Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

СУПРАГІСТИМ-ДАРНИЦЯ
Назва: СУПРАГІСТИМ-ДАРНИЦЯ | Шукати СУПРАГІСТИМ-ДАРНИЦЯ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Chloropyramine
Виробник: ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 2% по 1 мл в ампулах № 5, № 10
Діючі речовини: 1 мл розчину містить хлоропіраміну гідрохлориду - 20.0 мг
Фармакотерапевтична група: Блокатори Н1-рецепторів
Показання: Кропив'янка, сироваткова хвороба, сінна гарячка, набряк Квінке та інші алергічні захворювання; алергічні реакції на лікарські засоби; екзема, нейродерміт, контактний дерматит і токсикодермія.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.05.03/06878
Термін дії посвідчення: з 21.05.2003 до 21.05.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату СУПРАГІСТИМ-ДАРНИЦЯ
АТ код: R06AC03
Наказ МОЗ: 228 від 21.05.2003


Інструкція для застосування СУПРАГІСТИМ-ДАРНИЦЯ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

  Супрагістим-Дарниця

 (Supragistim- Darnitsa)

Загальна характеристика:

Мiжнародна та хiмiчна назви:Chloropyramine; N, N-диметил-N-(n-хлоробензил)-N´-(2-піридил) етилендіаміна гідро хлорид;

основнi фізико-хімічні властивостi

Склад: 1 мл розчину містить хлоропираміну гідро хлорид (в перерахуванні на 100 % безводну речовину) 0,02 г;

допомiжнi речовини: вода для ін‘єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін‘єкцій 2 %.

 

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування. Заміщені етилендіаміни. Код АТС R06АС 03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Блокатор Н1-гіста мінових рецепторів; похідне етилендіаміну. Попереджає розвиток і полегшує перебіг алергічних реакцій. Крім проти алергічної, виявляє седативну і виражену протизудну дії. Має периферичну антихолінергічну активність, помірні спазмолітичні властивості.

Фармакокінетика. Терапевтичний рівень концентрації зберігається 4-6 годин. Рівномірно розподіляється в органахі тканинах, проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Інтенсивно метаболізуєтсяв печінці. Виводиться нирками і через кишечник.

Показання для застосування. Призначають при алергічних захворюваннях (у т. ч. кропивниця, сироваткова хвороба, сінна гарячка, риніт, кон‘юнктивіт, ангіо невротичнийнабряк; шкірних захворюваннях у т. ч. нейродерміт, контактні дерматити ітоксикодермії); алергії при прийомі лікарських засобів; бронхіальній астмі легкого перебігу (у складі комплексної терапії).

 

Спосіб застосування і дози. При тяжких і гострих випадках алергічних і анафілактичних реакцій Супрагістим-Дарниця вводять внутрішньо венно, потім внутрішньом’язово. Дорослим вводять препарат внутрішньо венно або внутрішньом’язово по 1-2 мл розчину (20-40 мг хлоропираміну гідро хлориду). Початкова доза Супрагiстиму-Дарниця для дітей у віці від 1 місяця до 1 року складає 0,1 мл до 0,25 мл розчину (2 – 5 мг хлоропираміну гідро хлориду); від 1року до 6 років – 0,5 мл розчину (10 мг хлоропираміну гідро хлориду); від 6 до 14 років – 0,5 - 1 мл розчину (10-20 мг хлоропираміну гідро хлориду). Подальша терапія та/або збільшення дози в значному ступеню визначається наявністю побічних ефектів. Максимальна добова доза складає 2 мг/кг маси тіла.

Курс лікування - від 1 до 14 днів. В окремих випадках курс лікування встановлюють індивідуально (від 1 до 28 днів).

Побічна дія. Можливі сонливість, запаморочення, порушення координації. З боку травної системи: сухість у роті, нудота.

Протипоказання. Глаукома; доброякісна гіперплазія передміхурової залози; затримка сечовипускання; виразкова хвороба шлунка у фазі загострення; одночасний прийом інгібіторів МАО; вагітність; період лактації; не застосовують дітям до 1 місяця; підвищена чутливість до компонентів препарату, до інших похідним етилендіаміну.

Передозування. Симптоми. У дітей –збудження, занепокоєння, галюцінації, атаксія, атетоз, судороги, мідріаз і нерухомість зіниць, гіперемія шкіри обличчя, гіпертермія, а потім – судинний колапс, кома. У дорослих – загальмованість, депресія, психомоторне порушення, судороги; рідко – гіпертермія і гіперемія шкірних покривів; потім – кома.

Лікування. За показаннями – проти судомні засоби, штучна вентиляція легень і інші реанімаційні заходи.

Особливості застосування. У період застосуванняСупрагістиму-Дарниця вживання алкоголю забороняється. Дітям варто призначати препарат з обережністю через підвищену чутливість цієї категорії хворих доантигістаміних препаратів. У початковому, індивідуально обумовленому періоді застосування Супрагістиму - Дарниця не дозволяється управляти транспортними засобами і займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають швидкості психомоторних реакцій. У процесі подальшого лікування ступінь обмеження визначають в залежності від індивідуальної переносимості препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні потенціює ефекти засобів для наркозу, снотворних, седативних препаратів, а такожопіоїдних анальгетиків і місцевих анестетик ів.

При одночасному застосуванні Супрагістиму-Дарниця і кофеїну або фенаміну відзначається зменшення або усунення пригнічуючої діїСупрагістиму-Дарниця на центральну нервову систему. Для попередження або усунення пригнічуючої дії Супрагістиму-Дарниця на центральну нервову систему його можна застосовувати в сполученні з препаратами кофеїну або фенаміном.

У результаті сумісного застосування з трициклическими антидепресантами можливе посилення М-холіноблокуючої дії, а також пригнічуючої дії на центральну нервову систему. Источник

Умови ітермін збереження. Зберігають у сухому захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 80 до 250С. Термін придатності 2 роки.

Смотрите также: Цены на Супрагистим в аптеках


Загрузка...На сайті також шукають: Вітамін е, Етсет інструкція, Делуфен застосування, Україн побічні дії, Вазар н протипоказання