Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЦИТРАМОН В
Назва: ЦИТРАМОН В | Шукати ЦИТРАМОН В в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ВАТ "Монфарм", м. Монастирище, Черкаська обл, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 6, № 10
Діючі речовини: 1 таблетка містить: кислоти ацетилсаліцилової 240 мг, парацетамолу 180 мг, кофеїну в перерахунку на суху речовину 30 мг, кислоти лимонної 4 мг
Допоміжні речовини: Крохмаль картопляний, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, кислота аскорбінова, тальк, кальцію стеарат, какао
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Слабкий або помірно виражений больовий синдром; лихоманка, обумовлена грипом, гострою респіраторною вірусною інфекцією та іншими інфекційними захворюваннями
Номер реєстраційного посвідчення: UA/7359/01/01
Термін дії посвідчення: з 23.11.2007 по 23.11.2012
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЦИТРАМОН В
АТ код: N02BA51
Наказ МОЗ: 750 від 23.11.2007


Інструкція для застосування ЦИТРАМОН В

І Н С Т Р У К Ц І Я

для   медичного   застосування   препарату

ЦИТРАМОН   В

(CITRAMONUM V)


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки світло-коричневого кольору з вкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить: кислоти ацетил саліцилової 240 мг, парацетамолу 180 мг, кофеїну в перерахуванні на суху речовину  30 мг,   кислоти лимонної  4 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний, кислота аскорбінова, тальк, кальцію стеарат, какао.            


Форма випуску.   Таблетки.


Фармакотерапевтична група. Аналгетики та   антипіретики. Саліцилова кислота   та її похідні. Ацетил саліцилова кислота, комбінації без психолептиків.

Код АТС  N02В А 51.


Фармакологічні властивості.   Фармакодинаміка. Комбінований  препарат   зі зне- болю вальною, жарознижувальною та помірною проти запальною активністю. Кофеїн, що входить до складу препарату, потенціює і прискорює   терапевтичну дію парацетамолу.  

Фармакокінетика. Ацетил саліцилова кислота швидко всмоктується, терапевтична концентрація в крові досягається через 30 хв, максимальна – через 2 год. Частина   препарату всмоктується в шлунку, більша частина – у тонкій кишці.   Парацетамол добре всмоктується у верхніх відділах травного тракту. Максимальний терапевтичний ефект розвивається через 30-60 хв після прийому, максимальна концентрація препарату в крові – через 2-2,5 год, період напів виведення – приблизно 2 год. З організму виводиться із сечею.


Показання для застосування.   Слабкий або помірно виражений больовий   синдром; гарячка, що супроводжує захворювання різної етіології; головний, зубний біль, мігрень, невралгія, первинна дисменорея.


Спосіб застосування та дози.  Дорослі приймають внутрішньо по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу. Максимальна добова доза – 6 таблеток у 3 прийоми. Курс лікування залежить від ефективності терапії і не перевищує 7 днів.


Побічна дія. У деяких пацієнтів можуть спостерігатися побічні реакції, характерні для препаратів ацетил саліцилової кислоти і парацетамолу: алергічні реакції, виразково-геморагічні ураження слизової оболонки шлунка і дванадцяти палої кишки, загострення бронхіальної астми, незначне короткочасне підвищення артеріального тиску, тахікардія, гепато- і нефротоксичні явища, що минають самостійно після відміни препарату.


Протипоказання. Виразкова хвороба шлунка і дванадцяти палої кишки, шлунково-кишкова кровотеча, зниження згортання крові, тяжкі порушення функцій печінки і нирок, I триместр вагітності, період годування груддю, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Дитячий вік.


Передозування.   Можливі шлунково-кишкові кровотечі, алергічні реакції.

Лікування: промивання шлунка, прийом рідини в великих кількостях для відновлення її втрати, прийом сорбентів, проносних засобів, сифонні   клізми, форсований діурез, екстракорпоральна детоксикація.


Особливості застосування. У зв’язку з наявністю кофеїну препарат не застосовують при підвищеній збудливості, безсонні, у старечому віці. Під час лікування не слід вживати алкоголь.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами. В період застосування препарату слід утримуватись від керування транспортними засобами та обслуговування потенційно небезпечних механізмів.

Досвіду застосування препарату в педіатричній практиці немає.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами.   Препарат підсилює дію засобів, що знижують згортання крові та агрегацію тромбоцитів, побічну дію кортикостероїдів, сульфонілсечовини, метотрексату. Слід уникати комбінованого застосування препарату з барбітуратами, проти судомними засобами, саліцилатами, рифампіцином.


Умови та термін зберігання. В   сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15 оС до 25 оС.

Термін придатності - 2 роки.


Умови відпуску. Без рецепта.


Упаковка.   По 6 таблеток   у контурній без чарунковій   упаковці, по 10 таблеток у блістерах.


Виробник.   ВАТ “Монфарм”. Источник


Адреса. Україна, 19100, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8.


Смотрите также: Цены на Цитрамон в аптеках




На сайті також шукають: Валокордин, Тріомбраст інструкція, Застосування препарату Протопик, Інструкція з використання Кеторолак, Показання для застосування Наклофен, Фенкарол побічні дії, Карсил форте протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Гутталакс