Нормативна база

Лікарські засоби

Народний рейтинг лікарів

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЦИНАБСИН
Назва: ЦИНАБСИН | Шукати ЦИНАБСИН в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Deutche-Homoeopathic Union" (DHU), Німеччина
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 100
Діючі речовини: 1 таблетка містить: Cinnabaris D3 - 25.0 мг, Hydrastis D3 - 25.0 мг, Kalium bichromicum D3 - 25.0 мг, Echinacea D1 - 25.0 мг
Фармакотерапевтична група: Гомеопатичні засоби
Показання: Гострі і хронічні зпалення придаткових пазух носа (синусити).
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.07.02/05005
Термін дії посвідчення: з 12.07.2002 до 12.07.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЦИНАБСИН
АТ код: R05X
Наказ МОЗ: 253 від 12.07.2002


Інструкція для застосування ЦИНАБСИН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЦИНАБСИН

CINNABSIN®

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: білого до сіро-білого кольору, можливо з

легким відтінком жовто-жовтогарячого кольору, іноді злегка плямисті, круглі,

двопласкі таблетки зі скошеним краєм;

склад:1 таблетка містить: Cinnabaris D3 25 мг, Hydrastis D3 25 мг, Kaliumbichromicum D3 25 мг, Echinacea D1 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, магніюстеарат, пшеничний крохмаль.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб для лікування

синуситів.

Код АТС R 05X.

Фармакологічні властивості.

Цинабсин містить чотири лікарські речовини, які у своїй сукупності ефективно впливають на багато симптомів, що спостерігаються при різних синуситах, наприклад, при запаленні гайморових і лобних пазух. Відбувається швидке і стійке ослаблення таких типових для запалення придаткових пазух носа симптомів, як тупі головні болі, тяжка голова, сльозотеча або невралгія трійчастого нерва. При цьомуCinnabaris допомагає насамперед у початковій стадії захворювання. КомпонентиHydrastis і Kalium bichromicum ефективні, головним чином, при під гострій та хронічній формах захворювання, спостерігаються часто при тривалих синуситах. Усі три названі інгредієнти сприяють зменшенню набряку слизових оболонок і тимсамим полегшують носове дихання. Крім того, вони зменшують виділення слизу і секретів, а також призводять до послаблення відчуття тиску в ділянці всієї голови. Четвертий інгредієнт -Echinacea - сприяє загальному зміцненню захисних сил організму. Він сприяє одужанню при пропасних інфекційних захворюваннях і загалом знижує частоту рецидивів.

Cinnabaris

Hydrargyrum sulfuratumrubrum

Кіновар

Основа лікарського засобу

Застосовується червоний сульфід ртуті зі вмістом не менш 99,0 % і не більш

101,1 % Нg.

Спрямованість дії відповідно до вчення про гомеопатичні лікарські засоби Для сполук ртуті характерне афінне відображення на слизових оболонках і схильність до запалень, що супроводжуються гнійними виділеннями. У картині лікарського засобу Cinnabarisвказуються типові симптоми синуситу. З'являється нежить з жовто-зеленим, густим або рясним, гострим секретом. Ниткоподібний слиз проникає з хоан угорло. Відчуття тиску на корінь носа подібне до тиску від важких окулярів. Біль в очах, сльозотеча. Хворий просинається від тупих головних болів у ділянці чола.

Ділянки застосування

Гнійні запалення придаткових пазухноса.

Hydrastis canadensis Канадський жовтий корінь

Основа лікарського засобу

застосовується висушене кореневищеHydrastis canadensis L.

Спрямованість дії відповідно до вчення про гомеопатичні лікарські засоби Leeser описуєHydrastis як глибоко проникаючий засіб для слизових оболонок при густих, повільних, жовтуватих, тягучих виділеннях, особливо в ділянці носоглотки. Засіб зарекомендував себепри катарах придаткових пазух носа. Як основний симптом вказується: стійка, хвороблива нежить, густий секрет з хоан, сльозотеча і тупі головні болі в ділянці чола.

Ділянки застосування

Нагноєння слизових оболонок, у томучислі з утворенням виразок.

Kalium bichromicum Двохромовокислий калій

Основа лікарського засобу

Дихромат калію, що містить не меншніж 99,5 % і не більш 100,5 % К2Сг207.

Спрямованість дії відповідно до вчення про гомеопатичні лікарські засоби Stauffer описує успішне застосуванняKalium bichromicum при запаленнях лобових пазух і гайморової (верхньощелепної) пазухи. Уражені запаленням ділянки виділяють рясні слизово-гнійні, тягучі виділення і приводить іноді до появи виразок. Як супутні симптоми, спостерігаються однобічний, періодичний головний біль, тиск на корінь носа, що зменшується при виділенні секрету, розлади сну. Типовим для засобу є підвищена чутливість до холоду і погіршення зранку.

Ділянки застосування

Запалення слизових оболонок дихальних шляхів.

Echinacea

Ехінацея вузьколиста

Основа лікарського засобу

Використовують свіжі квітучі рослини Echinacea angustifolia DC і/або Echinacea pallida (NUTT.) NUTT з коренями.

Спрямованість дії'відповідно до вчення про гомеопатичні лікарські засоби З результатів досліджень лікарського засобу Echinacea було встановлено, крім всього іншого, такі симптоми: загальний стан прострації, запаморочення, тиск у скронях і сильний озноб. Echinacea часто застосовується при пропасних інфекціях, ранах і гнійних процесах.

Ділянки застосування

Підтримуюче лікування при тяжких і пропасних інфекціях.

Показання для застосування. Застосовується для лікування гострого і хронічного запалення придаткових пазух носа (синусити).

Спосіб застосування тадози.

При гострому захворюванні дітям до 12 років приймати по 1 таблетці кожні 2 години (не більше 8 разів на день) до поліпшення стану. При подальшому лікуванні приймати по 1 таблетці 3 рази на день.

Дітям старше 12 років і дорослим приймати при гострому захворюванні по 1 таблетці щогодини (не більше 12 разівна день) до поліпшення стану, далі по 1-2 таблетки З рази на день.

При хронічному запаленні придаткових пазух носа рекомендується проведення більш тривалого курсу лікування препаратомЦинабсин.

Таблетки приймають за півгодини доїжі або через півгодини після їжі, повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині. Дітям до 3 років рекомендується, для зручності, розчиняти таблетку в невеликій кількості рідини.

Побічна дія. Після застосування може спостерігатися підвищене слиновиділення. У цьому випадку варто знизити дозування або припинити прийом препарату.

В окремих випадках можливі реакції підвищеної чутливості, як, наприклад, шкірні

реакції. У цьому випадку варто відмовитися від прийому препарату і звернутися до

лікаря.

Протипоказання. Підвищена чутливість дохрому, а також до Echinacea (ехінацея вузьколиста) або інших різновидів сімейства складно квіткових.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Передозування. Шкідливі впливи передозування невідомі.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе виникнення тимчасового первинного погіршення. У цьому випадку варто припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем.

Прийом даного препарату через вміст пшеничного крохмалю може негативно впливати на пацієнтів, які страждають на целіакію.

Умовита термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15-25 °С) у сухому, недоступному для дітей місці. Источник

Не використовувати після зазначеного на упаковці терміну придатності. Термін придатності - 3роки.

Смотрите также: Цены на Циннабсин в аптеках


Загрузка...На сайті також шукають: Синкумар, Геримакс інструкція, Застосування препарату Кеторолак, Інструкція з використання Фікс, Показання для застосування Дисменорм, Лораксон побічні дії, Гордокс протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Ципрофарм