Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ВОКАРА®
Назва: ВОКАРА®
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: Ріхард Біттнер АГ, Австрія
Лікарська форма: Краплі
Форма випуску: Краплі оральні по 20 мл, або по 50 мл, або по 100 мл у флаконах-крапельницях № 1
Діючі речовини: 100 мл препарату містить: Salvia D1 7 мл, Belladonna D6 10 мл, Phytolacca D6 10 мл, Lachesis D12 10 мл, Mercurius solubilis Hahnemanni D12 10 мл;1 мл розчину містить 25 крапель.
Допоміжні речовини: Етанол 43 % (м/м)
Фармакотерапевтична група: Гомеопатичні засоби
Показання: Лікування запальних захворювань ротоглотки: ангін (у т. ч. Венсана-Плаута), хронічного тонзиліту, фарингітів, ларингітів, стоматитів, гінгівітів, у т. ч. з явищами регіонарної лімфаденопатії та лімфаденіту
Термін придатності: 5 років.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/6410/01/01
Термін дії посвідчення: з 28.03.2012 по 28.03.2017
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ВОКАРА®
Наказ МОЗ: 213 від 28.03.2012


    Інструкція для застосування ВОКАРА®

    І Н С Т Р У К Ц І Я

    для медичного застосування препарату


    ВОКАРА®

    (VOCARA)


    Cклад лікарського засобу:

    діючі речовини: 100 мл препарату містить: Salvia D1 7 мл, Belladonna D6 10 мл, Phytolacca D6 10 мл, Lachesis D12 10 мл, Mercurius solubilis Hahnemanni D12 10 мл;  

    допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м);

    1 мл розчину містить 25 крапель.


    Лікарська форма.  Краплі оральні.

    Прозора ледь жовтуватого кольору рідина.


    Назва і місцезнаходження виробника.  

    Ріхард Біттнер АГ,

    Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.


    Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний засіб.

    Препарат має виражену місцеву та загальну протизапальну дію.  

    При ангіні, скарлатині, хронічному тонзиліті дія препарату спрямована на ліквідацію симтомів захворювання. Запобігає хронізації запального процесу та виникненню загострень.

    Зменшує гіперемію та набряк піднебінних мигдаликів, прискорює очищення поверхні та лакун від нальоту та гною, знижує небезпеку гнійно-некротичних ускладнень, сприяє ліквідації вогнища хронічної інтоксикації.

    Сприяє усуненню проявів інтоксикації внаслідок інфекції: підвищеної температури тіла з ознобом, периферичним спазмом судин та порушенням мікроциркуляції, відчуттям розбитості у тілі, болями у м’язах, астенією.

    Імуномодулююча дія сприяє ліквідації регіонарних лімфаденопатій та лімфаденітів при захворюваннях ротоглотки та ЛОР-органів.

    Зменшує прояви, що супроводжують скарлатину, у тому числі імунопатологічні (лімфаденопатія, капіляротоксикоз, міокардит).

    При фарингіті, ларингіті, трахеїті зменшує запалення, нав’язливий кашель та біль у горлі, сприяє відновленню структури та функції слизової оболонки. Зменшує ларингоспазм, полегшує дихання.

    При лікуванні стоматиту, гінгівіту зменшує почервоніння та набряк слизової оболонки, больовий синдром, прискорює загоєння афт.


    Показання для застосування. Лікування запальних захворювань ротоглотки: ангін (у т. ч. Венсана-Плаута), хронічного тонзиліту, фарингітів, ларингітів, стоматитів, гінгівітів, у т. ч. з явищами регіонарної лімфаденопатії та лімфаденіту.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.


    Належні заходи безпеки при застосуванні.

    Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем. На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання, що  не потребує відміни або корекції дози препарату. Відсутність покращання  протягом 5-7 днів самостійного лікування свідчить про можливе неправильне застосування препарату, у цьому випадку слід обов’язково звернутися до лікаря за додатковою консультацією.

    Оскільки Вокара® містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.


    Особливі застереження.

    Застосування у період вагітності або годування груддю.

    Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

    Діти. Лікарський засіб призначають дітям від 1 року.


    Спосіб застосування та дози.

    Дорослі та  діти  від  12  років:  по  10  крапель  препарату  у  чистому  вигляді або  розведеного  в

    1 столовій ложці води;

    діти 5-12 років: по 5-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

    діти 1-4 років: по 1-4 краплі препарату, розведених в 1 столовій ложці води.

    Приймати препарат 3 рази на добу.

    На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого ослаблення симптомів, можливий прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

    Для досягнення максимального ефекту рекомендується приймати Вокару® у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди). Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

    Курс лікування при гострих захворюваннях триває до повного одужання. При лікуванні загострень хронічних хвороб рекомендований курс лікування – 6 тижнів.

    При лікуванні хронічного тонзиліту рекомендований протирецидивний курс лікування – по

    6 тижнів 2 рази на рік з метою запобігання загострення хвороби.


    Передозування. Випадків передозування не було зареєстровано.


    Побічні ефекти. У виняткових випадках в осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.


    Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодій.

    Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

    При застосуванні Вокари® у комплексній терапії разом з іншими препаратами рекомендується дотримуватися 20-хвилинної перерви між прийомом лікарських засобів.


    Термін придатності. 5 років.

    Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


    Умови зберігання.

    Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.


    Упаковка.

    По 20 або 50, або 100 мл  у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці. Источник


    Категорія відпуску. Без рецепта.