: 1 г крему містить ацикловіру – 50 мг,

     допоміжні речовини: парафін білий м’який, спирт стеариновий, 70% розчин сорбітолу, натрію лаурилсульфат, натрію метилпарабен, натрію пропіл парабен, вода очищена

    Форма випуску. Крем.

    Фармакотерапевтична група: Противірусні засоби.

    Код АТС D06B B03.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Противірусний препарат, ациклічний аналог гуаніну, природного компонента ДНК. Фермент тимідинкіназа інфікованих вірусом клітинактивно перетворює ацикловір через низку послідовних реакцій у трифосфатацикловіру і, таким чином, інгибирує ДНК-полімер азу та конкурентно заміщаєдезоксигуанозин трифосфат при синтезі ДНК вірусів. Препарат активний щодо вірусу Herpes sіmplex типів 1 і 2, Varіcella zoster, вірусу Епштейна-Барра. Має селективність дії.

    Фармакокінетика. Після нанесення на шкіру практично не надходить укровоток і не має системної дії (концентрація ацикловіру в плазмі крові уздорових осіб не перевищувала 0,01 мкмоль при повторному застосуванні). Здругого дня курсового використання Віворакс визначають у сечі в концентрації 0,6 мкмоль/л, що відповідає концентрації у плазмі 0,1%.

    Показання для застосування. Лікування інфекцій шкіри і слизових оболонок, спричинених вірусом Herpessіmplex типів 1 і 2 як первинних, так і рецидивуючих (у т. ч. герпес губів),Varіcella zoster, вірусом Епштейна-Барра.

    Спосіб застосування та дози. Дорослим крем наносити 5-6 разів на добу кожні 3-4 години. Тривалість курсу 5 -10 днів.

    Побічна дія. Можливі алергійні реакції у вигляді шкірних висипань. Рідко - локальне подразнення, відчуття печіння, біль.

    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату, вагітність, лактація.

    Передозування. При передозуванні можливе посилення побічних ефектів. Лікування симптоматичне.

    Особливості застосування. При одночасному застосуванні презервативів із латексу та крему при лікуванні інфекцій статевих органів можливе зменшення міцності презервативу внаслідок того, що до складу крему входить парафін. Не допускати потрапляння крему наслизові рота, носа, геніталій. При необхідності застосування препарату в період лактації питання призначення вирішують індивідуально. Досвід застосування удітей вісутній.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Інгібітор канальцевой секреції пробенецид сповільняє виведення ацикловіра з організму пацієнта.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей щільно закритому, захищеному від світла, сухому місці, при температурі від 15 0Сдо 25 0С. Источник

    Термін придатності 3 роки.





    На сайті також шукають: Артрон триактив форте, Діакарб інструкція, Логест застосування, Контролок побічні дії, Саліцилова кислота протипоказання