Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

БАРАЛГІНУС
Назва: БАРАЛГІНУС
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: Юнімакс Лабораторіес, Індія
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 20 у блістерах
Діючі речовини: 1 таблетка містить: натрію метамізолу 500 мг, пітофенону гідрохлориду 5 мг, фенпіверину броміду 0,1 мг
Допоміжні речовини: Крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), магнію стеарат, тальк очищений, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят
Фармакотерапевтична група: Спазмолітичні засоби, які розслаблюють гладкі м'язи кровоносних судин, а також бронхів та інших внутрішніх органів
Показання: Ниркова та печінкова коліки, кишкові спаз ми, дисменорея та ін. спастичні стани внут рішніх органів; короткочасне симптоматич не лікування болю в суглобах, невралгії, іші алгії, міалгії; зниження підвищеної темпера тури тіла.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/7980/02/01
Термін дії посвідчення: з 31.03.2008 по 31.03.2013
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату БАРАЛГІНУС
АТ код: A03DA02
Наказ МОЗ: 162 від 31.03.2008


    Інструкція для застосування БАРАЛГІНУС

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    БАРАЛГІНУС

    (BARALGINUS)


    Склад:

    діюча речовина: 1 таблетка містить: метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідро хлориду 5 мг, фенпіверину броміду 0,1 мг;

    допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропіл парабен (Е 217), магнію стеарат, тальк очищений, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят.


    Лікарська форма. Таблетки.


    Фармакотерапевтична група. Спазмолітичні засоби у комбінації з аналгетиками.

    Код АТС   А 03D A02.


    Клінічні характеристики.

    Показання.

    - Больовий синдром при спазмах гладенької мускулатури внутрішніх органів: ниркова коліка, спазми сечового міхура   та сечовивідних шляхів, печінкова коліка, спазми шлунка і кишечнику, спастичній дисменореї, дискінезія жовчних шляхів;

    - для короткочасного купірування болю при артралгії, невралгії, ішіалгії;

    - як допоміжний засіб для послаблення болю після хірургічних втручань і діагностичних процедур;

    - для короткочасного симптоматичного лікування головного болю, мігренозного болю, міалгії;

    - купірування болю при стенокардії та інфаркті міокарда.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Уроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Печінкова порфірія. Порушення з боку системи кровотворення (агранулоцит оз, лейкопенія). Шлунково-кишкова непрохідність. Атонія жовчного або сечового міхура. Тяжкі порушення функції нирок та пічінки. Підозра на гостру хірургічну патологію. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік до 13 років.


    Спосіб застосування та дози. Таблетки Баралгіну су застосовують внутрішньо після їди, запиваючи водою. Рекомендовані добові дози:

    - для дітей 13-15 років – по 1 таблетці 2-3 рази на день; максимальна добова доза – 3 таблетки;

    - для дорослих і дітей старше 15 років – по 1-2 таблетки 2-3 рази на день; максимальна добова доза – 6 таблеток.

    Тривалість застосування Баралгіну су – не більше 3 днів.


    Побічні реакції.

    Алергічні реакції: кропив’янка, шкірний висип, свербіж; рідко – брозхоспазм, ангіо невротичний набряк, анафілактичний шок, дуже рідко – токсичний епідермальний некроліз і синдром Стівенса-Джонсона.

    Травна система: дискомфорт, сухість у роті, запор, загострення гастриту та виразкової хвороби шлунка.

    Серцево-судинна система: зниження кров’яного тиску, тахікардія, порушення серцевого ритму.

    Порушення кровотворення: агранулоцит оз, тромбоцит опенія, лейкопенія.

    Центральна нервова система: запаморочення, порушення зору.

    Сечовидільна система: затримка сечі, розвиток гострої ниркової недостатності та інтерстиціальний нефрит.


    Побічні реакції.

    Алергічні реакції: кропив’янка, шкірний висип, свербіж; рідко – бронхоспазм, ангіо невротичний набряк, анафілактичний шок та дуже рідко – токсичний епідермальний некроліз і синдром Стівенса− Джонсона.

    З боку травної системи: дискомфорт, сухість у роті, запор, загострення гастриту та виразкової хвороби шлунка.

    З боку серцево-судинної системи: зниження кров’яного тиску, тахікардія, порушення серцевого ритму.

    З боку органів кровотворення: агранулоцит оз, тромбоцит опенія, лейкопенія.

    Антихолінергічні ефекти: зниження потовиділення, парез акомодації, тахікардія, утруднене сечовипускання.

    З боку центральної нервової системи: запаморочення, порушення зору.

    Сечовидільна система: затримка сечі, розвиток гострої ниркової недостатності та інтерстиціальний нефрит.


    Передозування. Може спостерігатися блювання, відчуття сухості в роті, посилене потовиділення, порушення акомодації, артеріальна гіпотензія, сонливість, сплутаність свідомості, порушення функції печінки і нирок, судоми. При появі симптомів передозування проводиться симптоматична терапія.


    Застосування у період вагітності або годування груддю. Баралгінус при вагітності протипоказаний.

    Оскільки метаболіти метамізолу екскретуються з молоком матері, Баралгінус не призначають під час годування груддю. Якщо неможливо уникнути його застосування, слід припинити годування груддю на період протягом 48 годин з моменту прийому препарату.


    Діти. Препарат не призначають дітям до 13 років.


    Особливості застосування.

    Препарат з обережністю застосовують:

    - при порушенні функції нирок та/або печінки;

    - при захворюваннях шлунка (ахалазія, гастроезофагеальний рефлюкс, стеноз пілоричного відділу шлунка);

    - при гіперплазії передміхурової залози;

    - при схильності до гіпотензії та ортостатичних реакцій;

    - при хронічному бронхіті ті бронхоспазмі (Баралгінус підвищує в’язкість бронхіального секрету);

    - за наявності гіпертиреоїдизму;

    - при порушеннях ритму серцевої діяльності, ішемічній хворобі серця (особливо при гострому інфаркті міокарда), хронічній застійній серцевій недостатності;

    - за наявності даних про гіпер чутливість до несероїдних протизапальних засобів та/або ненаркотичних аналгетиків або інших проявів алергії (алергічний риніт, бронхіальна астма).

    Коли Баралгінус застосовувався за призначенням лікаря триваліше рекомендованого 3-денного терміну (більше тижня), необхідно перевірити стан периферичної крові та функції печінки.

    Препарат може вплинути на психофізичний стан пацієнтів при одночасному застосуванні з алкоголем та медикаментами, які пригнічують ЦНС.

    Щоб попередити ризик передозування, необхідно уважно перевіряти вміст метамізолу в інших лікарських засобах, які призначаються одночасно зі Баралгіну сом.

    При тривалому застосуванні препарату його холінолітичний ефект може призвести до запаморочення або порушення акомодації.

    Зважаючи на вміст крохмалю пшеничного в складі лікарського засобу, його не повинні застосовувати хворі на глютотенову ентеропатію.

    Метаболіти метамізолу натрію можуть змінити колір сечі на червоний, що не має значення для клініки.


    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Через можливість виникнення побічних реакції з боку центральної нервової системи, слід утримуватися від керування авто транспортом або роботи з іншими механізмами, що впливають на швидкість реакцій.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При застосуванні препарату слід уникати вживання алкоголю, оскільки існує ймовірність взаємного потенціювання дії. Застосування Баралгіну су у комбінації з іншими ненаркотичними аналгетиками може призвести до взаємного посилення токсичних ефектів. Трициклічні антидепресанти, пероральні протизаплідні засоби, алопуринол порушують метаболізм метамізолу в печінці та підвищують його токсичність. Барбітурати, фенілбутазон та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки послаблюють дію метамізолу. Седативні засоби та транквілізатори посилюють знеболювальну дію Баралгіну су. При одночасному призначенні Баралгіну су з препаратами хініну можливе підсилення антихолінергічного ефекту. Баралгінус зменшує концентрацію циклоспорину в плазмі крові. У разі необхідності сумісного застосування вищезгаданих та інших лікарських засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.


    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Препарат містить три активні компоненти. Завдяки комбінації спазмолітичного (пітофенону гідро хлорид і фенпіверину бромід) та аналгетичного (натрію метамізол) компонентів препарат застосовують у випадках, коли необхідно отримати швидкий та довготривалий спазмолітичний ефект, а саме: при нирковій коліці, спазмах гладеньких м’язів сечовивідних шляхів, спазмах шлунка, кишечнику, жовчній коліці, спастичній дисменореї, мігренеподібних станах та в інших випадках, що супроводжуються спазмом гладенької мускулатури та больовим синдромом. Аналгетична дія метамізолу натрію пов’язана з центральним і периферичним механізмами. Метамізол натрію пригнічує циклооксигеназний шлях метаболізму арахідонової кислоти, а також перешкоджає вивільненню простагландинів, які підвищують чутливість організму до больових подразників. Пітофенон, подібно до папаверину, виявляє пряму міотропну дію на гладенькі м’язи та спричиняє їх розслаблення. Фенпіверин за рахунок холіноблокуючої дії виявляє додатковий розслаблюючий вплив на гладенькі м’язи.

    Фармакокінетика. Метамізол метаболізується в печінці та виводиться з організму нирками. Період напів виведення   його основного метаболіту становить 1,8 – 4,6 години. Метамізол проходить через плаценту та потрапляє в грудне молоко.


    Фармацевтичні характеристики.

    Основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі круглі плоскі таблетки без оболонки, з написом «BARALGINUS» з одного боку.


    Несумісність. Даних немає.


    Термін придатності. 3 роки.


    Умови зберігання. Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.  


    Упаковка. 10 таблеток у блістерах, по 2 блістери в картонній коробці.


    Категорія відпуску.  За рецептом.


    Виробник. ЮНІМАКС ЛАБОРАТОРИС.


    Місцезнаходження. Плот № 7, Сектор 24, Фаридабад-121005, Харіана, Індія.


    Власник реєстраційного посвідчення. АМЕРІКЕН НОРТОН КОРПОРЕЙШН. Источник


    Адреса.  1570 Сан-Томас Еквіно Роуд, 18, Сан-Хосе, СА 95130, США.





    На сайті також шукають: Йод, Лопедіум інструкція, Джунглі застосування, Трентал побічні дії, Церукал протипоказання