Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КАЛЬЦІЮ ГЛІЦЕРОФОСФАТ
Назва: КАЛЬЦІЮ ГЛІЦЕРОФОСФАТ
Міжнародна непатентована назва: Calcium glycerophosphate
Виробник: ВАТ "Фармстандарт-Лекстредства", м. Курськ, Російська Федерація
Лікарська форма: Порошок
Форма випуску: Порошок (субстанція) у подвійних поліетиленових пакетах для виробництва нестерильних лікарських форм
Діючі речовини: Кальцію гліцерофосфат
Фармакотерапевтична група: Субстанції
Показання: Виробництво готових лікарських форм
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5765/01/01
Термін дії посвідчення: з 22.01.2007 по 22.01.2012
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КАЛЬЦІЮ ГЛІЦЕРОФОСФАТ
Наказ МОЗ: 19 від 22.01.2007


    Інструкція для застосування КАЛЬЦІЮ ГЛІЦЕРОФОСФАТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КАЛЬЦІЮ ГЛІЦЕРОФОСФАТ

    (CALCIUM GLYCEROPHOSPHATE)


    Загальна характеристика:

    міжнародна і хімічна назви: сalcium glycerophosphate; суміш кальцію (RS)-2,3-дигідроксипропілфосфату і кальцію 2-гідрокси-1-(гідроксиметил)-етил фосфату змінного складу,   полі гідрат;

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоско циліндричні, білого кольору, з фаскою;

    склад: 1 таблетка містить: кальцію гліцерофосфату 0,2 г;

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат.

    Форма випуску. Таблетки.


    Фармакотерапевтична група. Мінеральні добавки. Препарати кальцію. Код АТС А 12А А 08.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Засіб, що поповнює дефіцит кальцію і стимулює анаболічні процеси. Іони кальцію приймають участь у передачі нервових імпульсів, скороченні гладких і поперечносмугастих м'язів, функціонуванні міокарду, згортанні крові; необхідні у формуванні кісткової тканини, підтримки електролітної рівноваги та функціонування інших систем і органів. Нормалізує обмін кальцію і фосфору в організмі, виявляє загальзміцнювальну дію.

    Фармакокінетика. Кальцій всмоктується у іонізованій формі в шлунково-кишковому тракті і розподіляється в тканинах. 50% загального кальцію сироватки крові становить іонізований кальцій, 5% знаходиться у складі аніонних комплексів, 45% зв'язано з білками. Близько 20% кальцію виводиться із сечею, 80% - через кишечник.


    Показання до застосування. Гіпокальціємія. Зниження загальної опірності, перевтома, виснаження нервової системи, гіпотрофія, рахіт (як загально зміцнювальний засіб).


    Спосіб застосування і дози. Призначають внутрішньо після їди дорослим по 1-2 таблетки (0,2-0,4 г) 2-3 рази на добу, дітям, включаючи новонароджених – по 1 таблетці (0,2 г) 1-3 рази на день. Дітям віком до 1 року таблетки подрібнюють і розчиняють у невеликій кількості води, молока або фруктового соку.

    Курс лікування 2-4 тижні, при необхідності можна повторити.


    Побічна дія. З боку травної системи: слабко виражені нудота, діарея, запор, болі в животі.
    З боку обміну речовин: гіперкальціємія, гіперкальціурія.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіперкальціємія, виражена гіперкальціурія, тромбоз, виражений атеросклероз, підвищена зсілість крові, важка ниркова недостатність.


    Передозування. Симптоми: гіперкальціємія, порушення з боку шлунково-кишкового тракту (виражені нудота, діарея, запор, болі в животі). Лікування: припинити прийом препарату. В якості антидота застосовують кальцитонін, який вводять внутрішньо венно із розрахунку 5,0-10,0 МО на 1 кг маси тіла на добу.


    Особливості застосування. Рекомендується поєднувати з препаратами заліза. При застосуванні у пацієнтів, які одержують серцеві глікозиди і/або діуретики, а також при тривалому лікуванні слід контролю вати концентрацію кальцію та креатині ну в крові. У випадку підвищення їх концентрації, слід зменшити дозу препарату або тимчасово припинити його прийом. У зв'язку з тим, що вітамін D3 підвищує абсорбцію кальцію з шлунково-кишкового тракту,   щоб уникнути передозування кальцію, необхідно враховувати надходження вітаміну D3 та кальцію з інших джерел.

    Всмоктування кальцію із шлунково-кишкового тракту може зменшуватися при одночасному прийомі деяких продуктів, наприклад, шпинату, ревеню, висівків і зернових.

    Кальцій виділяється із грудним молоком, що слід враховувати при призначенні жінкам   в період лактації. Якщо дитина приймає препарати кальцію або вітамін D3, то прийом Кальцію гліцерофосфату жінці слід припинити.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При сумісному застосуванні препарати кальцію можуть потенціювати терапевтичні та токсичні ефекти серцевих глікозидів, підвищувати абсорбцію тетрациклінів і знижувати абсорбцію біс фосфонатів із шлунково-кишкового тракту. Глюкокортикостероїди зменшують абсорбцію кальцію. Одночасне застосування з ті азидними діуретиками або кальційвміщуючи ми препаратами підвищує ризик розвитку гіперкальціємії. Петльові діуретикі, навпаки, збільшують виведення кальцію нирками.


    Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі від 15 0С до 25 0С. Термін придатності 5 років.


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. По 10 таблеток у контурній без чарунковій упаковці.


    Виробник. ВАТ «Луганський хіміко-фармацевтичний завод». Источник


    Адреса: Україна, 91019, м. Луганськ, вул. Кірова, 17.






    На сайті також шукають: Гомеовокс, Примолют-нор інструкція, Декарис застосування, Угрин побічні дії, Солкодерм протипоказання