Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

СПАЗМОБРЮ
Назва: СПАЗМОБРЮ
Міжнародна непатентована назва: Hyoscine buthylbromide
Виробник: "Brupharmexport s.p.r.l.", Бельгія
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 10 мг № 20
Діючі речовини: 1 таблетка містить скополаміну бутилброміду - 10.0 мг
Допоміжні речовини: Лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремній колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят
Фармакотерапевтична група: Антихолінергічні засоби, які блокують переважно периферичні холінореактивні системи
Показання: Загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, дискінезії шлунково-кишкового тракту, жовчних шляхів; синусова брадикардія, брадиаритмія; паркінсонізм; дисменорея; ринорея; збудження, блювання, гіперсалівація, діарея, спастичні запори.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.01.03/05674
Термін дії посвідчення: з 09.01.2003 до 09.01.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату СПАЗМОБРЮ
АТ код: A03BB01
Наказ МОЗ: 482 від 04.10.2004


    Інструкція для застосування СПАЗМОБРЮ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    СПАЗМОБРЮ

    (SPASMOBRU)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: гіосцину бутил броміду;

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору;

    склад: кожна таблетка містить 10 мг гіосцину бутил броміду;

    допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремній колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят.

    Форма випуску. Таблетки.

    Фармакотерапевтична група. Спазмолітики, антихолінергічні препарати. Бутил скополамін. Код АТС А 03В В 01.

    Фармакологічні властивості.

    Має вибіркову спазмолітичну дію, зумовлену блокуваннямМ-холінорецепторів гладкої мускулатури внутрішніх органів черевної порожнини. Знижує секрецію слинних та травних залоз.

    Фармакокінетика. Частково абсорбується після перорального прийому (8%); системна біодоступність - менше 1%. Незважаючи на низьку концентрацію укрові достатньо велика локальна концентрація скополаміну бутил броміду та його метаболітів визначається в місцях дії препарату – шлунково-кишковому тракті, жовчних шляхах, печінці та нирках. Слабо зв’язується з білками плазми крові. Не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

    Період напів виведення становить: 1–2 години, із синовіальної рідини:3–6 годин. Метаболізується в печінці. Виводиться з жовчю та сечею, в основному в незміненому вигляді.

    Показання для застосування. Спазми шлунково-кишкового тракту, пілороспазм, спастичні коліти, спастичні запори, дискінезії жовчних шляхів іпротоків підшлункової залози, ниркова коліка, холецистити, панкреатити. Купірування нудоти і блювання після операційної. Спазми сечових шляхів, печінковаколіка. Більовий синдром при альгодисменореї, спазм матки і труб пригістеросальпінгографії, координація родової діяльності. Промедикація при проведенні наркозу. Для диференціальної діагностики спазму і об’ємного процес упри різних методах дослідження. Отруєння фосфороорганічними сполуками.

    Спосіб застосування та дози. Дозу призначають індивідуально, залежно відвіку хворого та перебігу захворювання. Дорослим призначають по 10 мг 3-5 разівна добу. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 мг.

    Дітям від 6 років препарат призначають з розрахунку 0.3 - 0.6 мг/кгваги на добу.

    Максимальна добова доза - 1.5 мг/кг.

    Побічна дія. При застосуванні у рекомендованих дозах не відзначалося жодного

    небажаного впливу препарату на центральну нервову, серцево-судинну системи, очі та слинні залози. Іноді можлива тахіаритмія, затримка сечі, алергічні реакції.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, паралітичний ілеус, глаукома, гіпертрофія передміхурової залози із затримкою сечі, механічна кишкова непрохідність.

    Передозування. При передозуванні скополаміну у формі таблеток лікування полягає у зондовому промиванні шлунка, призначенні сорбентів тамагнію сульфата, симптоматичній та підтримуючій терапії таких ускладнень, як порушення з боку серцево-судинної системи, за показаннями -катетеризація сечового міхура. Хворим на глаукому призначають пілокарпін.

    Особливості застосування. Немає відомостей про застосування Спазмобрю у новонароджених та дітей до 6 років. Слід дотримуватися обережності при призначенні препарату під час вагітності та у період годування груддю. Без консультації лікаря не застосовуйте препарат особливо в перший триместр вагітності та уперіод годування груддю!

    Водіям треба мати на увазі можливість порушення акомодації при парентеральному введенні препарату.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Спазмобрю при одночасному призначенні зіншими лікарськими засобами може потенціювати холінолітичну дію трициклічних антидепресантів, антигістамінних засобів, хінідину. При одночасному призначенні з антагоністами допамінових рецепторів може зменшувати ефективність обох лікарських препаратів. Одночасне призначення скополаміну з

    b-адреноміме тикамиможе спричиняти тахікардію.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при кімнатній температурі. Источник

    Термін зберігання - 3 роки.





    На сайті також шукають: Кальциум-д, Люголя розчин інструкція, Метадол застосування, Спазмалгон побічні дії, Калію перманганат протипоказання